WEDSTRIJD
24.01.23 | 1e ronde | Ksenia Zaytseva | Joanne Zuger | 7-68, 6-2 | W40 Pune | Hard |
STATISTIEKEN
Ksenia Zaytseva | Joanne Zuger | |
1e Service % | 61/87 (70%) | 46/67 (69%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 38/61 (62%) | 25/46 (54%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 11/26 (42%) | 9/21 (43%) |
Benutte Breakpoints | 5/6 (83%) | 3/9 (33%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 33/67 (49%) | 38/87 (44%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 82/154 (53%) | 72/154 (47%) |
Dubbele fouten | 8 | 6 |
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Joanne Zuger | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Ksenia Zaytseva | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Joanne Zuger | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Ksenia Zaytseva | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-2 | Joanne Zuger | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Ksenia Zaytseva | 2-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-4 | Joanne Zuger | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Ksenia Zaytseva | 3-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-30, 40-30 | ||
4-4 | Joanne Zuger | |
0-0, 15-0, 30-0, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Ksenia Zaytseva | 4-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-5 | Joanne Zuger | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ksenia Zaytseva | 6-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
6-6 | Joanne Zuger | |
0-0, 1-0, 2-0, 2-1, 3-1, 4-1, 4-2, 4-3, 4-4, 4-5, 5-5, 6-5, 6-6, 6-7, 7-7, 7-8, 8-8, 9-8 | ||
7-68 |
2 | ||
0-0 | Joanne Zuger | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
0-1 | Joanne Zuger | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ksenia Zaytseva | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
1-2 | Joanne Zuger | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Ksenia Zaytseva | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-2 | Joanne Zuger | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Ksenia Zaytseva | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-2 | Joanne Zuger | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Ksenia Zaytseva vs. Joanne Zuger - onderlinge wedstrijden
24.01.23 | 1e ronde | Ksenia Zaytseva | Joanne Zuger | 7-68, 6-2 | wedstrijd detail | W40 Pune | Hard |
20.01.23 | Kwartfinale | Joanne Zuger | Ksenia Zaytseva | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | W40 Bhopal | Hard |
Ksenia Zaytseva form & Joanne Zuger form
Ksenia Zaytseva - laatste wedstrijden
W35 Alaminos - Clay | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Noma Akugue Noha | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.03.24 Kwalif. | vs. Ekaterine Gorgodze | 7-65, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Xuanyu Chen | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Alaminos - Clay | ||||
15.03.24 Kwartfinale | vs. Lina Gjorcheska | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Noma Akugue Noha | 6-3, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Hanne Vandewinkel | 3-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
10.03.24 Finale | vs. Klaudija Bubelyte | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
09.03.24 Halve finale | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
08.03.24 Kwartfinale | vs. Marcelina Podlinska | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Gaia Squarcialupi | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Nikol Palecek | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
11.01.24 2e ronde | vs. Sayaka Ishii | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
03.01.24 1e ronde | vs. Punnin Kovapitukted | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
01.01.24 Kwalif. | vs. Naho Sato | 4-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Elena Milovanovic | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W40 Navi - Hard | ||||
26.12.23 1e ronde | vs. Misaki Matsuda | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W100 Dubai - Hard | ||||
08.12.23 Kwartfinale | vs. Arianne Hartono | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
07.12.23 2e ronde | vs. Daria Snigur | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.12.23 1e ronde | vs. Timea Babos | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
04.12.23 Kwalif. | vs. Alevtina Ibragimova | 3-6, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Yokohama - Hard | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Mai Hontama | 6-4, 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W100 Takasaki - Hard | ||||
20.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ena Shibahara | 1-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
Seoul - Hard | ||||
08.10.23 Kwalif. | vs. Sachia Vickery | 6-710, 6-2, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Bethanie Mattek-Sands | 2-6, 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
W80 Le - Hard | ||||
13.09.23 1e ronde | vs. Alina Korneeva | 3-6, 7-5, 1-4, - Ksenia Zaytseva - scratch | wedstrijd detail | |
11.09.23 Kwalif. | vs. Jasmin Jebawy | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Juliette Mazzoni | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Saint - Clay | ||||
09.09.23 Halve finale | vs. Gergana Topalova | 6-2, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.09.23 Kwartfinale | vs. Irene Burillo Escorihuela | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail |
Joanne Zuger - laatste wedstrijden
Paris - Clay | ||||
23.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Zakharova | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Bogota - Clay | ||||
02.04.23 Kwalif. | vs. Carolina Meligeni Alves | 6-73, 1-6 | wedstrijd detail | |
01.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mariapaz Ospina | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Sopo - Clay | ||||
31.03.23 Kwartfinale | vs. Daniela Vismane | 3-6, 7-63, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.03.23 2e ronde | vs. Martina Capurro Taborda | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
29.03.23 1e ronde | vs. Jazmin Ortenzi | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Mosquera - Clay | ||||
23.03.23 2e ronde | vs. Martina Colmegna | 3-6, 0-1, - Joanne Zuger - scratch | wedstrijd detail | |
22.03.23 1e ronde | vs. Yuliana Monroy | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Anapoima - Clay | ||||
18.03.23 Halve finale | vs. Arantxa Rus | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.03.23 Kwartfinale | vs. Eva Vedder | 7-64, 6-1 | wedstrijd detail | |
16.03.23 2e ronde | vs. Francesca Jones | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
15.03.23 1e ronde | vs. Carolina Meligeni Alves | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Boca - Clay | ||||
10.03.23 Kwartfinale | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
09.03.23 2e ronde | vs. Maria Mateas | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
08.03.23 1e ronde | vs. Sophie Chang | 1-6, 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
W60+H Irapuato - Hard | ||||
15.02.23 1e ronde | vs. Kimberly Birrell | 6-4, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Hua Hin - Hard | ||||
30.01.23 1e ronde | vs. Xinyu Wang | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.01.23 Kwalif. | vs. Peangtarn Plipuech | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ivanna Yastremska | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W40 Pune - Hard | ||||
24.01.23 1e ronde | vs. Ksenia Zaytseva | 6-78, 2-6 | wedstrijd detail | |
W40 Bhopal - Hard | ||||
22.01.23 Finale | vs. Anastasia Tikhonova | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.01.23 Halve finale | vs. Valeria Savinykh | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.01.23 Kwartfinale | vs. Ksenia Zaytseva | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.01.23 2e ronde | vs. Ankita Raina | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.01.23 1e ronde | vs. Ekaterina Yashina | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
10.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Diana Shnaider | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
Limoges - I. hard | ||||
11.12.22 1e ronde | vs. Jana Fett | 2-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
Angers - I. hard | ||||
05.12.22 1e ronde | vs. Anna Blinkova | 4-6, 7-64, 3-6 | wedstrijd detail | |
Andorra - I. hard | ||||
29.11.22 1e ronde | vs. Alina Charaeva | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W100 Les - Hard | ||||
25.10.22 1e ronde | vs. Sara Errani | 0-4, - Joanne Zuger - scratch | wedstrijd detail |