WEDSTRIJD
30.11.21 | Kwalif. | Krystyna Pochtovyk | Iuliia Nikitina | 7-5, 3-6, 10-7 | W15 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
Ukraine
15.09.98, 25 Jaar
15.09.98, 25 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Russia
12.02.02, 22 Jaar
12.02.02, 22 Jaar
Krystyna Pochtovyk vs. Iuliia Nikitina - onderlinge wedstrijden
30.11.21 | Kwalif. | Krystyna Pochtovyk | Iuliia Nikitina | 7-5, 3-6, 10-7 | wedstrijd detail | W15 Antalya | Clay |
Krystyna Pochtovyk form & Iuliia Nikitina form
Krystyna Pochtovyk - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Aurora Zantedeschi | 6-71, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Defne Aslanbas | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
27.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Simay Keles | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
27.02.24 Kwalif. | vs. Daria Yesypchuk | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ceylin Ipek | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Amarissa Kiara Toth | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Gozde Turhan | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
22.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Defne Aslanbas | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Alisa Baranovska | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W50 Antalya - Clay | ||||
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Ureke | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
14.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ekaterina Kuznetsova | 6-3, 3-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ketevan Shavishvili | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
07.11.23 Kwalif. | vs. Fatma Idrizovic | 6-3, 5-7, 7-10 | wedstrijd detail | |
06.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Melis Ayda Uyar | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sara Sarinova | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Judith Hernandez Miranda | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sibenik - Clay | ||||
03.10.23 Kwalif. | vs. Marie Vogt | 0-6, 6-2, 4-10 | wedstrijd detail | |
02.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Cindy Langlais | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Buzau - Clay | ||||
05.09.23 1e ronde | vs. Nicole Fossa Huergo | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
04.09.23 Kwalif. | vs. Maria Daciana Ciubotaru | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Rebeca Maria Tudose | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Brasov - Clay | ||||
29.08.23 Kwalif. | vs. Alisa Baranovska | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Sara Maria Dragnea | 6-2, 5-7, 10-4 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
01.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ruien Zhang | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
25.04.23 Kwalif. | vs. Karolina Mrazikova | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Katharina Rothacker | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
21.03.23 Kwalif. | vs. Margarita Ignatjeva | 3-6, 7-62, 7-10 | wedstrijd detail | |
20.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Carol Plakk | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
16.03.23 2e ronde | vs. Irene Lavino | 7-5, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail |
Iuliia Nikitina - laatste wedstrijden
W15 Shymkent - Clay | ||||
20.04.22 1e ronde | vs. Maria Krupenina | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Sharm - Hard | ||||
06.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Alisa Kummel | 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
W25 Sharm - Hard | ||||
31.01.22 2e ronde van de kwal. | vs. Sina Herrmann | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kazan - I. hard | ||||
18.01.22 1e ronde | vs. Daria Zelinskaya | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Giza - Hard | ||||
30.12.21 2e ronde | vs. Sapfo Sakellaridi | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
29.12.21 1e ronde | vs. Vladlena Bokova | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Giza - Hard | ||||
22.12.21 1e ronde | vs. Chihiro Takayama | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
01.12.21 1e ronde | vs. Tamara Curovic | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.11.21 2e ronde van de kwal. | vs. Liana Dvalishvili | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
30.11.21 Kwalif. | vs. Krystyna Pochtovyk | 5-7, 6-3, 7-10 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
25.11.21 1e ronde | vs. Anastasia Kovaleva | 6-4, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
16.11.21 Kwalif. | vs. Vanda Vargova | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
15.11.21 2e ronde van de kwal. | vs. Lola Marandel | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Karaganda - I. hard | ||||
26.10.21 Kwalif. | vs. Noel Saidenova | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
25.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Yana Kuznetsova | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Karaganda - I. hard | ||||
19.10.21 Kwalif. | vs. Anastasiya Soboleva | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Mariya Sinitsyna | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Almaty - Hard | ||||
25.08.21 1e ronde | vs. Mariam Dalakishvili | 2-6, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.08.21 Kwalif. | vs. Karina Rizvanova | 6-3, 2-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
W25 Telavi - Clay | ||||
18.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Stephanie Judith Visscher | 3-6, 0-2, - Iuliia Nikitina - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Telavi - Clay | ||||
14.07.21 2e ronde | vs. Valeriya Strakhova | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.07.21 1e ronde | vs. Mariam Dalakishvili | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
12.07.21 Kwalif. | vs. Jantje Tilbuerger | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Mana Kawamura | 6-3, 1-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
28.06.21 2e ronde van de kwal. | vs. Melisa Senli | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
20.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Jacquline Nylander Altelius | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
15.06.21 Kwalif. | vs. Virginia Ferrara | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
14.06.21 2e ronde van de kwal. | vs. Tuana Tinaztepe | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
13.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Selina Atay | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
07.06.21 2e ronde van de kwal. | vs. Emily Castillo | 6-3, 4-6, 10-12 | wedstrijd detail |