WEDSTRIJD
22.03.23 | 1e ronde | Lara Schmidt | Sofia Snitko | 6-2, 6-4 | W15 Sharm | Hard |
STATISTIEKEN
Lara Schmidt | Sofia Snitko | |
1e Service % | 43/50 (86%) | 44/63 (70%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 28/43 (65%) | 24/44 (55%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 5/7 (71%) | 6/19 (32%) |
Benutte Breakpoints | 5/8 (63%) | 2/8 (25%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 33/63 (52%) | 17/50 (34%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 66/113 (58%) | 47/113 (42%) |
Dubbele fouten | 0 | 5 |
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Sofia Snitko | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Lara Schmidt | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
1-1 | Sofia Snitko | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Lara Schmidt | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
3-1 | Sofia Snitko | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Lara Schmidt | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-1 | Sofia Snitko | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Lara Schmidt | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Sofia Snitko | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Lara Schmidt | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-1 | Sofia Snitko | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Lara Schmidt | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-2 | Sofia Snitko | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Lara Schmidt | 2-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-3 | Sofia Snitko | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Lara Schmidt | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-4 | Sofia Snitko | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Lara Schmidt | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-4 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Russia
01.08.05, 18 Jaar
01.08.05, 18 Jaar
Lara Schmidt vs. Sofia Snitko - onderlinge wedstrijden
22.03.23 | 1e ronde | Lara Schmidt | Sofia Snitko | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | W15 Sharm | Hard |
Lara Schmidt form & Sofia Snitko form
Lara Schmidt - laatste wedstrijden
W50 Murska - I. hard | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Urszula Radwanska | 4-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.03.24 1e ronde | vs. Francisca Jorge | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.03.24 Kwalif. | vs. Adrienn Nagy | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
15.03.24 Kwartfinale | vs. Tamira Paszek | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Emmanuelle Girard | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Amelia Waligora | 2-6, 6-3, 7-66 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
05.03.24 1e ronde | vs. Johanna Silva | 2-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Bratislava - I. hard | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Stephanie Wagner | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.10.23 Kwalif. | vs. Emma Tothova | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nikola Daubnerova | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Hamburg - I. hard | ||||
20.10.23 Kwartfinale | vs. Alevtina Ibragimova | 6-4, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Julia Stusek | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Alison Van Uytvanck | 2-1, Alison Van Uytvanck - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Bad - Clay | ||||
06.10.23 Kwartfinale | vs. Emma Slavikova | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.10.23 2e ronde | vs. Timea Jaruskova | 2-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Tamara Kostic | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Kursumlijska - Clay | ||||
24.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jana Bojovic | 6-72, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Vienna - Clay | ||||
05.09.23 Kwalif. | vs. Lucia Cortez Llorca | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
04.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ines Faltinger | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Braunschweig - Clay | ||||
23.08.23 1e ronde | vs. Amelie Van Impe | 6-0, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W40 Wroclaw - Clay | ||||
16.08.23 1e ronde | vs. Sada Nahimana | 5-7, 6-77 | wedstrijd detail | |
14.08.23 Kwalif. | vs. Sofia Milatova | 6-2, 5-7, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mia Chudejova | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25+H Leipzig - Clay | ||||
08.08.23 1e ronde | vs. Julia Avdeeva | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Hechingen - Clay | ||||
31.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Denislava Glushkova | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Aschaffenburg - Clay | ||||
12.07.23 1e ronde | vs. Aneta Kladivova | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Klosters - Clay | ||||
09.07.23 Finale | vs. Kristina Dmitruk | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
08.07.23 Halve finale | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 7-5, Ylona-Georgiana Ghioroaie - scratch | wedstrijd detail | |
07.07.23 Kwartfinale | vs. Jesika Maleckova | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
06.07.23 2e ronde | vs. Michaela Bayerlova | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail |
Sofia Snitko - laatste wedstrijden
W15 Valencia - Clay | ||||
04.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Andreea Adelina Cuna | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
04.12.23 Kwalif. | vs. Maria Oliver Sanchez | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alexia Paula Bastos-Sousa Betanzos | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Alcala - Hard | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Coral Valle | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.11.23 Kwalif. | vs. Alicja Formella | 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
20.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Alba Cerezo Holgado | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kayla Lorrimer | 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | |
W15 Nules - Clay | ||||
13.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ana Giraldi Requena | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Oceanne Lopez | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Castellon - Clay | ||||
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Angelica Raggi | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Loule - Hard | ||||
24.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Sara Lanca | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
24.10.23 Kwalif. | vs. Anastasia Grechkina | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Paula Moreno Hurtado | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
14.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Olga Sorochkina | 3-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
07.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nikoletta Muller | 6-3, 3-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
03.05.23 1e ronde | vs. Ada Piestrzynska | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.05.23 Kwalif. | vs. Ruien Zhang | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
01.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Marina Bulbarella | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
30.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Aiya Nupbay | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
23.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ada Piestrzynska | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
29.03.23 1e ronde | vs. Ayla Aksu | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
22.03.23 1e ronde | vs. Lara Schmidt | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
13.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Marie Weckerle | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Fernanda Morales | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
07.03.23 Kwalif. | vs. Carlotta Moccia | 3-6, 7-5, 8-10 | wedstrijd detail | |
06.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ekaterina Vishnevskaya | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
05.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Saoirse Breen | 6-1, 4-6, 10-8 | wedstrijd detail |