WEDSTRIJD
20.11.22 | 1e ronde van de kwal. | Krystyna Pochtovyk | Kate Zueva | 6-0, 6-1 | W25 Heraklion | Clay |
STATISTIEKEN
Ukraine
15.09.98, 25 Jaar
15.09.98, 25 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Ukraine
19.07.89, 34 Jaar
19.07.89, 34 Jaar
Krystyna Pochtovyk vs. Kate Zueva - onderlinge wedstrijden
20.11.22 | 1e ronde van de kwal. | Krystyna Pochtovyk | Kate Zueva | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | W25 Heraklion | Clay |
Krystyna Pochtovyk form & Kate Zueva form
Krystyna Pochtovyk - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Aurora Zantedeschi | 6-71, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Defne Aslanbas | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
27.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Simay Keles | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
27.02.24 Kwalif. | vs. Daria Yesypchuk | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ceylin Ipek | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Amarissa Kiara Toth | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Gozde Turhan | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
22.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Defne Aslanbas | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Alisa Baranovska | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W50 Antalya - Clay | ||||
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Ureke | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
14.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ekaterina Kuznetsova | 6-3, 3-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ketevan Shavishvili | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
07.11.23 Kwalif. | vs. Fatma Idrizovic | 6-3, 5-7, 7-10 | wedstrijd detail | |
06.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Melis Ayda Uyar | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sara Sarinova | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Judith Hernandez Miranda | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sibenik - Clay | ||||
03.10.23 Kwalif. | vs. Marie Vogt | 0-6, 6-2, 4-10 | wedstrijd detail | |
02.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Cindy Langlais | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Buzau - Clay | ||||
05.09.23 1e ronde | vs. Nicole Fossa Huergo | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
04.09.23 Kwalif. | vs. Maria Daciana Ciubotaru | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Rebeca Maria Tudose | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Brasov - Clay | ||||
29.08.23 Kwalif. | vs. Alisa Baranovska | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Sara Maria Dragnea | 6-2, 5-7, 10-4 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
01.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ruien Zhang | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
25.04.23 Kwalif. | vs. Karolina Mrazikova | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Katharina Rothacker | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
21.03.23 Kwalif. | vs. Margarita Ignatjeva | 3-6, 7-62, 7-10 | wedstrijd detail | |
20.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Carol Plakk | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
16.03.23 2e ronde | vs. Irene Lavino | 7-5, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail |
Kate Zueva - laatste wedstrijden
W35 Sharm - Hard | ||||
29.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Ksenia Laskutova | 0-6, 0-1, - Kate Zueva - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
16.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Karina Jumazhanova | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sonia Cassani | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
02.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Klara Veldman | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Kursumlijska - Clay | ||||
04.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tara Mihaljevic | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
28.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ruien Zhang | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
08.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Nikol Palecek | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Sharm - Hard | ||||
16.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nicol Benesova | 3-6, 1-0, - Kate Zueva - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Sharm - Hard | ||||
09.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maya Drozd | 2-5, - Kate Zueva - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
02.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Karolina Jaskiewicz | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
26.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tabeth Tadoum | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
06.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Yu Chen | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Amaya Gonzalez Vazquez | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
29.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Cherry Kim | 1-1, - Kate Zueva - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
20.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Krystyna Pochtovyk | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
14.11.22 2e ronde van de kwal. | vs. Beatris Spasova | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
13.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Nikoletta Muller | 7-5, 7-68 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
06.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Burobina | 6-3, 2-6, 2-10 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
30.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Rianna Ioana Coreisa | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Oldenzaal - Clay | ||||
22.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Sevil Yuldasheva | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
16.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Aleksandra Melnikova | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
08.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Dareen Elleithy | 0-5 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
01.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Leticia Garcia Vidal | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Cairo - Clay | ||||
24.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Vladlena Bokova | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
17.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Dalia Sherif | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
10.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ritage Faizy | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
03.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Alisa Yakimakho | 5-4, - Kate Zueva - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
27.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Susanna Giovanardi | 2-6, 2-2, - Kate Zueva - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Sharm - Hard | ||||
06.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Darya Shvartsmann | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Sharm - Hard | ||||
31.01.22 2e ronde van de kwal. | vs. Yexin Ma | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail |