WEDSTRIJD
15.12.20 | 1e ronde van de kwal. | Kristina Milenkovic | Tuana Tinaztepe | 6-0, 6-0 | W15 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Turkey
03.01.02, 22 Jaar
03.01.02, 22 Jaar
Kristina Milenkovic vs. Tuana Tinaztepe - onderlinge wedstrijden
15.12.20 | 1e ronde van de kwal. | Kristina Milenkovic | Tuana Tinaztepe | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | W15 Antalya | Clay |
Kristina Milenkovic form & Tuana Tinaztepe form
Kristina Milenkovic - laatste wedstrijden
W15 Monastir - Hard | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Ioana Zvonaru | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.10.23 1e ronde | vs. Maria Vittoria Viviani | 7-63, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
12.10.23 2e ronde | vs. Anja Wildgruber | 6-4, 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
10.10.23 1e ronde | vs. Shivaani Ganesh | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Emily Welker | 6-4, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
28.09.23 2e ronde | vs. Sofia Camila Rojas | 7-5, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.09.23 1e ronde | vs. Marie Villet | 7-65, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
06.09.23 1e ronde | vs. Merna Refaat | 1-4, - Kristina Milenkovic - scratch | wedstrijd detail | |
05.09.23 Kwalif. | vs. Kristina Voznyak | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
04.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Yara Alhogbani | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
01.09.23 Kwartfinale | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
31.08.23 2e ronde | vs. Hanna Bougouffa | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
30.08.23 1e ronde | vs. Luisa Hrda | 6-4, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
23.08.23 1e ronde | vs. Sandra Samir | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
16.08.23 1e ronde | vs. Aurora Urso | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Darmstadt - Clay | ||||
18.07.23 Kwalif. | vs. Elena Pridankina | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
17.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Katharina Hering | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Klosters - Clay | ||||
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lara Smejkal | 3-6, 7-67, 8-10 | wedstrijd detail | |
W60 Madrid - Hard | ||||
11.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ruth Roura Llaverias | 6-71, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Madrid - Hard | ||||
05.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Gina Marie Dittmann | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
04.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Celia Campo | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
10.05.23 1e ronde | vs. Yufei Ren | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Telde - Clay | ||||
25.04.23 1e ronde | vs. Amy Zhu | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Telde - Clay | ||||
19.04.23 1e ronde | vs. Laura Boehner | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
19.04.23 2e ronde | vs. Klaudija Bubelyte | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Telde - Clay | ||||
12.04.23 1e ronde | vs. Schena Benamar | 7-5, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
02.03.23 2e ronde | vs. Mei Xu Wu | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
01.03.23 1e ronde | vs. Tanisha Kashyap | 6-3, 3-1, Tanisha Kashyap - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
20.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Julie Gauguery | 6-4, 5-7, 3-10 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
14.02.23 Kwalif. | vs. Marente Sijbesma | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail |
Tuana Tinaztepe - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
27.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Fanny Norin | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
20.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Izabelle Persson | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
14.06.21 2e ronde van de kwal. | vs. Iuliia Nikitina | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Lara Eroglu | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
07.06.21 2e ronde van de kwal. | vs. Meryem Alexandra Guener | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
01.06.21 1e ronde | vs. Nina Alibalic | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
24.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Daria Zelinskaya | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
23.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Tia Kaukenas | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
21.12.20 2e ronde van de kwal. | vs. Saki Imamura | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
15.12.20 1e ronde van de kwal. | vs. Kristina Milenkovic | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
10.03.20 Kwalif. | vs. Stefanie Auer | 4-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
09.03.20 2e ronde van de kwal. | vs. Kristina Voronina | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
23.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Katyarina Paulenka | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
17.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Sapfo Sakellaridi | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
16.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Emilia Roslund | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
26.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Julia Keranovic | 3-6, 7-5, 6-10 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
19.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Kovaleva | 2-6, 7-5, 8-10 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
08.01.20 1e ronde | vs. Oleksandra Oliynykova | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
07.01.20 Kwalif. | vs. Mariya Kostyuk | 2-6, 6-2, 12-10 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Hard | ||||
01.12.19 1e ronde van de kwal. | vs. Mirabelle Njoze | 1-6, 6-3, 5-10 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Hard | ||||
27.11.19 1e ronde | vs. Adrienn Nagy | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Hard | ||||
17.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Zofia Podbiol | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Hard | ||||
21.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Laura Hinka | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Hard | ||||
13.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Adelina Baravi | 0-6, 1-4, - Tuana Tinaztepe - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Hard | ||||
29.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Mirabelle Njoze | 0-6, 7-5, 2-10 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Hard | ||||
22.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Yu Shan | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Marina Timofeeva | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Hard | ||||
17.09.19 Kwalif. | vs. Darya Lavrichenko | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Paulina Jastrzebska | 7-5, Paulina Jastrzebska - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
11.03.19 1e ronde van de kwal. | vs. Shaline-Doreen Pipa | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail |