WEDSTRIJD
11.08.20 | 1e ronde | Laura Pigossi | Charlotte Klasen | 6-2, 1-6, 6-2 | All Lower | Clay |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Charlotte Klasen | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-30[BP] | ||
Laura Pigossi | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Charlotte Klasen | |
0-0, 0-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Laura Pigossi | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-15 | ||
3-1 | Charlotte Klasen | |
0-0, 0-15, 15-30, 15-40 | ||
3-2 | Charlotte Klasen | |
0-0, 30-0 | ||
4-2 | Charlotte Klasen | |
0-0 | ||
Laura Pigossi | 5-2 | |
6-2 |
2 | ||
0-0 | Charlotte Klasen | |
0-0, 15-15, 15-40 | ||
Laura Pigossi | 0-1 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-2 | Charlotte Klasen | |
0-0, 0-15, 30-15, 40-30[BP], 40-40 | ||
Laura Pigossi | 1-2 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-3 | Charlotte Klasen | |
0-0, 0-30, 15-40 | ||
Laura Pigossi | 1-4 | |
0-0, 15-15, 30-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-5 | Charlotte Klasen | |
0-0, 0-30, 15-40 | ||
1-6 |
3 | ||
Laura Pigossi | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Charlotte Klasen | |
0-0, 0-30, 15-40 | ||
Laura Pigossi | 1-1 | |
0-0 | ||
2-1 | Charlotte Klasen | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-30[BP] | ||
Laura Pigossi | 3-1 | |
0-0, 0-30, 15-40[BP] | ||
3-2 | Charlotte Klasen | |
0-0 | ||
Laura Pigossi | 4-2 | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-2 | Charlotte Klasen | |
0-0, 30-0, 30-30 | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Laura Pigossi vs. Charlotte Klasen - onderlinge wedstrijden
11.08.20 | 1e ronde | Laura Pigossi | Charlotte Klasen | 6-2, 1-6, 6-2 | wedstrijd detail | All Lower | Clay |
Laura Pigossi form & Charlotte Klasen form
Laura Pigossi - laatste wedstrijden
San Luis - Clay | ||||
27.03.24 2e ronde | vs. Xiaodi You | 5-7, 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
25.03.24 1e ronde | vs. Dalila Jakupovic | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
Miami - Hard | ||||
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Taylor Townsend | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
04.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Camila Osorio Serrano | 6-4, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W50 Pretoria - Hard | ||||
02.03.24 Finale | vs. Hanne Vandewinkel | 6-2, 4-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
01.03.24 Halve finale | vs. Manon Leonard | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
29.02.24 Kwartfinale | vs. Jaeda Daniel | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.02.24 2e ronde | vs. Ekaterina Shalimova | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Anastasia Kovaleva | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W50 Pretoria - Hard | ||||
23.02.24 Halve finale | vs. Lina Glushko | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.02.24 Kwartfinale | vs. Isabella Kruger | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.02.24 2e ronde | vs. Clervie Ngounoue | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Amelie Van Impe | 4-6, 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
Doha - Hard | ||||
09.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Viktoriya Tomova | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Mumbai - Hard | ||||
07.02.24 2e ronde | vs. Storm Hunter | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.02.24 1e ronde | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-1, 3-0, Ekaterina Makarova (1996) - scratch | wedstrijd detail | |
Hua Hin - Hard | ||||
29.01.24 1e ronde | vs. Viktorija Golubic | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nigina Abduraimova | 7-5, 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
Canberra - Hard | ||||
02.01.24 1e ronde | vs. Fiona Ferro | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
03.12.23 Finale | vs. Maria Lourdes Carle | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
02.12.23 Kwartfinale | vs. Solana Sierra | 2-6, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
02.12.23 Halve finale | vs. Renata Zarazua | 6-4, 1-6, 7-62 | wedstrijd detail | |
29.11.23 2e ronde | vs. Conny Perrin | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.11.23 1e ronde | vs. Leyre Romero Gormaz | 6-4, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Florianopolis - Clay | ||||
21.11.23 1e ronde | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 7-64, 6-74, 0-6 | wedstrijd detail | |
Colina - Clay | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Elizabeth Mandlik | 6-3, 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Carole Monnet | 4-6, 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
Billie Jean - Clay | ||||
10.11.23 Rubber 1 | vs. Sohyun Park | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Monastir - Hard | ||||
16.10.23 1e ronde | vs. Iryna Shymanovich | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Seoul - Hard | ||||
10.10.23 1e ronde | vs. Emina Bektas | 7-65, 4-6, 5-7 | wedstrijd detail |
Charlotte Klasen - laatste wedstrijden
All Lower - Clay | ||||
28.08.20 1e ronde | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 7-5, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.08.20 1e ronde | vs. Noemi Hemmerich | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.08.20 1e ronde | vs. Tayisiya Morderger | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.08.20 1e ronde | vs. Andreea Ghitescu | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.08.20 1e ronde | vs. Elizabeth Halbauer | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.08.20 1e ronde | vs. Suzan Lamens | 6-0, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.08.20 1e ronde | vs. Romy Koelzer | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
20.08.20 1e ronde | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.08.20 1e ronde | vs. Andreea Rosca | 7-67, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.08.20 1e ronde | vs. Jule Niemeier | 5-7, 6-74 | wedstrijd detail | |
18.08.20 1e ronde | vs. Yana Morderger | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.08.20 1e ronde | vs. Cagla Buyukakcay | 6-3, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.08.20 1e ronde | vs. Irina Fetecau | 7-5, 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.08.20 1e ronde | vs. Basak Eraydin | 4-6, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.08.20 1e ronde | vs. Julia Victoria Rennert | 7-66, 7-5 | wedstrijd detail | |
11.08.20 1e ronde | vs. Laura Pigossi | 2-6, 6-1, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.08.20 1e ronde | vs. Ekaterine Gorgodze | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.08.20 1e ronde | vs. Elena-Teodora Cadar | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.08.20 1e ronde | vs. Arianne Hartono | 0-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
03.08.20 1e ronde | vs. Ani Vangelova | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
31.07.20 1e ronde | vs. Tayisiya Morderger | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
30.07.20 1e ronde | vs. Maryna Zanevska | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.07.20 1e ronde | vs. Vanda Lukacs | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Amiens - Clay | ||||
07.03.16 1e ronde van de kwal. | vs. Kristina Baran | 6-4, 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
Altenkirchen - Carpet | ||||
15.02.16 1e ronde van de kwal. | vs. Emily Seibold | 6-4, 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Sunderland - I. hard | ||||
08.02.16 1e ronde van de kwal. | vs. Karola Patricia Bejenaru | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Glasgow - I. hard | ||||
04.02.16 2e ronde | vs. Kathinka Von Deichmann | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
03.02.16 1e ronde | vs. Yukun Zhang | 4-6, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
01.02.16 Kwalif. | vs. Savannah Sills | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.02.16 1e ronde van de kwal. | vs. Emma Hurst | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail |