WEDSTRIJD
08.02.21 | 2e ronde van de kwal. | Lauren Proctor | Ioana Zvonaru | 6-4, 6-4 | W15 Sharm | Hard |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Romania
06.01.04, 20 Jaar
06.01.04, 20 Jaar
Lauren Proctor vs. Ioana Zvonaru - onderlinge wedstrijden
08.02.21 | 2e ronde van de kwal. | Lauren Proctor | Ioana Zvonaru | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | W15 Sharm | Hard |
Lauren Proctor form & Ioana Zvonaru form
Lauren Proctor - laatste wedstrijden
W100 Irapuato - Hard | ||||
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Whitney Osuigwe | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W35 Buenos - Clay | ||||
24.01.24 2e ronde | vs. Miriana Tona | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.01.24 1e ronde | vs. Francesca Mattioli | 6-4, 7-63 | wedstrijd detail | |
W35 Buenos - Clay | ||||
17.01.24 2e ronde | vs. Daria Lodikova | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.01.24 1e ronde | vs. Sol Ailin Larraya Guidi | 4-6, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Hard | ||||
15.11.23 2e ronde | vs. Fanny Ostlund | 6-2, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.11.23 1e ronde | vs. Olivia Lincer | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Hard | ||||
09.11.23 2e ronde | vs. Melany Solange Krywoj | 6-3, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.11.23 1e ronde | vs. Karolina Lincer | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W80 Macon - Hard | ||||
16.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Sinclair Rogers | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Florence - Hard | ||||
09.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Panna Bartha | 5-7, 6-4, 8-10 | wedstrijd detail | |
W60 Rome - I. hard | ||||
02.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ania Hertel | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Hilton - Clay | ||||
27.09.23 1e ronde | vs. Carolina Gomez | 4-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
22.08.23 1e ronde | vs. Giulia Tedesco | 6-4, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
19.08.23 Halve finale | vs. Anastasiia Gureva | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.08.23 Kwartfinale | vs. Hiroko Kuwata | 2-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.08.23 2e ronde | vs. Aurora Urso | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
16.08.23 1e ronde | vs. Merna Refaat | 2-6, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
11.08.23 Kwartfinale | vs. Merna Refaat | 6-3, 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
10.08.23 2e ronde | vs. Lola Marandel | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.08.23 1e ronde | vs. Lena Thomas Iglesias | 6-1, 3-0, Lena Thomas Iglesias - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
03.08.23 2e ronde | vs. Beatrice Stagno | 6-4, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
01.08.23 1e ronde | vs. Oleksandra Korashvili | 4-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Bethany - Clay | ||||
17.05.23 1e ronde | vs. Mia Yamakita | 0-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
W25 Guayaquil - Clay | ||||
19.04.23 2e ronde | vs. Martina Okalova | 2-6, 0-1, - Lauren Proctor - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Boca - Clay | ||||
11.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Victoria Mboko | 7-5, 2-6, 9-11 | wedstrijd detail | |
W25 Jackson - Clay | ||||
05.04.23 1e ronde | vs. Timea Babos | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Boca - Clay | ||||
06.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Valeria Ray | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Hard | ||||
21.02.23 1e ronde | vs. Stacey Fung | 4-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Hard | ||||
16.02.23 3e ronde | vs. Hailey Baptiste | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail |
Ioana Zvonaru - laatste wedstrijden
W15 Sharm - Hard | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Adithya Karunaratne | 4-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.03.24 1e ronde | vs. Yasmin Ezzat | 2-6, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
26.03.24 Kwalif. | vs. Laalitya Kalluri | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
25.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Liel Marlies Rothensteiner | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Elena-Teodora Cadar | 6-71, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Holly Hutchinson | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
12.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Sebastianna Scilipoti | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Daria Domova | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
05.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Angela Fita Boluda | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Caterina Odorizzi | 7-64, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
30.01.24 1e ronde | vs. Hina Inoue | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W35 Monastir - Hard | ||||
21.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Rebecca Munk Mortensen | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W35 Monastir - Hard | ||||
18.01.24 2e ronde | vs. Carlota Martinez Cirez | 2-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
16.01.24 1e ronde | vs. Angelica Raggi | 4-6, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
11.01.24 2e ronde | vs. Angelica Raggi | 7-65, 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.01.24 1e ronde | vs. Anri Nagata | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
02.01.24 1e ronde | vs. Darja Suvirdjonkova | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
W40 Navi - Hard | ||||
27.12.23 1e ronde | vs. Saki Imamura | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.12.23 Kwalif. | vs. Akiko Omae | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
25.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Soha Sadiq | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
04.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ayumi Koshiishi | 6-1, 1-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
02.12.23 Halve finale | vs. Milana Zhabrailova | 6-75, 6-3, 6-73 | wedstrijd detail | |
01.12.23 Kwartfinale | vs. Ana Candiotto | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Anja Wildgruber | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Carola Cavelli | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
20.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Julia Adams | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
29.10.23 Finale | vs. Emmanuelle Girard | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.10.23 Halve finale | vs. Rositsa Dencheva | 6-3, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.10.23 Kwartfinale | vs. Polina Kaibekova | 7-5, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Kristina Milenkovic | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail |