WEDSTRIJD
30.06.20 | 1e ronde | Laura Siegemund | Romy Koelzer | 6-0, 6-2 | All Lower | Clay |
STATISTIEKEN
1 | ||
Laura Siegemund | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-30, 30-40[BP], A-40, 0-0, 15-15, 40-15, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Romy Koelzer | |
0-0, 15-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 0-0 | ||
Laura Siegemund | 2-0 | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-0 | Romy Koelzer | |
0-0, 15-0, 15-30, 15-40, 0-0, 15-15, 30-15, 30-30 | ||
Laura Siegemund | 3-1 | |
0-0, 15-0, 0-0, 30-0 | ||
4-1 | Romy Koelzer | |
0-0, 15-0, 40-0[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 0-0 | ||
Laura Siegemund | 5-1 | |
0-0, 15-15, 40-15 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Romy Koelzer | |
0-0, 30-0, 40-15[BP], 0-0, 15-0, 40-0[BP] | ||
Laura Siegemund | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-30, 40-30, 0-0, 15-15, 30-15, 40-30, 40-40 | ||
2-0 | Romy Koelzer | |
0-0, 15-15, 15-40, 40-40, 0-0, 30-0, 30-15, 30-30 | ||
Laura Siegemund | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-40, A-40, 0-0, 15-0, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-0 | Romy Koelzer | |
0-0, 15-0, 15-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 0-0, 30-0 | ||
Laura Siegemund | 5-0 | |
0-0, 30-0, 0-0, 15-0, 40-0, 40-30 | ||
6-0 | Romy Koelzer | |
0-0, 15-15, 40-15[BP] | ||
6-2 |
1 | ||
Laura Siegemund | 4-0 | |
0-0, 15-0, 0-0, 30-0 | ||
5-0 | Romy Koelzer | |
0-0, 15-0, 40-0[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 0-0 | ||
6-0 |
2 | ||
Laura Siegemund | 0-0 | |
0-0, 30-0, 40-15, 0-0, 15-0, 40-0 | ||
1-0 | Romy Koelzer | |
0-0, 0-15, 15-30, 40-30[BP], 0-0, 15-15, 30-15, 40-30[BP], 40-40 | ||
Laura Siegemund | 2-0 | |
0-0, 15-15, 15-40[BP], 40-40, 0-0, 30-0, 30-15, 30-30 | ||
2-1 | Romy Koelzer | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-40, A-40[BP], 0-0, 15-0, 15-30, 15-40 | ||
Laura Siegemund | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 0-0, 30-0 | ||
3-2 | Romy Koelzer | |
0-0, 30-0, 0-0, 15-0, 40-0[BP], 40-30[BP] | ||
Laura Siegemund | 4-2 | |
0-0, 15-15, 40-15 | ||
5-2 | Romy Koelzer | |
0-0 | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Laura Siegemund vs. Romy Koelzer - onderlinge wedstrijden
30.06.20 | 1e ronde | Laura Siegemund | Romy Koelzer | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | All Lower | Clay |
Laura Siegemund form & Romy Koelzer form
Laura Siegemund - laatste wedstrijden
Miami - Hard | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Jelena Ostapenko | 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Aleksandra Krunic | 4-6, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.03.24 Kwalif. | vs. Darja Semenistaja | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Robin Montgomery | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mai Hontama | 1-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
Dubai - Hard | ||||
16.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Bernarda Pera | 6-4, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Doha - Hard | ||||
10.02.24 Kwalif. | vs. Danielle Rose Collins | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
09.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Lucia Bronzetti | 4-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
05.02.24 1e ronde | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
17.01.24 2e ronde | vs. Storm Hunter | 4-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.01.24 1e ronde | vs. Ekaterina Alexandrova | 6-2, 3-6, 7-69 | wedstrijd detail | |
Adelaide - Hard | ||||
11.01.24 Kwartfinale | vs. Daria Kasatkina | - | wedstrijd detail | |
10.01.24 2e ronde | vs. Ana Bogdan | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde | vs. Liudmila Samsonova | 6-71, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Nanchang - Hard | ||||
20.10.23 Kwartfinale | vs. Katerina Siniakova | - | wedstrijd detail | |
20.10.23 2e ronde | vs. Ulrikke Eikeri | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Xinyu Wang | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
Zhengzhou - Hard | ||||
13.10.23 Kwartfinale | vs. Jasmine Paolini | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
12.10.23 2e ronde | vs. Liudmila Samsonova | 3-6, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
10.10.23 1e ronde | vs. Lin Zhu | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
08.10.23 Kwalif. | vs. Diana Shnaider | 6-2, 3-0, Diana Shnaider - scratch | wedstrijd detail | |
07.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Meiling Wang | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
28.08.23 1e ronde | vs. Cori Gauff | 6-3, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.08.23 Kwalif. | vs. Oceane Dodin | 1-6, 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Simona Waltert | 6-2, 7-64 | wedstrijd detail | |
22.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nuria Brancaccio | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Cincinnati - Hard | ||||
12.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alize Cornet | 6-3, 6-76, 2-5, - Laura Siegemund - scratch | wedstrijd detail | |
Warsaw - Hard | ||||
30.07.23 Finale | vs. Iga Swiatek | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
29.07.23 Halve finale | vs. Tatjana Maria | 5-7, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.07.23 Kwartfinale | vs. Lucrezia Stefanini | 7-65, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail |
Romy Koelzer - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
27.04.21 1e ronde | vs. Manca Pislak | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
20.04.21 1e ronde | vs. Polina Kudermetova | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
14.04.21 1e ronde | vs. So-Ra Lee | 6-2, 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
19.11.20 2e ronde | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.11.20 Kwartfinale | vs. Ani Amiraghyan | - Romy Koelzer - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
18.11.20 1e ronde | vs. Shavit Kimchi | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
15.11.20 Finale | vs. Alexandra Cadantu | 6-3, 1-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.11.20 Halve finale | vs. Nicole Khirin | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
13.11.20 2e ronde | vs. Gergana Topalova | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.11.20 Kwartfinale | vs. Ganna Poznikhirenko | 6-3, 4-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
12.11.20 1e ronde | vs. Marion Viertler | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
08.11.20 Finale | vs. Gergana Topalova | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
07.11.20 Halve finale | vs. Andreea Rosca | 6-2, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.11.20 Kwartfinale | vs. Johana Markova | 6-4, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.11.20 2e ronde | vs. Melania Delai | 4-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
03.11.20 1e ronde | vs. Anastasia Detiuc | 4-6, 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
31.10.20 Kwartfinale | vs. Ioana Loredana Rosca | 6-3, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
31.10.20 Halve finale | vs. Alexandra Cadantu | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
30.10.20 2e ronde | vs. Darya Astakhova | 6-4, 0-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.10.20 1e ronde | vs. Dimitra Pavlou | 6-1, 6-75, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Porto - Hard | ||||
27.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Riya Bhatia | 6-4, 2-6, 9-11 | wedstrijd detail | |
W15 Porto - Hard | ||||
21.09.20 Kwalif. | vs. Angela Fita Boluda | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Frydek - Clay | ||||
13.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-1, 4-6, 9-11 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
28.08.20 1e ronde | vs. Anna Klasen | 7-66, 7-67 | wedstrijd detail | |
27.08.20 1e ronde | vs. Fabienne Gettwart | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
26.08.20 1e ronde | vs. Elena-Teodora Cadar | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
25.08.20 1e ronde | vs. Yana Morderger | 6-2, 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.08.20 1e ronde | vs. Lisa Matviyenko | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.08.20 1e ronde | vs. Charlotte Klasen | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
20.08.20 1e ronde | vs. Katharina Hering | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail |