WEDSTRIJD
10.10.21 | 1e ronde van de kwal. | Ksenia Meshcheryakova | Viera Deeperm | 6-3, 6-3 | W15 Sharm | Hard |
STATISTIEKEN
Russia
14.08.03, 20 Jaar
14.08.03, 20 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Thailand
27.02.04, 20 Jaar
27.02.04, 20 Jaar
Ksenia Meshcheryakova vs. Viera Deeperm - onderlinge wedstrijden
10.10.21 | 1e ronde van de kwal. | Ksenia Meshcheryakova | Viera Deeperm | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | W15 Sharm | Hard |
Ksenia Meshcheryakova form & Viera Deeperm form
Ksenia Meshcheryakova - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Dana Baidaulet | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Alisa Vasileva | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Dunya Charalampopoulos | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Michele Adamczewska | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Melis Sezer | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Carmen Andreea Herea | - | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Sharm - Hard | ||||
10.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alicja Formella | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lorena Schaedel | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
20.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Mariam Atia | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
13.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ekaterina Grom | 6-2, 2-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
06.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Carolann Delaunay | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
16.05.23 Kwalif. | vs. Isabella Barrera Aguirre | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Vanja Gudelj | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Oluchukwu Jennifer Ibeto | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
07.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Denisa Elena Plesa | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
01.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Gina Isabell Trautvetter | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Berin Yalcin | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
23.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Dana Baidaulet | 6-72, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
16.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasiya Apalikhina | 6-4, 0-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
W25 Sharm - Hard | ||||
10.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Martyna Kubka | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
03.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Gina Feistel | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
26.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Sysoeva | 6-75, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
20.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Mihaela Djakovic | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
19.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. June Bjork | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Rasha Khourssany | 1-6, 6-4, 4-10 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
06.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
27.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Abigail Amos | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
19.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Paula Rumpf | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
12.12.22 1e ronde van de kwal. | vs. Rikke De Koning | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail |
Viera Deeperm - laatste wedstrijden
W15 Hinode - Hard | ||||
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Akina Shiga | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Nakhon - Hard | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Laura Cilekova | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Nakhon - Hard | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Clara Vlasselaer | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Nakhon - Hard | ||||
12.02.24 Kwalif. | vs. Pimmada Thongkum | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Heerae Im | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
Hua Hin - Hard | ||||
27.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Himeno Sakatsume | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mei Yamaguchi | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ekaterina Yashina | 4-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Hua - Hard | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Hiroko Kuwata | 3-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Hua - Hard | ||||
09.10.23 Kwalif. | vs. Niditra Rajmohan | 6-72, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mia Mayerova | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Nakhon - Hard | ||||
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jiaqi Wang | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Nakhon - Hard | ||||
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jiaqi Wang | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Nakhon - Hard | ||||
24.08.23 2e ronde | vs. Miho Kuramochi | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.08.23 1e ronde | vs. Daria Nazarenko | 6-4, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Nakhon - Hard | ||||
11.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Grigoreva | 3-6, - Viera Deeperm - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Nakhon - Hard | ||||
06.06.23 1e ronde | vs. Ho Ching Wu | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Nakhon - Hard | ||||
29.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kamonwan Yodpetch | 7-64, 3-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
W25 Sharm - Hard | ||||
16.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Georgia Kalamaris | 6-4, 1-6, 3-10 | wedstrijd detail | |
W25 Sharm - Hard | ||||
10.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Nahia Berecoechea | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Singapore - Hard | ||||
02.04.23 Kwalif. | vs. Shihomi Li Xuan Leong | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
13.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Viktoria Veleva | 6-72, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Isabell Ek | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
06.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Karine Sarkisova | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ustiniya Lekomtseva | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
26.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Karolina Jaskiewicz | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W40 Nonthaburi - Hard | ||||
08.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ya-Yi Yang | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Hua - Hard | ||||
02.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Pimmada Thongkum | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Chiang - Hard | ||||
22.06.22 1e ronde | vs. Anastasiya Poplavska | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.06.22 Kwalif. | vs. Rada Manataweewat | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail |