WEDSTRIJD
04.08.21 | 1e ronde | Lara Salden | Polina Bakhmutkina | 6-3, 6-1 | W25 Parnu | Clay |
STATISTIEKEN
Lara Salden | Polina Bakhmutkina | |
1e Service % | 36/52 (69%) | 35/51 (69%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 23/36 (64%) | 15/35 (43%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 9/16 (56%) | 5/16 (31%) |
Benutte Breakpoints | 6/8 (75%) | 2/5 (40%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 31/51 (61%) | 20/52 (38%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 63/103 (61%) | 40/103 (39%) |
Dubbele fouten | 2 | 4 |
Aces | 3 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Polina Bakhmutkina | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Lara Salden | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-1 | Polina Bakhmutkina | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Lara Salden | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-2 | Polina Bakhmutkina | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Lara Salden | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-2 | Polina Bakhmutkina | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Lara Salden | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-3 | Polina Bakhmutkina | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Lara Salden | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Polina Bakhmutkina | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Lara Salden | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Polina Bakhmutkina | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Lara Salden | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-1 | Polina Bakhmutkina | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Lara Salden | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
6-1 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Lara Salden vs. Polina Bakhmutkina - onderlinge wedstrijden
04.08.21 | 1e ronde | Lara Salden | Polina Bakhmutkina | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | W25 Parnu | Clay |
Lara Salden form & Polina Bakhmutkina form
Lara Salden - laatste wedstrijden
W15 Sabadell - Clay | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Anastasia Iamachkine | 6-4, 3-1, - Lara Salden - scratch | wedstrijd detail | |
W50 Roehampton - I. hard | ||||
14.02.24 1e ronde | vs. Barbora Palicova | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.02.24 Kwalif. | vs. Emma Wilson | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Pemra Ozgen | 6-3, 6-75, 6-1 | wedstrijd detail | |
W50 Edgbaston - I. hard | ||||
07.02.24 2e ronde | vs. Lea Boskovic | 6-4, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Julia Middendorf | 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | |
05.02.24 Kwalif. | vs. Ayumi Koshiishi | 0-6, 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Vlada Ekshibarova | 6-4, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Monastir - Hard | ||||
23.01.24 Kwalif. | vs. Elena-Teodora Cadar | - | wedstrijd detail | |
22.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Flavie Brugnone | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Monastir - Hard | ||||
20.01.24 Halve finale | vs. Lucija Ciric Bagaric | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.01.24 Kwartfinale | vs. Carlota Martinez Cirez | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
18.01.24 2e ronde | vs. Kira Pavlova | 6-2, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.01.24 1e ronde | vs. Katarina Kuzmova | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
14.12.23 2e ronde | vs. Andreea Prisacariu | 7-64, 5-6, - Lara Salden - scratch | wedstrijd detail | |
13.12.23 1e ronde | vs. Mia Mack | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.12.23 Kwalif. | vs. Lara Pfeifer | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Magdalini Adaloglou | 7-62, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
07.12.23 2e ronde | vs. Antonia Ruzic | 7-64, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.12.23 1e ronde | vs. Sara Cakarevic | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
05.12.23 Kwalif. | vs. Sandugash Kenzhibayeva | 6-4, 3-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
04.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Darja Suvirdjonkova | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
09.11.23 2e ronde | vs. Brenda Fruhvirtova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.11.23 1e ronde | vs. Nika Radisic | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
31.10.23 Kwalif. | vs. Anna Gabric | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Melanie Klaffner | 7-5, 6-74, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lucie Pawlak | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25+H Cherbourg - I. hard | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Alice Robbe | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sibenik - Clay | ||||
07.10.23 Halve finale | vs. Dimitra Pavlou | 6-2, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.10.23 Kwartfinale | vs. Iva Ivanova | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail |
Polina Bakhmutkina - laatste wedstrijden
W15 Karaganda - I. hard | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Zhibek Kulambayeva | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Vladislava Andreevskaya | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Karaganda - I. hard | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Aruzhan Sagandikova | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
25.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nina Vargova | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Dijon - Clay | ||||
14.09.23 2e ronde | vs. Martina Genis Salas | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.09.23 1e ronde | vs. Inez Maria Kotlikova | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W40 Saint - Clay | ||||
04.09.23 Kwalif. | vs. Chiara Girelli | 7-62, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lourdes Gonzalez Garcia | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Wanfercee - Clay | ||||
23.08.23 1e ronde | vs. Johanna Silva | 5-7, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.08.23 Kwalif. | vs. Chanel Janssen | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Viktoria Lackova | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Duffel - Clay | ||||
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jana Otzipka | 3-6, 7-5, 5-10 | wedstrijd detail | |
W25 Koksijde - Clay | ||||
07.08.23 Kwalif. | vs. Yasmine Kabbaj | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Eindhoven - Clay | ||||
30.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Dilara Okur | 6-72, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Perigueux - Clay | ||||
26.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sandy Marti | 6-2, 1-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
26.06.23 Kwalif. | vs. Martyna Kubka | 6-72, 6-74 | wedstrijd detail | |
W25 Troisdorf - Clay | ||||
28.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Paula Rumpf | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Kachreti - Hard | ||||
17.05.23 2e ronde | vs. Anastasia Zolotareva | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.05.23 1e ronde | vs. Anamaria Kurtsikashvili | 3-6, 7-5, 7-614 | wedstrijd detail | |
W25 Kachreti - Hard | ||||
09.05.23 1e ronde | vs. Gozal Ainitdinova | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
08.05.23 Kwalif. | vs. Anamaria Kurtsikashvili | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Tbilisi - Hard | ||||
02.05.23 1e ronde | vs. Stacey Fung | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.05.23 Kwalif. | vs. Polina Pavlova | 6-75, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
03.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Eva Garkusha | 6-2, 4-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
02.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sude Ince | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
20.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Rachele Elisa Zingale | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Rebeca Maria Tudose | 6-3, 4-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
14.03.23 Kwalif. | vs. Madelief Hageman | 6-2, 2-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
13.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Karolina Mrazikova | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail |