Lakshmi Gowda vs. Ekaterina Makarova (2001) 23.10.2022

Lakshmi Gowda vs. Ekaterina Makarova (2001) 23.10.2022 - W15 Sharm ElSheikh - confrontatie

WEDSTRIJD

23.10.221e ronde van de kwal.Lakshmi Gowda Ekaterina Makarova (2001) 6-76, 6-2, 10-2 Egypt W15 Sharm Hard

STATISTIEKEN

10-2

Lakshmi Gowda
India
21.04.05, 18 Jaar







Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Russia
16.07.01, 22 Jaar







Ekaterina Makarova (2001)
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden

Lakshmi Gowda vs. Ekaterina Makarova (2001) - onderlinge wedstrijden

23.10.221e ronde van de kwal.Lakshmi GowdaEkaterina Makarova (2001)6-76, 6-2, 10-2 wedstrijd detailEgypt W15 Sharm Hard

Lakshmi Gowda form & Ekaterina Makarova (2001) form

Lakshmi Gowda - laatste wedstrijden

India W50 Bengaluru - Hard
14.01.24
1e ronde van de kwal.
vs. Diana Marcinkevica2-6, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
India W40 Navi - Hard
25.12.23
Kwalif.
vs. Lakshmi Prabha Arunkumar3-6, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
25.12.23
2e ronde van de kwal.
vs. Smriti Bhasin Smriti Bhasin - niet aangetreden overwinningwedstrijd detail
24.12.23
1e ronde van de kwal.
vs. Madhurima Sawant6-3, 6-3 overwinningwedstrijd detail
India W15 Ahmedabad - Hard
28.11.23
Kwalif.
vs. Madhurima Sawant3-6, 7-66, 4-10 nederlaagwedstrijd detail
27.11.23
1e ronde van de kwal.
vs. Vidhi Jani6-2, 6-2 overwinningwedstrijd detail
27.11.23
2e ronde van de kwal.
vs. Vanshika Choudhary6-4, 6-3 overwinningwedstrijd detail
Tunisia W15 Monastir - Hard
19.11.23
1e ronde van de kwal.
vs. Amira Bargaoui6-3, 0-6, 8-10 nederlaagwedstrijd detail
Tunisia W15 Monastir - Hard
13.11.23
2e ronde van de kwal.
vs. Amira Bargaoui5-7, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
Tunisia W15 Monastir - Hard
05.11.23
1e ronde van de kwal.
vs. Vilma Krebs Hyllested3-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
Tunisia W15 Monastir - Hard
12.09.23
Kwalif.
vs. Julia Ronney0-6, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
11.09.23
2e ronde van de kwal.
vs. Imogen Haddad Imogen Haddad - niet aangetreden overwinningwedstrijd detail
Tunisia W15 Monastir - Hard
05.09.23
Kwalif.
vs. Aaddi Gupta2-6, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
04.09.23
2e ronde van de kwal.
vs. Keira Blackbeard6-2, 7-68 overwinningwedstrijd detail
Tunisia W15 Monastir - Hard
28.08.23
2e ronde van de kwal.
vs. Luisa Hrda2-6, 0-6 nederlaagwedstrijd detail
Tunisia W15 Monastir - Hard
22.08.23
Kwalif.
vs. Federica Sacco0-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
21.08.23
1e ronde van de kwal.
vs. Klaudia Fedosenkova6-0, 6-1 overwinningwedstrijd detail
Tunisia W15 Monastir - Hard
09.07.23
1e ronde van de kwal.
vs. Sonia Cassani1-6, 0-6 nederlaagwedstrijd detail
Tunisia W15 Monastir - Hard
02.07.23
1e ronde van de kwal.
vs. Diana De Simone5-7, 5-7 nederlaagwedstrijd detail
Tunisia W15 Monastir - Hard
25.06.23
1e ronde van de kwal.
vs. Martina Maria Bovio4-6, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
Tunisia W15 Monastir - Hard
18.06.23
1e ronde van de kwal.
vs. Amelia Bissett1-6, 0-6 nederlaagwedstrijd detail
Tunisia W15 Monastir - Hard
12.06.23
2e ronde van de kwal.
vs. Isabella Barrera Aguirre4-6, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
11.06.23
1e ronde van de kwal.
vs. Dilana Rsovac6-0, 6-1 overwinningwedstrijd detail
Tunisia W15 Monastir - Hard
14.05.23
1e ronde van de kwal.
vs. Maya Drozd2-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
Tunisia W15 Monastir - Hard
07.05.23
1e ronde van de kwal.
vs. Lena Thomas Iglesias4-6, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
Tunisia W15 Monastir - Hard
02.05.23
Kwalif.
vs. Jiayu Xu1-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
01.05.23
2e ronde van de kwal.
vs. Shria Atturu6-2, 7-5 overwinningwedstrijd detail
30.04.23
1e ronde van de kwal.
vs. Anjali Kotecha6-2, 7-64 overwinningwedstrijd detail
Egypt W15 Sharm - Hard
04.04.23
Kwalif.
vs. Ayline Esina Samardzic3-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
Egypt W15 Sharm - Hard
27.03.23
2e ronde van de kwal.
vs. Martina Smolenova2-6, 1-6 nederlaagwedstrijd detail

Ekaterina Makarova (2001) - laatste wedstrijden

Egypt W15 Sharm - Hard
19.02.24
2e ronde van de kwal.
vs. Aminata Sall1-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
18.02.24
1e ronde van de kwal.
vs. Natalia Fehr6-3, 4-6, 10-2 overwinningwedstrijd detail
Egypt W25 Sharm - Hard
10.12.23
1e ronde van de kwal.
vs. Hania Abouelsaad1-6, 6-74 nederlaagwedstrijd detail
Egypt W15 Sharm - Hard
05.12.23
Kwalif.
vs. Olivia Bergler6-75, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
04.12.23
2e ronde van de kwal.
vs. Ekaterina Burenina6-0, 6-0 overwinningwedstrijd detail
Egypt W15 Sharm - Hard
26.11.23
1e ronde van de kwal.
vs. Elizabeth Danailova1-6, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
Egypt W15 Sharm - Hard
21.11.23
Kwalif.
vs. Lorena Schaedel3-6, 5-7 nederlaagwedstrijd detail
20.11.23
2e ronde van de kwal.
vs. Anastasiia Aralova6-4, 3-6, 10-7 overwinningwedstrijd detail
Egypt W15 Sharm - Hard
15.11.23
1e ronde
vs. Anouck Vrancken Peeters1-6, 0-6 nederlaagwedstrijd detail
15.11.23
Kwalif.
vs. Ekaterina Grom6-1, 6-2 overwinningwedstrijd detail
13.11.23
1e ronde van de kwal.
vs. Yana Tsion6-0, 6-1 overwinningwedstrijd detail
Egypt W15 Sharm - Hard
16.10.23
2e ronde van de kwal.
vs. Snehal Mane4-6, 0-6 nederlaagwedstrijd detail
15.10.23
1e ronde van de kwal.
vs. Shakhzoda Asimova6-4, 3-6, 10-4 overwinningwedstrijd detail
Egypt W15 Sharm - Hard
21.12.22
1e ronde
vs. Junhan Zhang3-6, 5-7 nederlaagwedstrijd detail
19.12.22
Kwalif.
vs. Maria Charl6-1, 6-3 overwinningwedstrijd detail
18.12.22
1e ronde van de kwal.
vs. Rawan Abdelaziz6-2, 6-1 overwinningwedstrijd detail
Egypt W15 Sharm - Hard
12.12.22
2e ronde van de kwal.
vs. Vanessa Georgiana Popa Teiusanu5-7, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
11.12.22
1e ronde van de kwal.
vs. Elizaveta Krokhina6-1, 6-3 overwinningwedstrijd detail
Egypt W15 Sharm - Hard
05.12.22
2e ronde van de kwal.
vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz4-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
04.12.22
1e ronde van de kwal.
vs. Katharina Rothacker6-2, 6-4 overwinningwedstrijd detail
Egypt W15 Sharm - Hard
24.11.22
2e ronde
vs. Aliona Falei0-6, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
23.11.22
1e ronde
vs. Daria Domova6-1, 6-2 overwinningwedstrijd detail
Egypt W25 Sharm - Hard
14.11.22
2e ronde van de kwal.
vs. Antonia Schmidt1-6, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
13.11.22
1e ronde van de kwal.
vs. Anna Borovinskaya6-0, 6-1 overwinningwedstrijd detail
Egypt W25 Sharm - Hard
06.11.22
1e ronde van de kwal.
vs. Nahia Berecoechea1-6, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
Egypt W15 Sharm - Hard
30.10.22
1e ronde van de kwal.
vs. Klara Veldman1-6, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
Egypt W15 Sharm - Hard
23.10.22
1e ronde van de kwal.
vs. Lakshmi Gowda7-66, 2-6, 2-10 nederlaagwedstrijd detail
Egypt W15 Cairo - Clay
17.01.22
2e ronde van de kwal.
vs. Arina Solomatina2-6, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
Egypt W15 Cairo - Clay
12.01.22
1e ronde
vs. Mariam Atia3-6, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
11.01.22
Kwalif.
vs. Jana Elagamy6-0, 6-0 overwinningwedstrijd detail
<