WEDSTRIJD
28.11.19 | 2e ronde | Lara Salden | Federica Rossi | 7-5, 6-1 | W25 Solarino | Carpet |
STATISTIEKEN
Lara Salden | Federica Rossi | |
1e Service % | 35/52 (67%) | 36/69 (52%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 27/35 (77%) | 20/36 (56%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 10/17 (59%) | 15/33 (45%) |
Benutte Breakpoints | 5/9 (56%) | 1/4 (25%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 34/69 (49%) | 15/52 (29%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 71/121 (59%) | 50/121 (41%) |
Dubbele fouten | 2 | 6 |
Aces | 1 | 3 |
STATISTIEKEN
1 | ||
1-1 | Federica Rossi | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
Lara Salden | 2-1 | |
0-0, 0-15 | ||
3-2 | Federica Rossi | |
0-0 | ||
Lara Salden | 4-2 | |
4-3 | Federica Rossi | |
Lara Salden | 4-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
Lara Salden | 5-5 | |
0-0 | ||
6-5 | Federica Rossi | |
7-5 |
2 | ||
Lara Salden | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Federica Rossi | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15 | ||
Lara Salden | 1-1 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-1 | Federica Rossi | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Lara Salden | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-1 | Federica Rossi | |
0-0, 30-0, 40-30[BP] | ||
Lara Salden | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-1 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Lara Salden vs. Federica Rossi - onderlinge wedstrijden
28.11.19 | 2e ronde | Lara Salden | Federica Rossi | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | W25 Solarino | Carpet |
Lara Salden form & Federica Rossi form
Lara Salden - laatste wedstrijden
W15 Sabadell - Clay | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Anastasia Iamachkine | 6-4, 3-1, - Lara Salden - scratch | wedstrijd detail | |
W50 Roehampton - I. hard | ||||
14.02.24 1e ronde | vs. Barbora Palicova | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.02.24 Kwalif. | vs. Emma Wilson | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Pemra Ozgen | 6-3, 6-75, 6-1 | wedstrijd detail | |
W50 Edgbaston - I. hard | ||||
07.02.24 2e ronde | vs. Lea Boskovic | 6-4, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Julia Middendorf | 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | |
05.02.24 Kwalif. | vs. Ayumi Koshiishi | 0-6, 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Vlada Ekshibarova | 6-4, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Monastir - Hard | ||||
23.01.24 Kwalif. | vs. Elena-Teodora Cadar | - | wedstrijd detail | |
22.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Flavie Brugnone | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Monastir - Hard | ||||
20.01.24 Halve finale | vs. Lucija Ciric Bagaric | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.01.24 Kwartfinale | vs. Carlota Martinez Cirez | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
18.01.24 2e ronde | vs. Kira Pavlova | 6-2, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.01.24 1e ronde | vs. Katarina Kuzmova | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
14.12.23 2e ronde | vs. Andreea Prisacariu | 7-64, 5-6, - Lara Salden - scratch | wedstrijd detail | |
13.12.23 1e ronde | vs. Mia Mack | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.12.23 Kwalif. | vs. Lara Pfeifer | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Magdalini Adaloglou | 7-62, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
07.12.23 2e ronde | vs. Antonia Ruzic | 7-64, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.12.23 1e ronde | vs. Sara Cakarevic | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
05.12.23 Kwalif. | vs. Sandugash Kenzhibayeva | 6-4, 3-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
04.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Darja Suvirdjonkova | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
09.11.23 2e ronde | vs. Brenda Fruhvirtova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.11.23 1e ronde | vs. Nika Radisic | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
31.10.23 Kwalif. | vs. Anna Gabric | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Melanie Klaffner | 7-5, 6-74, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lucie Pawlak | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25+H Cherbourg - I. hard | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Alice Robbe | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sibenik - Clay | ||||
07.10.23 Halve finale | vs. Dimitra Pavlou | 6-2, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.10.23 Kwartfinale | vs. Iva Ivanova | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail |
Federica Rossi - laatste wedstrijden
W15 Gonesse - Clay | ||||
15.03.23 1e ronde | vs. Lucie Pawlak | 6-4, 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Cecilie Wiche | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
13.03.23 Kwalif. | vs. Linda Salvi | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 San - Clay | ||||
08.08.22 1e ronde | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 5-7, 3-4, - Federica Rossi - scratch | wedstrijd detail | |
W60 San - Clay | ||||
01.08.22 1e ronde | vs. Lucia Cortez Llorca | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Perugia - Clay | ||||
18.07.22 2e ronde van de kwal. | vs. Virginia Ferrara | 7-5, 4-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
18.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Marianna Pipitone | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Getxo - Clay | ||||
04.07.22 Kwalif. | vs. Naia Mercadier | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25+H Palma - Hard | ||||
28.06.22 1e ronde | vs. Verena Meliss | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Annenheim - Clay | ||||
31.05.22 Kwalif. | vs. Julia Riera | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Sylvie Zund | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Annenheim - Clay | ||||
27.05.22 Kwartfinale | vs. Tina Cvetkovic | 4-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
26.05.22 2e ronde | vs. Ana Grubor | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.05.22 1e ronde | vs. Laura Radakovic | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Montemor - Hard | ||||
17.05.22 1e ronde | vs. Julie Belgraver | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
20.04.22 1e ronde | vs. Ekaterina Reyngold | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
19.04.22 Kwalif. | vs. Margaux Rouvroy | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
18.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Chiara Fornasieri | 7-61, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
14.04.22 2e ronde | vs. Lina Gjorcheska | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.04.22 1e ronde | vs. Nina Potocnik | 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
W15 Gonesse - Clay | ||||
18.03.22 Kwartfinale | vs. Julia Middendorf | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.03.22 2e ronde | vs. Lena Papadakis | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.03.22 1e ronde | vs. Franziska Sziedat | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15+H Amiens - Clay | ||||
09.03.22 1e ronde | vs. Lucia Cortez Llorca | 6-2, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Joue - I. hard | ||||
27.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Marine Szostak | 6-1, 5-7, 9-11 | wedstrijd detail | |
W25 Porto - I. hard | ||||
16.02.22 1e ronde | vs. Audrey Albie | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
14.02.22 Kwalif. | vs. Julita Saner | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
13.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Lena Couto | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Porto - I. hard | ||||
08.02.22 1e ronde | vs. Leolia Jeanjean | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
07.02.22 Kwalif. | vs. Yasmine Mansouri | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail |