WEDSTRIJD
18.06.20 | 1e ronde | Laura Siegemund | Laura Schaeder | 6-1, 6-2 | All Lower | Clay |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Laura Schaeder | |
0-0, 0-30, 15-30, 40-30[BP] | ||
Laura Siegemund | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
2-0 | Laura Schaeder | |
0-0, 0-15, 0-40 | ||
Laura Siegemund | 2-1 | |
0-0, 15-15, 40-15 | ||
3-1 | Laura Schaeder | |
0-0, 15-0, 40-0[BP] | ||
Laura Siegemund | 4-1 | |
0-0, 15-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-1 | Laura Schaeder | |
0-0 | ||
6-1 |
2 | ||
Laura Siegemund | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
0-1 | Laura Schaeder | |
0-0, 15-0, 40-0[BP] | ||
Laura Siegemund | 1-1 | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40 | ||
2-1 | Laura Schaeder | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-15[BP], 40-40, 40-A, 40-40 | ||
Laura Siegemund | 3-1 | |
0-0, 15-0, 40-0, 40-30 | ||
4-1 | Laura Schaeder | |
0-0, 0-15, 15-30, 30-30, A-40[BP] | ||
Laura Siegemund | 5-1 | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
5-2 | Laura Schaeder | |
0-0, 0-15, 0-30, 30-30, 30-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Laura Siegemund vs. Laura Schaeder - onderlinge wedstrijden
18.06.20 | 1e ronde | Laura Siegemund | Laura Schaeder | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | All Lower | Clay |
14.01.13 | Kwartfinale | Laura Siegemund | Laura Schaeder | 4-6, 6-1, 4-0, Laura Schaeder - scratch | wedstrijd detail | Stuttgart Stammheim | I. hard |
13.08.12 | 1e ronde | Laura Siegemund | Laura Schaeder | 6-4, 7-67 | wedstrijd detail | Ratingen | Clay |
25.07.11 | 1e ronde | Laura Siegemund | Laura Schaeder | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | Bad Saulgau | Clay |
Laura Siegemund form & Laura Schaeder form
Laura Siegemund - laatste wedstrijden
Madrid - Clay | ||||
24.04.24 1e ronde | vs. Donna Vekic | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.04.24 Kwalif. | vs. Carlota Martinez Cirez | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.04.24 1e ronde van de kwal. | vs. Tyra Caterina Grant | 4-6, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Stuttgart - Clay | ||||
17.04.24 1e ronde | vs. Marta Kostyuk | 3-6, 7-64, 4-6 | wedstrijd detail | |
Billie Jean - Clay | ||||
13.04.24 | vs. Carolina Meligeni Alves | 6-1, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
12.04.24 Rubber 1 | vs. Beatriz Haddad Maia | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Bogota - Clay | ||||
05.04.24 Kwartfinale | vs. Marie Bouzkova | 6-2, 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
04.04.24 2e ronde | vs. Francesca Jones | 6-74, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
02.04.24 1e ronde | vs. Iryna Shymanovich | 7-65, 7-5 | wedstrijd detail | |
Miami - Hard | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Jelena Ostapenko | 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Aleksandra Krunic | 4-6, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.03.24 Kwalif. | vs. Darja Semenistaja | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Robin Montgomery | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mai Hontama | 1-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
Dubai - Hard | ||||
16.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Bernarda Pera | 6-4, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Doha - Hard | ||||
10.02.24 Kwalif. | vs. Danielle Rose Collins | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
09.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Lucia Bronzetti | 4-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
05.02.24 1e ronde | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
17.01.24 2e ronde | vs. Storm Hunter | 4-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.01.24 1e ronde | vs. Ekaterina Alexandrova | 6-2, 3-6, 7-69 | wedstrijd detail | |
Adelaide - Hard | ||||
11.01.24 Kwartfinale | vs. Daria Kasatkina | - | wedstrijd detail | |
10.01.24 2e ronde | vs. Ana Bogdan | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde | vs. Liudmila Samsonova | 6-71, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Nanchang - Hard | ||||
20.10.23 Kwartfinale | vs. Katerina Siniakova | - | wedstrijd detail | |
20.10.23 2e ronde | vs. Ulrikke Eikeri | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Xinyu Wang | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
Zhengzhou - Hard | ||||
13.10.23 Kwartfinale | vs. Jasmine Paolini | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
12.10.23 2e ronde | vs. Liudmila Samsonova | 3-6, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
10.10.23 1e ronde | vs. Lin Zhu | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
08.10.23 Kwalif. | vs. Diana Shnaider | 6-2, 3-0, Diana Shnaider - scratch | wedstrijd detail |
Laura Schaeder - laatste wedstrijden
W25 Heraklion - Clay | ||||
15.11.22 Kwalif. | vs. Sofia Rocchetti | 3-6, 6-2, 8-10 | wedstrijd detail | |
14.11.22 2e ronde van de kwal. | vs. Doroteja Petrovic | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
26.10.22 1e ronde | vs. Anastasia Grechkina | 3-6, 6-0, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
04.11.20 1e ronde | vs. Nina Stadler | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
31.10.20 Kwartfinale | vs. Andreea Rosca | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.10.20 2e ronde | vs. Ayumi Koshiishi | 2-6, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
29.10.20 1e ronde | vs. Oleksandra Oliynykova | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Tarvisio - Clay | ||||
09.09.20 Kwalif. | vs. Silvia Ambrosio | 6-74, 6-4, 8-10 | wedstrijd detail | |
08.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Sina Herrmann | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Cordenons - Clay | ||||
24.08.20 1e ronde | vs. Martina Colmegna | 6-2, 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
03.07.20 1e ronde | vs. Julia Lohoff | 6-4, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.07.20 1e ronde | vs. Kathleen Kanev | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.06.20 1e ronde | vs. Laura Siegemund | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.06.20 1e ronde | vs. Romy Koelzer | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
28.01.20 1e ronde | vs. Gemma Lairon Navarro | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
23.01.20 1e ronde | vs. Julia Lovqvist | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
13.12.19 Kwartfinale | vs. Oleksandra Oliynykova | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.12.19 2e ronde | vs. Dorka Drahota Szabo | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.12.19 1e ronde | vs. Elena Gemovic | 4-1, Elena Gemovic - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
08.12.19 Finale | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
07.12.19 Halve finale | vs. Josephine Boualem | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
06.12.19 Kwartfinale | vs. Darya Astakhova | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.12.19 2e ronde | vs. Mariia Bergen | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
03.12.19 1e ronde | vs. Maria Kallistrou | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
21.11.19 2e ronde | vs. Olga Saez Larra | 3-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.11.19 1e ronde | vs. Katharina Hobgarski | 6-3, 4-6, 7-66 | wedstrijd detail | |
18.11.19 Kwalif. | vs. Giulia Crescenzi | 7-64, 6-0 | wedstrijd detail | |
17.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Sara Lanca | 6-1, 5-7, 10-8 | wedstrijd detail | |
W15 Solarino - Carpet | ||||
14.11.19 2e ronde | vs. Bojana Klincov | 6-71, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.11.19 1e ronde | vs. Nikola Breckova | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail |