WEDSTRIJD
27.08.19 | Kwalif. | Laetitia Pulchartova | Neta Tamir | 6-1, 6-0 | W25 Kiryat | Hard |
STATISTIEKEN
Laetitia Pulchartova | Neta Tamir | |
1e Service % | 18/32 (56%) | 23/39 (59%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 16/18 (89%) | 6/23 (26%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 9/14 (64%) | 5/16 (31%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 28/39 (72%) | 7/32 (22%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 53/71 (75%) | 18/71 (25%) |
Dubbele fouten | 2 | 2 |
Aces | 1 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
1-1 | Neta Tamir | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Laetitia Pulchartova | 2-1 | |
0-0, 30-0 | ||
3-1 | Neta Tamir | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], A-40[BP] | ||
Laetitia Pulchartova | 4-1 | |
0-0, 15-0, 40-30 | ||
5-1 | Neta Tamir | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Laetitia Pulchartova | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Neta Tamir | |
0-0, 40-0[BP] | ||
Laetitia Pulchartova | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-0 | Neta Tamir | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Laetitia Pulchartova | 4-0 | |
0-0 | ||
6-0 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Izrael
05.01.02, 22 Jaar
05.01.02, 22 Jaar
Laetitia Pulchartova vs. Neta Tamir - onderlinge wedstrijden
27.08.19 | Kwalif. | Laetitia Pulchartova | Neta Tamir | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | W25 Kiryat | Hard |
03.06.18 | Kwalif. | Laetitia Pulchartova | Neta Tamir | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | Tel Aviv | Hard |
13.05.18 | 1e ronde van de kwal. | Laetitia Pulchartova | Neta Tamir | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | Tiberias | Hard |
Laetitia Pulchartova form & Neta Tamir form
Laetitia Pulchartova - laatste wedstrijden
W25 Roehampton - Hard | ||||
22.08.22 Kwalif. | vs. Danielle Daley | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Francesca Franchi | 6-2, 7-66 | wedstrijd detail | |
W60 San - Clay | ||||
07.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ariadna Briones Ginesta | 6-78, 6-3, 4-10 | wedstrijd detail | |
W100 Grodzisk - Hard | ||||
02.08.22 1e ronde | vs. Lucie Havlickova | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
01.08.22 Kwalif. | vs. Amy Zhu | 2-6, 6-3, 10-8 | wedstrijd detail | |
01.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Karolina Jaskiewicz | 3-6, 7-5, 10-2 | wedstrijd detail | |
W60 Vitoria - Hard | ||||
19.07.22 1e ronde | vs. Olga Helmi | 6-2, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ainhoa Fernandez Del Moral | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
18.07.22 Kwalif. | vs. Erica Oosterhout | 6-2, 7-62 | wedstrijd detail | |
W25 Roehampton - Hard | ||||
10.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Jizel Matos Sequeira Fernandes | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sao - Clay | ||||
27.04.22 1e ronde | vs. Jade Bornay | 3-6, 1-3, - Laetitia Pulchartova - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Piracicaba - Clay | ||||
19.04.22 1e ronde | vs. Sthefany Rodrigues De Lima | 5-7, 6-77 | wedstrijd detail | |
W25 Pretoria - Hard | ||||
07.04.22 2e ronde | vs. Timea Babos | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
06.04.22 1e ronde | vs. Valeriya Strakhova | 7-63, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
05.04.22 2e ronde van de kwal. | vs. Bianca Swanepoel | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
05.04.22 Kwalif. | vs. Aneta Laboutkova | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Pretoria - Hard | ||||
28.03.22 2e ronde van de kwal. | vs. Micheline Aubuchon | 3-6, 6-0, 7-10 | wedstrijd detail | |
W25 Anapoima - Clay | ||||
13.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Verginie Tchakarova | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Salinas - Hard | ||||
08.03.22 1e ronde | vs. Cadence Brace | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.03.22 Kwalif. | vs. Sydney Dorcil | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Guayaquil - Hard | ||||
01.03.22 1e ronde | vs. Sofia Sewing | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.02.22 Kwalif. | vs. Zoi Spyrou | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
01.02.22 1e ronde | vs. Madison Sieg | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Florianopolis - Hard | ||||
27.01.22 2e ronde | vs. Maria Lourdes Carle | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
25.01.22 1e ronde | vs. Sofia Da Cruz Mendonca | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
24.01.22 Kwalif. | vs. Aline Midori Da Silva | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
23.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Eduarda Lages | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Florianopolis - Hard | ||||
16.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Emily Da Silva Chang | 6-73, 6-3, 6-10 | wedstrijd detail | |
W25 Blumenau - Clay | ||||
11.01.22 1e ronde | vs. Lena Papadakis | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
30.11.21 1e ronde | vs. Aunchisa Chanta | 4-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail |
Neta Tamir - laatste wedstrijden
W15 Sajur - Hard | ||||
03.09.19 Kwalif. | vs. Noelly Longi Nsimba | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
02.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Sivan Raizman | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Kiryat - Hard | ||||
27.08.19 Kwalif. | vs. Laetitia Pulchartova | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
26.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Tal Zinn | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Netanya - Hard | ||||
19.06.19 1e ronde | vs. Iveta Dapkute | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.06.19 Kwalif. | vs. Adi Gavish | 6-2, 6-75, 10-4 | wedstrijd detail | |
17.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Keren Mor | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Akko - Hard | ||||
10.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Isabella Bozicevic | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Ashkelon - Hard | ||||
08.10.18 Kwalif. | vs. Anastasia Reimchen | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.10.18 2e ronde van de kwal. | vs. Adi Gavish | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Tel Aviv - Hard | ||||
03.06.18 Kwalif. | vs. Laetitia Pulchartova | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.06.18 1e ronde van de kwal. | vs. Oluchukwu Jennifer Ibeto | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Tiberias - Hard | ||||
13.05.18 1e ronde van de kwal. | vs. Laetitia Pulchartova | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Tel Aviv - Hard | ||||
19.03.18 2e ronde van de kwal. | vs. Pauline Wuarin | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.03.18 1e ronde van de kwal. | vs. Mariia Antoniuk | 6-0, 4-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
Ramat Hasharon - Hard | ||||
13.03.18 2e ronde van de kwal. | vs. Danielle Daley | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.03.18 1e ronde van de kwal. | vs. Hili Kronzon | 2-6, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Tel Aviv - Hard | ||||
26.06.17 2e ronde van de kwal. | vs. Anna Kubareva | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Herzlia - Hard | ||||
19.06.17 1e ronde van de kwal. | vs. Yara Abed | 4-6, 6-74 | wedstrijd detail |