WEDSTRIJD
16.02.16 | 1e ronde | Lauryn John-Baptiste | Kimberley Zimmermann | 6-4, 6-4 | Wirral | I. hard |
STATISTIEKEN
Lauryn John-Baptiste | Kimberley Zimmermann | |
1e Service % | 58/83 (70%) | 43/77 (56%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 40/58 (69%) | 27/43 (63%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 9/25 (36%) | 16/34 (47%) |
Benutte Breakpoints | 3/7 (43%) | 1/7 (14%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 34/77 (44%) | 34/83 (41%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 83/160 (52%) | 77/160 (48%) |
Dubbele fouten | 7 | 6 |
Aces |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Lauryn John-Baptiste vs. Kimberley Zimmermann - onderlinge wedstrijden
16.02.16 | 1e ronde | Lauryn John-Baptiste | Kimberley Zimmermann | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | Wirral | I. hard |
Lauryn John-Baptiste form & Kimberley Zimmermann form
Lauryn John-Baptiste - laatste wedstrijden
W25 Foxhills - Hard | ||||
31.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ruby Cooling | 6-3, 6-74, 7-10 | wedstrijd detail | |
W25 Roehampton - Hard | ||||
18.07.23 1e ronde | vs. Amarni Banks | 6-3, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.07.23 Kwalif. | vs. Michelle Dzjachangirova | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sofia Johnson | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W100 Surbiton - Grass | ||||
04.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Carole Monnet | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 La - Hard | ||||
01.06.23 2e ronde | vs. Sijia Wei | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
31.05.23 1e ronde | vs. Hiroko Kuwata | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
29.05.23 Kwalif. | vs. Joyce Kim Behnke | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lucia Cassidy | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
23.05.23 Kwalif. | vs. Jiaqi Wang | 7-64, 3-6, 3-10 | wedstrijd detail | |
22.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Jiayu Xu | 7-5, 7-62 | wedstrijd detail | |
W25 Nottingham - Hard | ||||
05.05.23 Kwartfinale | vs. Elena-Teodora Cadar | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.05.23 2e ronde | vs. Elena Malygina | 3-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
03.05.23 1e ronde | vs. Ella Mcdonald | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.05.23 Kwalif. | vs. Given Roach | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
30.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mia Wainwright | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Nottingham - Hard | ||||
28.04.23 Kwartfinale | vs. Emily Appleton | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.04.23 2e ronde | vs. Eliz Maloney | 6-3, 2-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.04.23 1e ronde | vs. Kristina Paskauskas | 1-6, 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Pretoria - Hard | ||||
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Georgina Garcia-Perez | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Pretoria - Hard | ||||
06.03.23 Kwalif. | vs. Kira Pavlova | 4-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
05.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Keren Mor | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Glasgow - I. hard | ||||
13.02.23 Kwalif. | vs. Fiona Ferro | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
12.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Martha Matoula | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Bath - I. hard | ||||
05.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Hanne Vandewinkel | 6-3, 3-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
W60 Sunderland - I. hard | ||||
22.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jasmijn Gimbrere | 3-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
12.12.22 2e ronde van de kwal. | vs. Sana Garakani | 3-6, 6-0, 9-11 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
04.12.22 1e ronde van de kwal. | vs. Chia Yi Tsao | 0-6, 6-2, 9-11 | wedstrijd detail | |
W100 Shrewsbury - I. hard | ||||
30.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Eliz Maloney | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
28.10.22 Kwartfinale | vs. Anne Schaefer | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail |
Kimberley Zimmermann - laatste wedstrijden
Chicago - Hard | ||||
22.08.21 Kwalif. | vs. Ana Bogdan | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Hailey Baptiste | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W100 Contrexeville - Clay | ||||
05.07.21 Kwalif. | vs. Margaux Rouvroy | 7-65, 6-76, 3-10 | wedstrijd detail | |
05.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Mina Hodzic | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Bad Homburg - Grass | ||||
20.06.21 Kwalif. | vs. Yuliya Hatouka | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Stare - Clay | ||||
16.06.21 1e ronde | vs. Gabriela Lee | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.06.21 Kwalif. | vs. Linda Klimovicova | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Nika Radisic | 4-6, 6-4, 10-8 | wedstrijd detail | |
W60 Saint - Clay | ||||
13.05.21 2e ronde | vs. Kristina Kucova | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.05.21 1e ronde | vs. Elsa Jacquemot | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.05.21 Kwalif. | vs. Margot Yerolymos | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Sara Cakarevic | 6-1, 2-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
W25 Prague - Clay | ||||
02.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Alice Rame | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Oeiras - Clay | ||||
11.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Su Jeong Jang | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Bellinzona - Clay | ||||
05.04.21 Kwalif. | vs. Lucia Bronzetti | 0-6, 7-5, 8-10 | wedstrijd detail | |
04.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Detiuc | 6-3, 4-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
W15 Bratislava - I. hard | ||||
18.03.21 2e ronde | vs. Weronika Baszak | 3-5, - Kimberley Zimmermann - scratch | wedstrijd detail | |
17.03.21 1e ronde | vs. Jade Bornay | 2-6, 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Poitiers - I. hard | ||||
22.02.21 Kwalif. | vs. Camilla Rosatello | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Emma Mazzoni | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Altenkirchen - Carpet | ||||
15.02.21 Kwalif. | vs. Stephanie Wagner | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
14.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Tena Lukas | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Grenoble - I. hard | ||||
10.02.21 1e ronde | vs. Julia Grabher | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.02.21 Kwalif. | vs. Simona Waltert | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Tena Lukas | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Hamburg - I. hard | ||||
10.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Lucie Wargnier | 6-1, 3-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
W15 Las - Clay | ||||
24.11.20 1e ronde | vs. Maryna Zanevska | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Las - Clay | ||||
16.11.20 2e ronde van de kwal. | vs. Oksana Selekhmeteva | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Ortisei - I. hard | ||||
04.11.20 2e ronde | vs. Lisa Pigato | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
03.11.20 1e ronde | vs. Maria Vittoria Viviani | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail |