WEDSTRIJD
30.11.20 | 1e ronde van de kwal. | Lara Pfeifer | Selina Atay | 6-1, 6-2 | W15 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Turkey
20.11.01, 22 Jaar
20.11.01, 22 Jaar
Lara Pfeifer vs. Selina Atay - onderlinge wedstrijden
30.11.20 | 1e ronde van de kwal. | Lara Pfeifer | Selina Atay | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | W15 Antalya | Clay |
Lara Pfeifer form & Selina Atay form
Lara Pfeifer - laatste wedstrijden
W15 Monastir - Hard | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Selina Dal | 2-6, 0-4, - Lara Pfeifer - scratch | wedstrijd detail | |
26.03.24 1e ronde | vs. Ana Grubor | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
22.03.24 Kwartfinale | vs. Mingge Xu | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Ania Hertel | 2-6, 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Kathleen Kanev | 3-1, Kathleen Kanev - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Cordoba - Clay | ||||
05.03.24 1e ronde | vs. Justina Maria Gonzalez Daniele | 6-73, 6-1, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tucuman - Clay | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Justina Maria Gonzalez Daniele | 4-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
03.02.24 Kwartfinale | vs. Arianna Zucchini | 6-75, 5-7 | wedstrijd detail | |
01.02.24 2e ronde | vs. Alexandra Zimmer | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Chiraz Bechri | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Monastir - Hard | ||||
23.01.24 Kwalif. | vs. Nina Vargova | 2-6, 6-4, 6-10 | wedstrijd detail | |
22.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Kira Pavlova | 6-2, 4-6, 10-3 | wedstrijd detail | |
21.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Rituparna Nayak | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Monastir - Hard | ||||
16.01.24 Kwalif. | vs. Salma Drugdova | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Arina Bulatova | 6-4, 1-6, 14-12 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde | vs. Milana Zhabrailova | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
22.12.23 2e ronde | vs. Daria Khomutsianskaya | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.12.23 1e ronde | vs. Carla Fity | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
12.12.23 Kwalif. | vs. Lara Salden | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Florence Fedeli | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
04.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Sandugash Kenzhibayeva | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
30.11.23 2e ronde | vs. Martina Spigarelli | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Julia Konishi Camargo Silva | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Ortisei - I. hard | ||||
21.11.23 1e ronde | vs. Katarina Kozarov | 3-6, 7-64, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Helena Stevic | 1-6, 0-2, - Lara Pfeifer - scratch | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Beverley Nyangon | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
10.10.23 1e ronde | vs. Aurora Zantedeschi | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
13.09.23 1e ronde | vs. Darja Suvirdjonkova | 3-6, - Lara Pfeifer - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
10.09.23 Finale | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 7-5, 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
09.09.23 Halve finale | vs. Sara Lanca | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail |
Selina Atay - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Chantal Sauvant | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.03.24 Kwalif. | vs. Karolina Mrazikova | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Nikoletta Muller | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Andra Maria Simion | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Anna Siskova | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Giulia Carbonaro | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Elisabeth Junge-Ilges | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
27.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Alexandra Biot | 2-6, 7-5, 10-7 | wedstrijd detail | |
27.02.24 Kwalif. | vs. Kate Mansfield | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Lykke Lindorff | 6-4, 2-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Xenia Bandurowska | 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Carson Branstine | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W50 Antalya - Clay | ||||
15.01.24 1e ronde | vs. Ilay Yoruk | 6-79, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
11.01.24 1e ronde | vs. Alina Granwehr | 6-76, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
28.12.23 2e ronde | vs. Ksenia Efremova | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.12.23 1e ronde | vs. Margherita Marcon | 1-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
12.12.23 1e ronde | vs. Francesca Pace | 1-6, 7-66, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
05.12.23 Kwalif. | vs. Ada Piestrzynska | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Anastasiya Krymkova | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
03.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ela Belanova | 6-74, 7-5, 10-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
21.11.23 1e ronde | vs. Timea Jaruskova | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
14.11.23 Kwalif. | vs. Marion Viertler | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Maria Daciana Ciubotaru | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Denisa Elena Plesa | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
08.11.23 1e ronde | vs. Doga Turkmen | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Nasbypark - I. hard | ||||
30.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Divine Dasam Nweke | 6-1, 4-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
W25 Istanbul - I. hard | ||||
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ioana Teodora Sava | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Faro - Hard | ||||
16.10.23 Kwalif. | vs. Daria Lopatetskaya | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Nicole Gadient | 2-6, 6-1, 11-9 | wedstrijd detail | |
W15 Baku - Hard | ||||
30.08.23 1e ronde | vs. Yaroslava Bartashevich | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail |