WEDSTRIJD
09.09.19 | 1e ronde van de kwal. | Laura Svatikova | Anika Jaskova | 6-3, 6-2 | W15 Szekesfehervar | Clay |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Laura Svatikova vs. Anika Jaskova - onderlinge wedstrijden
09.09.19 | 1e ronde van de kwal. | Laura Svatikova | Anika Jaskova | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | W15 Szekesfehervar | Clay |
Laura Svatikova form & Anika Jaskova form
Laura Svatikova - laatste wedstrijden
W15 Heraklion - Clay | ||||
24.11.23 Kwartfinale | vs. Klaudija Bubelyte | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Liv Boulard | 6-0, 1-0, Liv Boulard - scratch | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Liisa Varul | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Ilinca Dalina Amariei | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.11.23 Kwalif. | vs. Diana Maria Ilie | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Rianna Ioana Coreisa | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
07.11.23 Kwalif. | vs. Lucie Nguyen Tan | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Jenny Lim | 7-63, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mariya Poduraeva | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Bratislava - I. hard | ||||
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Denisa Hindova | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Bad - Clay | ||||
05.10.23 2e ronde | vs. Julia Stamatova | 6-72, 6-3, 0-6 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Mila Masic | 6-0, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Prerov - Clay | ||||
21.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Vrnjacka - Clay | ||||
16.08.23 1e ronde | vs. Elena Malygina | 4-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
15.08.23 Kwalif. | vs. Elena Micic | 6-3, 6-75, 10-8 | wedstrijd detail | |
14.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Mia Mayerova | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Osijek - Clay | ||||
08.08.23 Kwalif. | vs. Amarissa Kiara Toth | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
07.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Lejla Hana Golubovic | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tea Nikcevic | 4-6, 6-2, 10-8 | wedstrijd detail | |
W60 Olomouc - Clay | ||||
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Gabric | 6-78, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Kursumlijska - Clay | ||||
26.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Martha Matoula | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mirjana Jovanovic | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
21.06.23 1e ronde | vs. Katerina Stewart | 6-4, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Ricany - Clay | ||||
11.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Klasen | 6-2, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W40 Otocec - Clay | ||||
28.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Paula Arias Manjon | 6-72, 3-6 | wedstrijd detail | |
W40 Otocec - Clay | ||||
22.05.23 Kwalif. | vs. Anna Ureke | 6-77, 6-76 | wedstrijd detail | |
21.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ana Mukic | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Zagreb - Clay | ||||
09.05.23 1e ronde | vs. Heather Watson | 4-6, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.05.23 Kwalif. | vs. Valeriya Strakhova | 3-0, Valeriya Strakhova - scratch | wedstrijd detail | |
07.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Rianna Ioana Coreisa | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail |
Anika Jaskova - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Denislava Glushkova | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
15.03.24 Kwartfinale | vs. Denislava Glushkova | 1-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Miriana Tona | 4-6, 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Yelyzaveta Kotliar | 6-2, 0-6, 7-64 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Nina Alibalic | 6-3, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Maria Garcia Cid | 6-70, 4-6 | wedstrijd detail | |
W50 Roehampton - I. hard | ||||
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nikol Rivkin | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
01.02.24 2e ronde | vs. Andreea Prisacariu | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.01.24 1e ronde | vs. Nikol Rivkin | 3-6, 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
08.01.24 1e ronde | vs. Karola Patricia Bejenaru | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Trnava - I. hard | ||||
27.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kira Pavlova | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
17.11.23 Kwartfinale | vs. Irina Balus | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Doga Turkmen | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Evelyne Atticia Tiron | 3-6, 7-64, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Bratislava - I. hard | ||||
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Stefanie Auer | 7-65, 1-6, 0-1, - Anika Jaskova - scratch | wedstrijd detail | |
W100 Maspalomas - Clay | ||||
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lilly Elida Haseth | 1-2, - Anika Jaskova - scratch | wedstrijd detail | |
W60 Cordenons - Clay | ||||
30.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Melania Delai | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Olomouc - Clay | ||||
19.07.23 2e ronde | vs. Alexandra Cadantu | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
18.07.23 1e ronde | vs. Tayisiya Morderger | 5-7, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.07.23 Kwalif. | vs. Tayisiya Morderger | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Victoria Bervid | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Rome - Clay | ||||
12.07.23 1e ronde | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-2, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.07.23 Kwalif. | vs. Radka Zelnickova | 3-6, 6-3, 4-0, Radka Zelnickova - scratch | wedstrijd detail | |
10.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sara Milanese | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Tarvisio - Clay | ||||
26.06.23 Kwalif. | vs. Anna Gabric | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
25.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lara Smejkal | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Ricany - Clay | ||||
12.06.23 Kwalif. | vs. Miriana Tona | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lilly Elida Haseth | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Poertschach - Clay | ||||
06.06.23 1e ronde | vs. Weronika Falkowska | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail |