WEDSTRIJD
20.03.23 | 2e ronde van de kwal. | Krystyna Pochtovyk | Carol Plakk | 6-0, 6-3 | W15 Heraklion | Clay |
STATISTIEKEN
Ukraine
15.09.98, 25 Jaar
15.09.98, 25 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Estonia
28.02.02, 22 Jaar
28.02.02, 22 Jaar
Krystyna Pochtovyk vs. Carol Plakk - onderlinge wedstrijden
20.03.23 | 2e ronde van de kwal. | Krystyna Pochtovyk | Carol Plakk | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | W15 Heraklion | Clay |
Krystyna Pochtovyk form & Carol Plakk form
Krystyna Pochtovyk - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Aurora Zantedeschi | 6-71, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Defne Aslanbas | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
27.02.24 Kwalif. | vs. Daria Yesypchuk | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
27.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Simay Keles | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ceylin Ipek | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Amarissa Kiara Toth | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Gozde Turhan | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
22.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Alisa Baranovska | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Defne Aslanbas | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
W50 Antalya - Clay | ||||
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Ureke | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
14.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ekaterina Kuznetsova | 6-3, 3-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ketevan Shavishvili | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
07.11.23 Kwalif. | vs. Fatma Idrizovic | 6-3, 5-7, 7-10 | wedstrijd detail | |
06.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Melis Ayda Uyar | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sara Sarinova | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Judith Hernandez Miranda | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sibenik - Clay | ||||
03.10.23 Kwalif. | vs. Marie Vogt | 0-6, 6-2, 4-10 | wedstrijd detail | |
02.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Cindy Langlais | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Buzau - Clay | ||||
05.09.23 1e ronde | vs. Nicole Fossa Huergo | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
04.09.23 Kwalif. | vs. Maria Daciana Ciubotaru | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Rebeca Maria Tudose | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Brasov - Clay | ||||
29.08.23 Kwalif. | vs. Alisa Baranovska | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Sara Maria Dragnea | 6-2, 5-7, 10-4 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
01.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ruien Zhang | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
25.04.23 Kwalif. | vs. Karolina Mrazikova | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Katharina Rothacker | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
21.03.23 Kwalif. | vs. Margarita Ignatjeva | 3-6, 7-62, 7-10 | wedstrijd detail | |
20.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Carol Plakk | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
16.03.23 2e ronde | vs. Irene Lavino | 7-5, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail |
Carol Plakk - laatste wedstrijden
W15 Monastir - Hard | ||||
23.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Alicia Melosch | 4-6, 7-5, 7-10 | wedstrijd detail | |
W60 Hamburg - I. hard | ||||
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Victoria Bervid | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
19.09.23 Kwalif. | vs. Anna Jakovleva | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
30.08.23 1e ronde | vs. Alyssa Reguer | 6-2, 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
23.08.23 1e ronde | vs. Marie Villet | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.08.23 Kwalif. | vs. Ferdaous Bahri | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Christine Gouws | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
17.08.23 2e ronde | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
16.08.23 1e ronde | vs. Linda Salvi | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.08.23 Kwalif. | vs. Liisa Varul | 1-6, 6-2, 10-6 | wedstrijd detail | |
14.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Lucia Cassidy | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Savitaipale - Clay | ||||
31.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mariella Minetti | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Parnu - Clay | ||||
17.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Irina Fetecau | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Alaminos - Clay | ||||
02.05.23 1e ronde | vs. Natalia Szabanin | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
01.05.23 Kwalif. | vs. Anna Semenova | 3-6, 6-4, 13-11 | wedstrijd detail | |
30.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anthoula Panagiotou | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
20.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Krystyna Pochtovyk | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
09.01.23 2e ronde van de kwal. | vs. Leyla Nilufer Elmas | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sofia Dement | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
14.01.20 Kwalif. | vs. Ayla Aksu | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
13.01.20 2e ronde van de kwal. | vs. Aylin Abdioglu | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Helsinki - I. hard | ||||
13.11.17 1e ronde van de kwal. | vs. Alise Cernecka | 6-2, 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
Helsinki - I. hard | ||||
14.11.16 1e ronde | vs. Maria Lota Kaul | 6-2, 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.11.16 Kwalif. | vs. Karolina Hakala | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.11.16 1e ronde van de kwal. | vs. Katriin Saar | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Parnu - Clay | ||||
26.07.16 1e ronde | vs. Mariana Drazic | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.07.16 1e ronde van de kwal. | vs. Deniza Marcinkevica | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
25.07.16 Kwalif. | vs. Anastasiia Korolova | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail |