WEDSTRIJD
04.01.13 | 1e ronde van de kwal. | Lara Arruabarrena | Sally Peers | 6-3, 6-2 | Hobart | Hard |
STATISTIEKEN
Lara Arruabarrena | Sally Peers | |
1e Service % | 33/54 (61%) | 32/42 (76%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 24/33 (73%) | 15/32 (47%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 11/21 (52%) | 4/10 (40%) |
Benutte Breakpoints | 5/7 (71%) | 2/5 (40%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 23/42 (55%) | 19/54 (35%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 58/96 (60%) | 38/96 (40%) |
Dubbele fouten | 1 | 0 |
Aces | 0 | 0 |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Lara Arruabarrena vs. Sally Peers - onderlinge wedstrijden
04.01.13 | 1e ronde van de kwal. | Lara Arruabarrena | Sally Peers | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | Hobart | Hard |
28.06.10 | 2e ronde | Lara Arruabarrena | Sally Peers | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | Mont De | Clay |
Lara Arruabarrena form & Sally Peers form
Lara Arruabarrena - laatste wedstrijden
Melbourne - Hard | ||||
10.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Elisabetta Cocciaretto | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Luxembourg - I. hard | ||||
11.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Zakharova | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
26.08.21 2e ronde van de kwal. | vs. Rebeka Masarova | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Magdalena Frech | 3-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Cluj-Napoca - Clay | ||||
05.08.21 2e ronde | vs. Mihaela Buzarnescu | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
02.08.21 1e ronde | vs. Evelyne Atticia Tiron | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Versmold - Clay | ||||
29.07.21 2e ronde | vs. Cristiana Ferrando | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.07.21 1e ronde | vs. Nastasja Mariana Schunk | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Palermo - Clay | ||||
19.07.21 1e ronde | vs. Grace Min | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Budapest - Clay | ||||
10.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Victoria Duval | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Bastad - Clay | ||||
07.07.21 2e ronde | vs. Rebecca Peterson | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.07.21 1e ronde | vs. Giulia Gatto-Monticone | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
22.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Jana Fett | 6-73, 5-7 | wedstrijd detail | |
Bol - Clay | ||||
07.06.21 Kwalif. | vs. Alexandra Cadantu | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
31.05.21 1e ronde | vs. Varvara Gracheva | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.05.21 Kwalif. | vs. Carol Zhao | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Antonia Lottner | 6-75, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
25.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Usue Maitane Arconada | 7-62, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60+H La - Clay | ||||
13.05.21 2e ronde | vs. Irina Khromacheva | 6-1, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.05.21 1e ronde | vs. Kaja Juvan | 6-1, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Istanbul - Clay | ||||
20.04.21 1e ronde | vs. Elise Mertens | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
18.04.21 Kwalif. | vs. Harmony Tan | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Berfu Cengiz | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
Bogota - Clay | ||||
09.04.21 Kwartfinale | vs. Harmony Tan | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.04.21 2e ronde | vs. Jasmine Paolini | 2-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.04.21 1e ronde | vs. Jessica Plazas | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
04.04.21 Kwalif. | vs. Yuliana Monroy | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
03.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Carol Zhao | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
Monterrey - Hard | ||||
14.03.21 Kwalif. | vs. Anna Kalinskaya | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Elisabetta Cocciaretto | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail |
Sally Peers - laatste wedstrijden
Alkmaar - Clay | ||||
22.06.17 2e ronde | vs. Michaela Bayerlova | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.06.17 1e ronde | vs. Rosalie Van Der Hoek | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
19.06.17 Kwalif. | vs. Shannon Hudson | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.06.17 1e ronde van de kwal. | vs. Judith Van Kessel | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
Mornington - Clay | ||||
30.03.17 2e ronde | vs. Barbora Krejcikova | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.03.17 1e ronde | vs. Alicia Smith | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
27.03.17 Kwalif. | vs. Genevieve Lorbergs | 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.03.17 2e ronde van de kwal. | vs. Tiana Windbuchler | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
Mornington - Clay | ||||
20.03.17 2e ronde van de kwal. | vs. Erika Bollweg | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
20.03.17 Kwalif. | vs. Kimberly Birrell | 6-71, 6-75 | wedstrijd detail | |
20.03.17 1e ronde van de kwal. | vs. Monika Rajicic | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Mildura - Grass | ||||
06.03.17 Kwalif. | vs. Monique Adamczak | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
06.03.17 2e ronde van de kwal. | vs. Ivana Popovic | 0-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Clare - Hard | ||||
27.02.17 1e ronde van de kwal. | vs. Tiana Windbuchler | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.02.17 2e ronde van de kwal. | vs. Erika Sema | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Launceston - Hard | ||||
06.02.17 1e ronde | vs. Irina Maria Bara | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Burnie - Hard | ||||
30.01.17 1e ronde van de kwal. | vs. Elena Rybakina | 0-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
Canberra - Hard | ||||
31.10.16 1e ronde | vs. Destanee Aiava | 2-6, 6-2, 6-73 | wedstrijd detail | |
Bendigo - Hard | ||||
24.10.16 1e ronde van de kwal. | vs. Marianna Zakarlyuk | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Rebecq - Clay | ||||
02.08.16 1e ronde | vs. Lisa Matviyenko | 4-6, 3-4, - Sally Peers - scratch | wedstrijd detail | |
Maaseik - Clay | ||||
25.07.16 2e ronde van de kwal. | vs. Laura Heinrichs | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
25.07.16 1e ronde van de kwal. | vs. Brandy Hehalatu | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
Schio - Clay | ||||
19.07.16 1e ronde | vs. Camilla Scala | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
Knokke - Clay | ||||
12.07.16 1e ronde | vs. Margot Yerolymos | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Middelburg - Clay | ||||
28.06.16 1e ronde | vs. Julia Terziyska | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.06.16 1e ronde van de kwal. | vs. Donnaroza Gouvernante | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.06.16 Kwalif. | vs. Frances Altick | 3-6, 6-2, 7-66 | wedstrijd detail | |
Breda - Clay | ||||
22.06.16 1e ronde | vs. Erika Vogelsang | 2-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
Canberra - Clay | ||||
15.03.16 1e ronde | vs. Tammi Patterson | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
14.03.16 Kwalif. | vs. Karolina Wlodarczak | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail |