WEDSTRIJD
15.11.20 | 1e ronde van de kwal. | Larisa Bekmetova | Marian Gomez Pezuela Cano | 6-3, 6-4 | W15 Sharm | Hard |
STATISTIEKEN
Uzbekistan
14.12.86, 37 Jaar
14.12.86, 37 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Mexico
24.09.01, 22 Jaar
11883 $
24.09.01, 22 Jaar
11883 $
Larisa Bekmetova vs. Marian Gomez Pezuela Cano - onderlinge wedstrijden
15.11.20 | 1e ronde van de kwal. | Larisa Bekmetova | Marian Gomez Pezuela Cano | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | W15 Sharm | Hard |
Larisa Bekmetova form & Marian Gomez Pezuela Cano form
Larisa Bekmetova - laatste wedstrijden
W15 Sharm - Hard | ||||
10.10.23 Kwalif. | vs. Jian Ibrahim | 7-65, 5-7, 3-10 | wedstrijd detail | |
08.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Amanda Carolina Nava Elkin | Amanda Carolina Nava Elkin - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
W15 Ust - Hard | ||||
15.08.23 Kwalif. | vs. Anna Snigireva | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tatyana Chsherbakova | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Almaty - Clay | ||||
31.08.22 1e ronde | vs. Daria Khomutsianskaya | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.08.22 Kwalif. | vs. Anna Lytneva | 3-6, 6-1, 10-8 | wedstrijd detail | |
W25 Oldenzaal - Clay | ||||
23.08.22 Kwalif. | vs. Tatiana Pieri | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Joann Leijten | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Hechingen - Clay | ||||
01.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Sapfo Sakellaridi | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Shymkent - Clay | ||||
19.04.22 Kwalif. | vs. Maria Mikhailova | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Nasiba Espolova | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Nur - I. hard | ||||
28.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Nefedova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
09.12.21 2e ronde van de kwal. | vs. Anna Grigoreva | 7-63, 6-75, 5-10 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
30.11.21 Kwalif. | vs. Beatris Spasova | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.11.21 2e ronde van de kwal. | vs. Carla Nokes | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Karaganda - I. hard | ||||
26.10.21 Kwalif. | vs. Ekaterina Reyngold | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
25.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Amina Salibayeva | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Karaganda - I. hard | ||||
19.10.21 Kwalif. | vs. Anna Ukolova | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Asima Sazanova | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Almaty - Hard | ||||
24.08.21 Kwalif. | vs. Adel Ismagulova | 6-0, 2-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
W15 Alkmaar - Clay | ||||
20.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Joelle Steur | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Shymkent - Clay | ||||
02.06.21 1e ronde | vs. Zhibek Kulambayeva | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
31.05.21 Kwalif. | vs. Asem Shoybek | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Shymkent - Clay | ||||
26.05.21 1e ronde | vs. Martyna Kubka | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.05.21 Kwalif. | vs. Mariya Sinitsyna | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Shymkent - Clay | ||||
14.04.21 1e ronde | vs. Yekaterina Dmitrichenko | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.04.21 Kwalif. | vs. Adel Ismagulova | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Shymkent - Clay | ||||
06.04.21 Kwalif. | vs. Maria Krupenina | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Karakat Koilybaeva | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Shymkent - I. hard | ||||
09.02.21 Kwalif. | vs. Maria Dzemeshkevich | 7-65, 4-6, 5-10 | wedstrijd detail |
Marian Gomez Pezuela Cano - laatste wedstrijden
W15 Tucuman - Clay | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Ana Candiotto | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.02.24 Kwalif. | vs. Susan Doldan | 2-6, 6-0, 10-8 | wedstrijd detail | |
26.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Luciana Mendoza | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Cordoba - Clay | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Lourdes Ayala | 3-6, 6-4, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Buenos - Clay | ||||
14.11.23 1e ronde | vs. Carla Markus | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Mendoza - Clay | ||||
03.10.23 Kwalif. | vs. Jessica Hinojosa Gomez | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
02.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Isidora Cereso | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Lujan - Clay | ||||
24.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sol Rabin | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Junin - Clay | ||||
02.08.23 1e ronde | vs. Luna Maria Cinalli | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Bragado - Clay | ||||
24.07.23 Kwalif. | vs. Lara Diaz Zayas | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
23.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Camila Rodero | 4-6, 6-4, 13-11 | wedstrijd detail | |
W25 Punta - Clay | ||||
11.07.23 Kwalif. | vs. Ana Paula Neffa De Los Rios | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Victoria Chernova | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Punta - Clay | ||||
03.07.23 Kwalif. | vs. Julia Konishi Camargo Silva | 2-6, 6-4, 9-11 | wedstrijd detail | |
02.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Maelys Bougrat | 7-5, 3-6, 10-2 | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Clay | ||||
27.06.23 1e ronde | vs. Sabastiani Leon | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.06.23 Kwalif. | vs. Ahmani Guichard | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Clay | ||||
20.06.23 1e ronde | vs. Carolyn Ansari | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 San - Hard | ||||
13.06.23 1e ronde | vs. Kylie Mckenzie | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 San - Hard | ||||
05.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alyssa Ahn | 6-75, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Rancho - Hard | ||||
30.05.23 1e ronde | vs. Brandy Walker | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Curitiba - Clay | ||||
19.05.23 Kwartfinale | vs. Josefina Estevez | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.05.23 2e ronde | vs. Carolina Bohrer Martins | 6-4, 4-6, 7-66 | wedstrijd detail | |
16.05.23 1e ronde | vs. Maria Luisa Oliveira | 6-3, 2-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Guayaquil - Clay | ||||
24.04.23 Kwalif. | vs. Maria Fernanda Martinez Hernandez | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Guayaquil - Clay | ||||
17.04.23 Kwalif. | vs. Dasha Plekhanova | 6-76, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Taylor Marie Gales | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
02.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Zhanel Rustemova | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
26.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ivana Gresova | 6-4, 5-7, 6-10 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
21.03.23 Kwalif. | vs. Aysegul Mert | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail |