WEDSTRIJD
26.03.23 | 1e ronde van de kwal. | Laura Radakovic | Anna Semenova | 6-1, 7-65 | W40 Murska | I. hard |
STATISTIEKEN
Laura Radakovic | Anna Semenova | |
1e Service % | 40/61 (66%) | 38/54 (70%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 22/40 (55%) | 15/38 (39%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 7/21 (33%) | 4/16 (25%) |
Benutte Breakpoints | 7/12 (58%) | 5/6 (83%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 35/54 (65%) | 32/61 (52%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 64/115 (56%) | 51/115 (44%) |
Dubbele fouten | 0 | 4 |
Aces | 1 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Anna Semenova | |
0-0, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Laura Radakovic | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
1-1 | Anna Semenova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Laura Radakovic | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Anna Semenova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Laura Radakovic | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-1 | Anna Semenova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Laura Radakovic | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Anna Semenova | |
0-0, 0-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Laura Radakovic | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-1 | Anna Semenova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Laura Radakovic | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40 | ||
3-2 | Anna Semenova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Laura Radakovic | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-3 | Anna Semenova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-40 | ||
Laura Radakovic | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-4 | Anna Semenova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Laura Radakovic | 5-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-5 | Anna Semenova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Laura Radakovic | 6-6 | |
0-0, 1-0, 1-1, 2-1, 3-1, 4-1, 5-1, 5-2, 6-2, 6-3, 6-4, 6-5 | ||
7-65 |
Bosnia and Herzeg.
29.03.01, 23 Jaar
29.03.01, 23 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Russia
01.02.04, 20 Jaar
01.02.04, 20 Jaar
Laura Radakovic vs. Anna Semenova - onderlinge wedstrijden
26.03.23 | 1e ronde van de kwal. | Laura Radakovic | Anna Semenova | 6-1, 7-65 | wedstrijd detail | W40 Murska | I. hard |
Laura Radakovic form & Anna Semenova form
Laura Radakovic - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
25.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Agustina Chlpac | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Francesca De Matteo | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Olomouc - Clay | ||||
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sofia Rocchetti | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Banja - Clay | ||||
09.06.23 2e ronde | vs. Mia Chudejova | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
09.06.23 Kwartfinale | vs. Katerina Tsygourova | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
07.06.23 1e ronde | vs. Svetlana Samardzic | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Otocec - Clay | ||||
28.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Oleksandra Oliynykova | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Feld - Clay | ||||
15.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Anna Lena Ebster | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W40 Murska - I. hard | ||||
27.03.23 Kwalif. | vs. Linda Klimovicova | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Semenova | 6-1, 7-65 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
20.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Joulia Cristiana Cirstea | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kseniia Piskareva | 6-0, 6-75, 12-10 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
14.03.23 Kwalif. | vs. Anastasia Piangerelli | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
13.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ipek Sakiroglu | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yana Kircheva | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Oberpullendorf - I. hard | ||||
05.12.22 Kwalif. | vs. Mia Chudejova | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.12.22 1e ronde van de kwal. | vs. Liel Marlies Rothensteiner | 6-4, 1-6, 10-4 | wedstrijd detail | |
W15 Oberpullendorf - I. hard | ||||
30.11.22 1e ronde | vs. Veronika Bokor | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
28.11.22 Kwalif. | vs. Stefanie Auer | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Jana Vanik | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Bratislava - I. hard | ||||
13.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Yana Morderger | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Otocec - Clay | ||||
19.09.22 2e ronde van de kwal. | vs. Katerina Tsygourova | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Margarita Ignatjeva | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Jablonec - Clay | ||||
12.09.22 2e ronde van de kwal. | vs. Ivana Sebestova | 4-6, 6-3, 7-10 | wedstrijd detail | |
11.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Liliana Gajdosova | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Frydek - Clay | ||||
07.09.22 1e ronde | vs. Julie Struplova | 3-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.09.22 Kwalif. | vs. Ivana Sebestova | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.09.22 2e ronde van de kwal. | vs. Jana Vanik | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Vienna - Clay | ||||
28.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Tina Cvetkovic | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Bad - Clay | ||||
22.08.22 2e ronde van de kwal. | vs. Martina Marusinova | 3-6, 0-2, - Laura Radakovic - scratch | wedstrijd detail |
Anna Semenova - laatste wedstrijden
W15 Karaganda - I. hard | ||||
11.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Zoziya Kardava | 6-74, 6-75 | wedstrijd detail | |
W15 Karaganda - I. hard | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Sandugash Kenzhibayeva | 2-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
05.03.24 Kwalif. | vs. Karina Jumazhanova | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
04.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sabrina Olimjanova | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
20.02.24 Kwalif. | vs. Brandy Walker | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
19.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Carla Fity | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Matilde Mariani | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Adesuwa Osabuohien | 4-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
02.01.24 Kwalif. | vs. Isabella Maria Serban | 5-7, 6-4, 5-10 | wedstrijd detail | |
01.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Allegra Korpanec Davies | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
27.12.23 1e ronde | vs. Adithya Karunaratne | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.12.23 Kwalif. | vs. Jiale Zhang | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
25.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Fabiola Marino | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
20.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Isabella Wong | 4-6, 6-2, 5-10 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
11.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Yidi Yang | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Baku - Hard | ||||
31.08.23 2e ronde | vs. Arabella Koller | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
30.08.23 1e ronde | vs. Mariya Sinitsyna | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Baku - Hard | ||||
26.08.23 Halve finale | vs. Yaroslava Bartashevich | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.08.23 Kwartfinale | vs. Maria Toma | 2-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.08.23 2e ronde | vs. Nadezda Khalturina | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
23.08.23 1e ronde | vs. Snehal Mane | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Tbilisi - Hard | ||||
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tamari Gagoshidze | 4-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
W15 Tbilisi - Hard | ||||
31.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sophia Ksandinov | 1-6, 7-61, 3-10 | wedstrijd detail | |
W40 Porto - Hard | ||||
17.07.23 Kwalif. | vs. Laura Mair | 2-6, 6-1, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Beatrice Laura Pirtac | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Corroios - Hard | ||||
09.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Varvara Lepchenko | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Ricany - Clay | ||||
11.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ivana Sebestova | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W100 Madrid - Clay | ||||
14.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Katarina Zavatska | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Alaminos - Clay | ||||
01.05.23 Kwalif. | vs. Carol Plakk | 6-3, 4-6, 11-13 | wedstrijd detail | |
W15 Telde - Clay | ||||
24.04.23 Kwalif. | vs. Jimar Gerald Gonzalez | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail |