WEDSTRIJD
06.01.20 | 2e ronde van de kwal. | Laura-Ioana Paar | Grace Schumacher | 6-0, 6-0 | W25 Canberra | Hard |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Australia
20.01.01, 23 Jaar
20.01.01, 23 Jaar
Laura-Ioana Paar vs. Grace Schumacher - onderlinge wedstrijden
06.01.20 | 2e ronde van de kwal. | Laura-Ioana Paar | Grace Schumacher | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | W25 Canberra | Hard |
Laura-Ioana Paar form & Grace Schumacher form
Laura-Ioana Paar - laatste wedstrijden
London - Grass | ||||
21.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Christina Mchale | 6-2, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Poertschach - Clay | ||||
06.06.22 1e ronde | vs. Timea Babos | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
24.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Saint - Clay | ||||
11.05.21 1e ronde | vs. Alexandra Dulgheru | 0-6, - Laura-Ioana Paar - scratch | wedstrijd detail | |
Stuttgart - Clay | ||||
17.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Katharina Gerlach | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W60 Bellinzona - Clay | ||||
07.04.21 2e ronde | vs. Alexandra Eala | 7-66, 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
St. Petersburg - I. hard | ||||
13.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Gasanova | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Dubai - Hard | ||||
06.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Katarina Zavatska | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
Lyon - I. hard | ||||
27.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Viktorija Golubic | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Altenkirchen - Carpet | ||||
16.02.21 1e ronde | vs. Yuriko Miyazaki | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Grenoble - I. hard | ||||
09.02.21 1e ronde | vs. Alexandra Eala | 3-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Andrezieux - I. hard | ||||
29.01.21 Kwartfinale | vs. Jaqueline Cristian | 6-1, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.01.21 2e ronde | vs. Stefanie Voegele | 7-66, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.01.21 1e ronde | vs. Cagla Buyukakcay | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Dubai - Hard | ||||
11.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Maryna Zanevska | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Selva - I. hard | ||||
15.12.20 1e ronde | vs. Dalila Spiteri | 6-4, 4-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
Linz - I. hard | ||||
08.11.20 Kwalif. | vs. Oceane Dodin | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
07.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Rebecca Sramkova | 5-7, 7-5, 2-0, Rebecca Sramkova - scratch | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
24.09.20 2e ronde van de kwal. | vs. Marta Kostyuk | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Margot Yerolymos | 1-6, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Istanbul - Clay | ||||
07.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Olga Danilovic | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Prague - Clay | ||||
31.08.20 2e ronde | vs. Kristina Kucova | 3-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
29.08.20 1e ronde | vs. Jule Niemeier | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Prague - Clay | ||||
09.08.20 2e ronde van de kwal. | vs. Leonie Kung | 7-5, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.08.20 1e ronde van de kwal. | vs. Linda Noskova | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
Palermo - Clay | ||||
03.08.20 Kwalif. | vs. Liudmila Samsonova | 2-6, 6-79 | wedstrijd detail | |
02.08.20 2e ronde van de kwal. | vs. Aliona Bolsova | 4-6, 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.08.20 1e ronde van de kwal. | vs. Bibiane Schoofs | 6-2, 1-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Cairo - Hard | ||||
11.03.20 1e ronde | vs. Gozal Ainitdinova | 6-2, Gozal Ainitdinova - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Altenkirchen - Carpet | ||||
28.02.20 Kwartfinale | vs. Susan Bandecchi | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail |
Grace Schumacher - laatste wedstrijden
All Lower - Clay | ||||
13.07.20 1e ronde | vs. Renee McBryde | 3-6, 6-4, 10-6 | wedstrijd detail | |
13.07.20 1e ronde | vs. Stephanie Belovukovic | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
03.07.20 1e ronde | vs. Catherine Aulia | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
02.07.20 1e ronde | vs. Rebecca Jones | 6-3, 4-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
W25 Perth - Hard | ||||
23.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Sakura Hosogi | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Perth - Hard | ||||
17.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Misaki Matsuda | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Zara Brankovic | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Hamilton - Hard | ||||
13.02.20 2e ronde | vs. Sabastiani Leon | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.02.20 1e ronde | vs. Sarah Weekley | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.02.20 Kwalif. | vs. Cayleigh Eddy | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Canberra - Hard | ||||
06.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Sasha Nelson | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
06.01.20 2e ronde van de kwal. | vs. Laura-Ioana Paar | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail |