WEDSTRIJD
24.04.19 | 1e ronde | Lara Salden | Dejana Radanovic | 0-6, 7-63, 6-0 | W25 Chiasso | Clay |
STATISTIEKEN
Lara Salden | Dejana Radanovic | |
1e Service % | 53/81 (65%) | 56/89 (63%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 37/53 (70%) | 38/56 (68%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 6/28 (21%) | 8/33 (24%) |
Benutte Breakpoints | 5/9 (56%) | 5/7 (71%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 43/89 (48%) | 38/81 (47%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 86/170 (51%) | 84/170 (49%) |
Dubbele fouten | 2 | 5 |
Aces | 0 | 5 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Dejana Radanovic | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Lara Salden | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-2 | Dejana Radanovic | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Lara Salden | 0-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-4 | Dejana Radanovic | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Lara Salden | 0-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-6 |
2 | ||
0-0 | Dejana Radanovic | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Lara Salden | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-2 | Dejana Radanovic | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Lara Salden | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-3 | Dejana Radanovic | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Lara Salden | 2-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-3 | Dejana Radanovic | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Lara Salden | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-4 | Dejana Radanovic | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Lara Salden | 4-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-5 | Dejana Radanovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Lara Salden | 6-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
6-6 | Dejana Radanovic | |
0-0, 0-1, 1-1, 2-1, 2-2, 3-2, 3-3, 4-3, 5-3, 6-3 | ||
7-63 |
3 | ||
0-0 | Dejana Radanovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
1-0 | Dejana Radanovic | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Lara Salden | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-0 | Dejana Radanovic | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Lara Salden | 4-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-0 | Dejana Radanovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-0 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Lara Salden vs. Dejana Radanovic - onderlinge wedstrijden
19.07.19 | Kwartfinale | Lara Salden | Dejana Radanovic | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | W25 Baja | Clay |
24.04.19 | 1e ronde | Lara Salden | Dejana Radanovic | 0-6, 7-63, 6-0 | wedstrijd detail | W25 Chiasso | Clay |
Lara Salden form & Dejana Radanovic form
Lara Salden - laatste wedstrijden
W15 Sabadell - Clay | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Anastasia Iamachkine | 6-4, 3-1, - Lara Salden - scratch | wedstrijd detail | |
W50 Roehampton - I. hard | ||||
14.02.24 1e ronde | vs. Barbora Palicova | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.02.24 Kwalif. | vs. Emma Wilson | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Pemra Ozgen | 6-3, 6-75, 6-1 | wedstrijd detail | |
W50 Edgbaston - I. hard | ||||
07.02.24 2e ronde | vs. Lea Boskovic | 6-4, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Julia Middendorf | 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | |
05.02.24 Kwalif. | vs. Ayumi Koshiishi | 0-6, 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Vlada Ekshibarova | 6-4, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Monastir - Hard | ||||
23.01.24 Kwalif. | vs. Elena-Teodora Cadar | - | wedstrijd detail | |
22.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Flavie Brugnone | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Monastir - Hard | ||||
20.01.24 Halve finale | vs. Lucija Ciric Bagaric | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.01.24 Kwartfinale | vs. Carlota Martinez Cirez | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
18.01.24 2e ronde | vs. Kira Pavlova | 6-2, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.01.24 1e ronde | vs. Katarina Kuzmova | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
14.12.23 2e ronde | vs. Andreea Prisacariu | 7-64, 5-6, - Lara Salden - scratch | wedstrijd detail | |
13.12.23 1e ronde | vs. Mia Mack | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.12.23 Kwalif. | vs. Lara Pfeifer | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Magdalini Adaloglou | 7-62, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
07.12.23 2e ronde | vs. Antonia Ruzic | 7-64, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.12.23 1e ronde | vs. Sara Cakarevic | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
05.12.23 Kwalif. | vs. Sandugash Kenzhibayeva | 6-4, 3-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
04.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Darja Suvirdjonkova | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
09.11.23 2e ronde | vs. Brenda Fruhvirtova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.11.23 1e ronde | vs. Nika Radisic | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
31.10.23 Kwalif. | vs. Anna Gabric | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Melanie Klaffner | 7-5, 6-74, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lucie Pawlak | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25+H Cherbourg - I. hard | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Alice Robbe | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sibenik - Clay | ||||
07.10.23 Halve finale | vs. Dimitra Pavlou | 6-2, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.10.23 Kwartfinale | vs. Iva Ivanova | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail |
Dejana Radanovic - laatste wedstrijden
W35 Helsinki - I. hard | ||||
03.03.24 Finale | vs. Malene Helgo | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.03.24 Halve finale | vs. Lea Boskovic | 7-5, 7-63 | wedstrijd detail | |
01.03.24 Kwartfinale | vs. Robin Anderson | 6-3, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Julia Middendorf | 6-2, 5-7, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Laura Hietaranta | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Mumbai - Hard | ||||
03.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Vaidehi Chaudhari | 2-3, - Dejana Radanovic - scratch | wedstrijd detail | |
W50 Indore - Hard | ||||
02.02.24 Kwartfinale | vs. Carole Monnet | 4-6, - Dejana Radanovic - scratch | wedstrijd detail | |
01.02.24 2e ronde | vs. Naho Sato | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Sahaja Yamalapalli | 1-6, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W50 Pune - Hard | ||||
24.01.24 1e ronde | vs. Himeno Sakatsume | 3-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
W50 Bengaluru - Hard | ||||
17.01.24 1e ronde | vs. Carole Monnet | 5-7, 6-4, 6-79 | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Hard | ||||
16.11.23 3e ronde | vs. Haley Giavara | - Dejana Radanovic - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
15.11.23 2e ronde | vs. Hina Inoue | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Hard | ||||
12.11.23 Finale | vs. Ana Sofia Sanchez | 6-1, 6-70, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.11.23 Halve finale | vs. Hina Inoue | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.11.23 Kwartfinale | vs. Emma Lene | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
09.11.23 2e ronde | vs. Victoria Osuigwe | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.11.23 3e ronde | vs. Hiroko Kuwata | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Istanbul - I. hard | ||||
27.10.23 Kwartfinale | vs. Ayla Aksu | 6-4, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Pemra Ozgen | 3-6, 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Leyla Nilufer Elmas | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Lisbon - Clay | ||||
06.10.23 Kwartfinale | vs. Katarina Zavatska | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.10.23 2e ronde | vs. Leyre Romero Gormaz | 6-4, 1-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
03.10.23 1e ronde | vs. Irene Burillo Escorihuela | 2-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Kursumlijska - Clay | ||||
27.09.23 2e ronde | vs. Lois Boisson | 2-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
W40 Pazardzhik - Clay | ||||
21.09.23 2e ronde | vs. Mia Ristic | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.09.23 1e ronde | vs. Anna Gabric | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Skopje - Clay | ||||
17.09.23 Finale | vs. Iva Primorac | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.09.23 Halve finale | vs. Justina Mikulskyte | 3-6, 7-62, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.09.23 Kwartfinale | vs. Ayla Aksu | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail |