WEDSTRIJD
11.10.21 | 2e ronde van de kwal. | Laura Radakovic | Eliz Maloney | 6-3, 6-71, 10-7 | W15 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
Bosnia and Herzeg.
29.03.01, 23 Jaar
29.03.01, 23 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Laura Radakovic vs. Eliz Maloney - onderlinge wedstrijden
11.10.21 | 2e ronde van de kwal. | Laura Radakovic | Eliz Maloney | 6-3, 6-71, 10-7 | wedstrijd detail | W15 Antalya | Clay |
Laura Radakovic form & Eliz Maloney form
Laura Radakovic - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
25.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Agustina Chlpac | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Francesca De Matteo | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Olomouc - Clay | ||||
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sofia Rocchetti | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Banja - Clay | ||||
09.06.23 Kwartfinale | vs. Katerina Tsygourova | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.06.23 2e ronde | vs. Mia Chudejova | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
07.06.23 1e ronde | vs. Svetlana Samardzic | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Otocec - Clay | ||||
28.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Oleksandra Oliynykova | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Feld - Clay | ||||
15.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Anna Lena Ebster | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W40 Murska - I. hard | ||||
27.03.23 Kwalif. | vs. Linda Klimovicova | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Semenova | 6-1, 7-65 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
20.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Joulia Cristiana Cirstea | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kseniia Piskareva | 6-0, 6-75, 12-10 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
14.03.23 Kwalif. | vs. Anastasia Piangerelli | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
13.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ipek Sakiroglu | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yana Kircheva | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Oberpullendorf - I. hard | ||||
05.12.22 Kwalif. | vs. Mia Chudejova | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.12.22 1e ronde van de kwal. | vs. Liel Marlies Rothensteiner | 6-4, 1-6, 10-4 | wedstrijd detail | |
W15 Oberpullendorf - I. hard | ||||
30.11.22 1e ronde | vs. Veronika Bokor | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
28.11.22 Kwalif. | vs. Stefanie Auer | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Jana Vanik | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Bratislava - I. hard | ||||
13.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Yana Morderger | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Otocec - Clay | ||||
19.09.22 2e ronde van de kwal. | vs. Katerina Tsygourova | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Margarita Ignatjeva | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Jablonec - Clay | ||||
12.09.22 2e ronde van de kwal. | vs. Ivana Sebestova | 4-6, 6-3, 7-10 | wedstrijd detail | |
11.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Liliana Gajdosova | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Frydek - Clay | ||||
07.09.22 1e ronde | vs. Julie Struplova | 3-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.09.22 Kwalif. | vs. Ivana Sebestova | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.09.22 2e ronde van de kwal. | vs. Jana Vanik | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Vienna - Clay | ||||
28.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Tina Cvetkovic | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Bad - Clay | ||||
22.08.22 2e ronde van de kwal. | vs. Martina Marusinova | 3-6, 0-2, - Laura Radakovic - scratch | wedstrijd detail |
Eliz Maloney - laatste wedstrijden
W35 Nottingham - Hard | ||||
22.04.24 Kwalif. | vs. Holly Hutchinson | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.04.24 1e ronde van de kwal. | vs. Annabelle Lammas | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Alaminos - Clay | ||||
18.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nefisa Berberovic | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W35 Alaminos - Clay | ||||
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Martina Colmegna | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W50 Roehampton - I. hard | ||||
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Johanne Svendsen | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W50 Edgbaston - I. hard | ||||
07.02.24 2e ronde | vs. Barbora Palicova | 1-6, 6-1, 0-6 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Justina Mikulskyte | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Sunderland - I. hard | ||||
16.01.24 1e ronde | vs. Kathinka Von Deichmann | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.01.24 Kwalif. | vs. Ekaterina Kazionova | 6-1, 7-61 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Allegra Korpanec Davies | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Loughborough - I. hard | ||||
10.01.24 1e ronde | vs. Ella Mcdonald | 4-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
W25 Limassol - Hard | ||||
28.11.23 Kwalif. | vs. Astrid Lew Yan Foon | 4-6, 6-3, 2-10 | wedstrijd detail | |
27.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ava Williamson | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Limassol - Hard | ||||
24.11.23 Kwartfinale | vs. Sapfo Sakellaridi | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Katy Dunne | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Shuqian Xu | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Sunderland - I. hard | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Jasmijn Gimbrere | 7-5, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Glasgow - I. hard | ||||
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Hephzibah Oluwadare | 4-6, 6-77 | wedstrijd detail | |
W100 Shrewsbury - I. hard | ||||
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Andre Lukosiute | 6-3, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santarem - Hard | ||||
25.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alevtina Ibragimova | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Ceuta - Hard | ||||
19.09.23 1e ronde | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 6-2, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Aldershot - Hard | ||||
16.08.23 1e ronde | vs. Katarina Stresnakova | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Roehampton - Hard | ||||
09.08.23 1e ronde | vs. Joanna Garland | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W100 Surbiton - Grass | ||||
04.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Danielle Daley | 1-2, - Eliz Maloney - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Nottingham - Hard | ||||
05.05.23 Kwartfinale | vs. Arina Rodionova | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.05.23 2e ronde | vs. Valentina Ryser | 7-5, 4-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
02.05.23 1e ronde | vs. Danielle Daley | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Nottingham - Hard | ||||
27.04.23 2e ronde | vs. Lauryn John-Baptiste | 3-6, 6-2, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.04.23 1e ronde | vs. Ana Paula Neffa De Los Rios | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Nottingham - Hard | ||||
18.04.23 1e ronde | vs. Hannah Klugman | 6-75, 7-64, 1-6 | wedstrijd detail |