WEDSTRIJD
04.10.21 | 2e ronde van de kwal. | Lara Pfeifer | Smriti Bhasin | 6-1, 6-2 | W15 Monastir | Hard |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
India
07.12.02, 21 Jaar
12009 $
07.12.02, 21 Jaar
12009 $
Lara Pfeifer vs. Smriti Bhasin - onderlinge wedstrijden
04.10.21 | 2e ronde van de kwal. | Lara Pfeifer | Smriti Bhasin | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | W15 Monastir | Hard |
Lara Pfeifer form & Smriti Bhasin form
Lara Pfeifer - laatste wedstrijden
W15 Monastir - Hard | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Selina Dal | 2-6, 0-4, - Lara Pfeifer - scratch | wedstrijd detail | |
26.03.24 1e ronde | vs. Ana Grubor | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
22.03.24 Kwartfinale | vs. Mingge Xu | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Ania Hertel | 2-6, 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Kathleen Kanev | 3-1, Kathleen Kanev - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Cordoba - Clay | ||||
05.03.24 1e ronde | vs. Justina Maria Gonzalez Daniele | 6-73, 6-1, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tucuman - Clay | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Justina Maria Gonzalez Daniele | 4-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
03.02.24 Kwartfinale | vs. Arianna Zucchini | 6-75, 5-7 | wedstrijd detail | |
01.02.24 2e ronde | vs. Alexandra Zimmer | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Chiraz Bechri | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Monastir - Hard | ||||
23.01.24 Kwalif. | vs. Nina Vargova | 2-6, 6-4, 6-10 | wedstrijd detail | |
22.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Kira Pavlova | 6-2, 4-6, 10-3 | wedstrijd detail | |
21.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Rituparna Nayak | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Monastir - Hard | ||||
16.01.24 Kwalif. | vs. Salma Drugdova | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Arina Bulatova | 6-4, 1-6, 14-12 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde | vs. Milana Zhabrailova | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
22.12.23 2e ronde | vs. Daria Khomutsianskaya | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.12.23 1e ronde | vs. Carla Fity | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
12.12.23 Kwalif. | vs. Lara Salden | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Florence Fedeli | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
04.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Sandugash Kenzhibayeva | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
30.11.23 2e ronde | vs. Martina Spigarelli | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Julia Konishi Camargo Silva | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Ortisei - I. hard | ||||
21.11.23 1e ronde | vs. Katarina Kozarov | 3-6, 7-64, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Helena Stevic | 1-6, 0-2, - Lara Pfeifer - scratch | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Beverley Nyangon | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
10.10.23 1e ronde | vs. Aurora Zantedeschi | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
13.09.23 1e ronde | vs. Darja Suvirdjonkova | 3-6, - Lara Pfeifer - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
10.09.23 Finale | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 7-5, 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
09.09.23 Halve finale | vs. Sara Lanca | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail |
Smriti Bhasin - laatste wedstrijden
W50 Indore - Hard | ||||
29.01.24 Kwalif. | vs. Mana Kawamura | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Gurmanat Kaur Sandhu | 3-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W50 Pune - Hard | ||||
21.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Tina Nadine Smith | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W50 Bengaluru - Hard | ||||
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Rina Saigo | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W40 Navi - Hard | ||||
25.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Lakshmi Gowda | - Smriti Bhasin - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
W25 Solapur - Hard | ||||
20.12.23 1e ronde | vs. Sahaja Yamalapalli | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Ahmedabad - Hard | ||||
29.11.23 1e ronde | vs. Sravya Shivani Chilakalapudi | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Bengaluru - Clay | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Rutuja Bhosale | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W60 Sydney - Hard | ||||
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lily Fairclough | 6-4, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Playford - Hard | ||||
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ashley Katz | 6-4, 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Cairns - Hard | ||||
10.10.23 1e ronde | vs. Naho Sato | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Cairns - Hard | ||||
03.10.23 1e ronde | vs. Ivana Popovic | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
21.09.23 2e ronde | vs. Eliessa Vanlangendonck | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.09.23 1e ronde | vs. Elena Jamshidi | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
12.09.23 1e ronde | vs. Aruzhan Sagandikova | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Nakhon - Hard | ||||
11.07.23 1e ronde | vs. Sara Nayar | 2-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Nakhon - Hard | ||||
04.07.23 1e ronde | vs. Punnin Kovapitukted | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.07.23 Kwalif. | vs. Marente Sijbesma | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Pawinee Ruamrak | 3-6, 7-5, 10-8 | wedstrijd detail | |
W15 Recife - Clay | ||||
26.05.23 Kwartfinale | vs. Julia Konishi Camargo Silva | 5-7, 6-71 | wedstrijd detail | |
25.05.23 2e ronde | vs. Emma Van Poppel | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
24.05.23 1e ronde | vs. Nicolly Ferreira | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Curitiba - Clay | ||||
19.05.23 Kwartfinale | vs. Ana Candiotto | 5-7, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.05.23 2e ronde | vs. Maria Carolina Ferreira Turchetto | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.05.23 1e ronde | vs. Rocio Daniela Merlo | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Bujumbura - Clay | ||||
13.04.23 2e ronde | vs. Tiffany William | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.04.23 1e ronde | vs. Meisha Kendall-Woseley | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.04.23 Kwalif. | vs. Samantha Imbo Nloga | 6-3, 5-7, 10-8 | wedstrijd detail | |
W15 Singapore - Hard | ||||
06.04.23 2e ronde | vs. Michika Ozeki | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.04.23 1e ronde | vs. Olivia Collins | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail |