WEDSTRIJD
19.06.20 | 1e ronde | Laura Siegemund | Anna Zaja | 2-6, 7-67, 6-1 | All Lower | Clay |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Anna Zaja | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-30[BP] | ||
Laura Siegemund | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
2-0 | Anna Zaja | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Laura Siegemund | 2-1 | |
0-0, 15-0, 40-0, 40-15, 40-30, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-2 | Anna Zaja | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-40 | ||
Laura Siegemund | 2-3 | |
0-0, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-4 | Anna Zaja | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-40 | ||
Laura Siegemund | 2-5 | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-30, 40-40 | ||
2-6 |
2 | ||
0-0 | Anna Zaja | |
0-0 | ||
Laura Siegemund | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-30, 40-40 | ||
Laura Siegemund | 1-2 | |
0-0, 30-0, 40-0, 40-30 | ||
2-2 | Anna Zaja | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Laura Siegemund | 2-3 | |
0-0, 0-15, 30-15, 40-15 | ||
3-3 | Anna Zaja | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-40 | ||
Laura Siegemund | 3-4 | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-4 | Anna Zaja | |
0-0, 0-15, 15-30, 15-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40 | ||
Laura Siegemund | 4-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-30, 40-30 | ||
5-5 | Anna Zaja | |
0-0, 0-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
5-6 | Anna Zaja | |
0-0, 15-0, 40-0[BP], 40-30[BP] | ||
6-1 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Laura Siegemund vs. Anna Zaja - onderlinge wedstrijden
19.06.20 | 1e ronde | Laura Siegemund | Anna Zaja | 2-6, 7-67, 6-1 | wedstrijd detail | All Lower | Clay |
14.07.18 | Halve finale | Laura Siegemund | Anna Zaja | 4-6, 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | Versmold | Clay |
04.08.08 | 1e ronde | Laura Siegemund | Anna Zaja | 6-3, 5-7, 6-2 | wedstrijd detail | Hechingen | Clay |
Laura Siegemund form & Anna Zaja form
Laura Siegemund - laatste wedstrijden
Madrid - Clay | ||||
24.04.24 1e ronde | vs. Donna Vekic | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.04.24 Kwalif. | vs. Carlota Martinez Cirez | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.04.24 1e ronde van de kwal. | vs. Tyra Caterina Grant | 4-6, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Stuttgart - Clay | ||||
17.04.24 1e ronde | vs. Marta Kostyuk | 3-6, 7-64, 4-6 | wedstrijd detail | |
Billie Jean - Clay | ||||
13.04.24 | vs. Carolina Meligeni Alves | 6-1, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
12.04.24 Rubber 1 | vs. Beatriz Haddad Maia | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Bogota - Clay | ||||
05.04.24 Kwartfinale | vs. Marie Bouzkova | 6-2, 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
04.04.24 2e ronde | vs. Francesca Jones | 6-74, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
02.04.24 1e ronde | vs. Iryna Shymanovich | 7-65, 7-5 | wedstrijd detail | |
Miami - Hard | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Jelena Ostapenko | 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Aleksandra Krunic | 4-6, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.03.24 Kwalif. | vs. Darja Semenistaja | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Robin Montgomery | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mai Hontama | 1-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
Dubai - Hard | ||||
16.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Bernarda Pera | 6-4, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Doha - Hard | ||||
10.02.24 Kwalif. | vs. Danielle Rose Collins | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
09.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Lucia Bronzetti | 4-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
05.02.24 1e ronde | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
17.01.24 2e ronde | vs. Storm Hunter | 4-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.01.24 1e ronde | vs. Ekaterina Alexandrova | 6-2, 3-6, 7-69 | wedstrijd detail | |
Adelaide - Hard | ||||
11.01.24 Kwartfinale | vs. Daria Kasatkina | - | wedstrijd detail | |
10.01.24 2e ronde | vs. Ana Bogdan | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde | vs. Liudmila Samsonova | 6-71, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Nanchang - Hard | ||||
20.10.23 2e ronde | vs. Ulrikke Eikeri | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.10.23 Kwartfinale | vs. Katerina Siniakova | - | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Xinyu Wang | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
Zhengzhou - Hard | ||||
13.10.23 Kwartfinale | vs. Jasmine Paolini | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
12.10.23 2e ronde | vs. Liudmila Samsonova | 3-6, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
10.10.23 1e ronde | vs. Lin Zhu | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
08.10.23 Kwalif. | vs. Diana Shnaider | 6-2, 3-0, Diana Shnaider - scratch | wedstrijd detail |
Anna Zaja - laatste wedstrijden
W25 Santa - Clay | ||||
19.04.22 1e ronde | vs. Lulu Sun | 4-6, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
14.04.22 2e ronde | vs. Darya Astakhova | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.04.22 1e ronde | vs. Sada Nahimana | 7-65, 2-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Birmingham - I. hard | ||||
08.02.22 1e ronde | vs. Talia Neilson Gatenby | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Hamburg - I. hard | ||||
20.10.21 1e ronde | vs. Olga Helmi | 6-72, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Budapest - Clay | ||||
29.09.21 1e ronde | vs. Reka-Luca Jani | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W80 Wiesbaden - Clay | ||||
22.09.21 1e ronde | vs. Marina Melnikova | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
Karlsruhe - Clay | ||||
07.09.21 Kwalif. | vs. Giulia Gatto-Monticone | 6-1, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Prerov - Clay | ||||
25.08.21 1e ronde | vs. Nikola Bartunkova | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 San - Clay | ||||
18.08.21 1e ronde | vs. Ashley Lahey | 6-71, 6-72 | wedstrijd detail | |
W60 Versmold - Clay | ||||
30.07.21 Kwartfinale | vs. Cristiana Ferrando | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.07.21 2e ronde | vs. Richel Hogenkamp | 7-61, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.07.21 1e ronde | vs. Sofia Shapatava | 6-1, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Olomouc - Clay | ||||
23.07.21 Kwartfinale | vs. Panna Udvardy | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.07.21 2e ronde | vs. Simona Waltert | 7-65, 6-1 | wedstrijd detail | |
20.07.21 1e ronde | vs. Miriam Kolodziejova | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
Hamburg - Clay | ||||
08.07.21 2e ronde | vs. Elena Gabriela Ruse | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.07.21 1e ronde | vs. Viktoriya Tomova | 0-6, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
06.07.21 Kwalif. | vs. Katharina Gerlach | 7-5, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Jasmin Jebawy | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Bad Homburg - Grass | ||||
21.06.21 1e ronde | vs. Ann Li | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.06.21 Kwalif. | vs. Julia Middendorf | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Jonkoping - Clay | ||||
16.06.21 2e ronde | vs. Carol Zhao | 4-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.06.21 1e ronde | vs. Joanne Zuger | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Liepaja - Clay | ||||
29.05.21 Halve finale | vs. Daniela Vismane | 6-1, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.05.21 2e ronde | vs. Maileen Nuudi | 6-3, 5-7, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.05.21 Kwartfinale | vs. Kamilla Bartone | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.05.21 1e ronde | vs. Valentyna Ivakhnenko | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Sibenik - Clay | ||||
19.05.21 1e ronde | vs. Oleksandra Oliynykova | 6-4, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Stuttgart - Clay | ||||
17.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Stefanie Voegele | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail |