WEDSTRIJD
03.11.20 | 1e ronde | Lauren Davis | Greetje Minnen | 6-3, 6-3 | W100 Charleston | Clay |
STATISTIEKEN
Lauren Davis | Greetje Minnen | |
1e Service % | 29/58 (50%) | 24/57 (42%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 22/29 (76%) | 13/24 (54%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 14/29 (48%) | 14/33 (42%) |
Benutte Breakpoints | 5/8 (63%) | 2/5 (40%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 30/57 (53%) | 22/58 (38%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 66/115 (57%) | 49/115 (43%) |
Dubbele fouten | 3 | 1 |
Aces | 1 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Lauren Davis | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Greetje Minnen | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Lauren Davis | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Greetje Minnen | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Lauren Davis | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-3 | Greetje Minnen | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Lauren Davis | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-3 | Greetje Minnen | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Lauren Davis | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Greetje Minnen | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Lauren Davis | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-1 | Greetje Minnen | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Lauren Davis | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-2 | Greetje Minnen | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Lauren Davis | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-2 | Greetje Minnen | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Lauren Davis | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-3 | Greetje Minnen | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Lauren Davis vs. Greetje Minnen - onderlinge wedstrijden
03.11.20 | 1e ronde | Lauren Davis | Greetje Minnen | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | W100 Charleston | Clay |
Lauren Davis form & Greetje Minnen form
Lauren Davis - laatste wedstrijden
Guadalajara - Hard | ||||
17.09.23 1e ronde | vs. Alycia Parks | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
30.08.23 2e ronde | vs. Kaja Juvan | 7-63, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.08.23 1e ronde | vs. Danka Kovinic | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Cleveland - Hard | ||||
21.08.23 1e ronde | vs. Sloane Stephens | 6-1, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Cincinnati - Hard | ||||
12.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ann Li | 6-4, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Montreal - Hard | ||||
08.08.23 1e ronde | vs. Alycia Parks | 5-7, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
Washington - Hard | ||||
02.08.23 2e ronde | vs. Belinda Bencic | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
31.07.23 1e ronde | vs. Sloane Stephens | 7-68, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
30.07.23 Kwalif. | vs. Ashlyn Krueger | 1-6, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
29.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alana Smith | 4-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
03.07.23 1e ronde | vs. Jessica Pegula | 2-6, 7-68, 3-6 | wedstrijd detail | |
Eastbourne - Grass | ||||
26.06.23 1e ronde | vs. Jodie Anna Burrage | 6-4, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.06.23 Kwalif. | vs. Tereza Martincova | 7-62, 7-67 | wedstrijd detail | |
24.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Diane Parry | 3-6, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Birmingham - Grass | ||||
19.06.23 1e ronde | vs. Caty McNally | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
01.06.23 2e ronde | vs. Lesya Tsurenko | 3-6, 0-1, - Lauren Davis - scratch | wedstrijd detail | |
30.05.23 1e ronde | vs. Lin Zhu | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Strasbourg - Clay | ||||
26.05.23 Halve finale | vs. Anna Blinkova | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.05.23 Kwartfinale | vs. Anastasia Pavlyuchenkova | 1-6, 7-62, 6-0 | wedstrijd detail | |
24.05.23 2e ronde | vs. Viktoriya Tomova | 6-4, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
22.05.23 1e ronde | vs. Sarah Iliev | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
Rome - Clay | ||||
10.05.23 1e ronde | vs. Elisabetta Cocciaretto | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Reus - Clay | ||||
06.05.23 Halve finale | vs. Sorana Cirstea | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
05.05.23 Kwartfinale | vs. Maria Camila Osorio Serrano | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.05.23 2e ronde | vs. Viktoriya Tomova | 6-2, 2-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
02.05.23 1e ronde | vs. Julia Grabher | 6-2, 7-64 | wedstrijd detail | |
Madrid - Clay | ||||
25.04.23 1e ronde | vs. Sorana Cirstea | 3-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
Charleston - Clay | ||||
03.04.23 1e ronde | vs. Katherine Sebov | 6-4, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Dubai - Hard | ||||
21.02.23 2e ronde | vs. Aryna Sabalenka | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
20.02.23 1e ronde | vs. Jil Teichmann | 6-4, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail |
Greetje Minnen - laatste wedstrijden
Miami - Hard | ||||
23.03.24 3e ronde | vs. Yulia Putintseva | 2-6, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Lesya Tsurenko | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
18.03.24 Kwalif. | vs. Claire Liu | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Su-Wei Hsieh | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Charleston - Hard | ||||
15.03.24 Halve finale | vs. Elisabetta Cocciaretto | 6-74, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.03.24 Kwartfinale | vs. Rebeka Masarova | 7-62, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.03.24 2e ronde | vs. Aliaksandra Sasnovich | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.03.24 1e ronde | vs. Tamara Korpatsch | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
07.03.24 1e ronde | vs. Katerina Siniakova | 5-7, 6-73 | wedstrijd detail | |
Dubai - Hard | ||||
16.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nao Hibino | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Doha - Hard | ||||
12.02.24 2e ronde | vs. Marketa Vondrousova | 2-6, 6-0, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde | vs. Tatjana Maria | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
10.02.24 Kwalif. | vs. Martina Trevisan | 6-0, 7-65 | wedstrijd detail | |
09.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Rebeka Masarova | 1-6, 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
05.02.24 1e ronde | vs. Arantxa Rus | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
Linz - I. hard | ||||
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Anna-Lena Friedsam | 6-2, 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
16.01.24 1e ronde | vs. Clara Tauson | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
Hobart - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde | vs. Sofia Kenin | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Brisbane - Hard | ||||
31.12.23 1e ronde | vs. Cristina Bucsa | 7-5, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Billie Jean - I. hard | ||||
12.11.23 | vs. Anna Bondar | 3-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.11.23 Rubber 1 | vs. Dalma Galfi | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Daria Snigur | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Rouen - I. hard | ||||
13.10.23 Kwartfinale | vs. Jaqueline Cristian | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.10.23 2e ronde | vs. Simona Waltert | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
09.10.23 1e ronde | vs. Yuriko Miyazaki | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Guangzhou - Hard | ||||
22.09.23 Halve finale | vs. Xiyu Wang | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.09.23 Kwartfinale | vs. Lucia Bronzetti | 6-78, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
20.09.23 2e ronde | vs. Harriet Dart | 7-67, 6-75, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.09.23 1e ronde | vs. Diane Parry | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
02.09.23 3e ronde | vs. Daria Kasatkina | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail |