WEDSTRIJD
07.03.23 | Kwalif. | Lea Boskovic | Jesika Maleckova | 3-6, 7-65, 6-1 | W60 Trnava | I. hard |
STATISTIEKEN
Lea Boskovic | Jesika Maleckova | |
1e Service % | 61/98 (62%) | 51/81 (63%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 41/61 (67%) | 30/51 (59%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 21/37 (57%) | 17/30 (57%) |
Benutte Breakpoints | 4/4 (100%) | 4/6 (67%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 34/81 (42%) | 36/98 (37%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 96/179 (54%) | 83/179 (46%) |
Dubbele fouten | 2 | 2 |
Aces | 5 | 3 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Lea Boskovic | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Jesika Maleckova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Lea Boskovic | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-2 | Jesika Maleckova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Lea Boskovic | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-3 | Jesika Maleckova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Lea Boskovic | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-4 | Jesika Maleckova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Lea Boskovic | 3-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-6 |
2 | ||
0-0 | Jesika Maleckova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Lea Boskovic | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-1 | Jesika Maleckova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Lea Boskovic | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-2 | Jesika Maleckova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Lea Boskovic | 2-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-3 | Jesika Maleckova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Lea Boskovic | 3-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-4 | Jesika Maleckova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Lea Boskovic | 4-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-5 | Jesika Maleckova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Lea Boskovic | 5-6 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-6 | Jesika Maleckova | |
0-0, 0-1, 0-2, 0-3, 1-3, 1-4, 1-5, 2-5, 3-5, 4-5, 5-5, 6-5 | ||
7-65 |
3 | ||
Lea Boskovic | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Jesika Maleckova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Lea Boskovic | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-0 | Jesika Maleckova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Lea Boskovic | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-0 | Jesika Maleckova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Lea Boskovic | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-1 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Lea Boskovic vs. Jesika Maleckova - onderlinge wedstrijden
01.11.23 | 2e ronde | Lea Boskovic | Jesika Maleckova | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | W60 Bratislava | I. hard |
07.03.23 | Kwalif. | Lea Boskovic | Jesika Maleckova | 3-6, 7-65, 6-1 | wedstrijd detail | W60 Trnava | I. hard |
Lea Boskovic form & Jesika Maleckova form
Lea Boskovic - laatste wedstrijden
W35 Terrassa - Clay | ||||
25.03.24 1e ronde | vs. Daniela Vismane | 6-73, 6-73 | wedstrijd detail | |
W35 Helsinki - I. hard | ||||
02.03.24 Halve finale | vs. Dejana Radanovic | 5-7, 6-73 | wedstrijd detail | |
01.03.24 Kwartfinale | vs. Kristina Mladenovic | 3-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Carolina Kuhl | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Martyna Kubka | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
W50 Roehampton - I. hard | ||||
16.02.24 Kwartfinale | vs. Nikola Bartunkova | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Suzan Lamens | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
13.02.24 1e ronde | vs. Maileen Nuudi | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
W50 Edgbaston - I. hard | ||||
08.02.24 Kwartfinale | vs. Magali Kempen | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
07.02.24 2e ronde | vs. Lara Salden | 4-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Jasmijn Gimbrere | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Dayana Yastremska | 3-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
Canberra - Hard | ||||
01.01.24 Kwalif. | vs. Katherine Sebov | 5-7, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Tikhonova | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Angers - I. hard | ||||
06.12.23 2e ronde | vs. Cristina Bucsa | 3-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
04.12.23 1e ronde | vs. Harmony Tan | 1-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Lousada - I. hard | ||||
30.11.23 2e ronde | vs. Vlada Ekshibarova | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Lousada - I. hard | ||||
25.11.23 Halve finale | vs. Robin Anderson | 6-2, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.11.23 Kwartfinale | vs. Antonia Ruzic | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Katie Swan | Katie Swan - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Elizabet Hamaliy | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Funchal - Hard | ||||
19.11.23 Finale | vs. Dominika Salkova | 6-4, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.11.23 Halve finale | vs. Xinyu Gao | 6-3, 1-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
17.11.23 Kwartfinale | vs. Harmony Tan | 3-6, 6-4, 7-67 | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Nefisa Berberovic | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.11.23 1e ronde | vs. Elizabet Hamaliy | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Bratislava - I. hard | ||||
03.11.23 Halve finale | vs. Ella Seidel | 6-76, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
02.11.23 Kwartfinale | vs. Jule Niemeier | 6-1, 6-73, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.11.23 2e ronde | vs. Jesika Maleckova | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail |
Jesika Maleckova - laatste wedstrijden
W50 Murska - I. hard | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Nikola Bartunkova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.03.24 1e ronde | vs. Alja Senica | 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | |
W75 Maribor - I. hard | ||||
18.03.24 Kwalif. | vs. Nikola Bartunkova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Eva Cikajlo | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W50 Trnava - I. hard | ||||
26.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Stephanie Wagner | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W75 Altenkirchen - Carpet | ||||
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Sinclair Rogers | 6-3, 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W50 Porto - I. hard | ||||
29.01.24 Kwalif. | vs. Elena Milovanovic | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W75+H Porto - I. hard | ||||
21.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sarah Beth Grey | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Trnava - I. hard | ||||
29.11.23 1e ronde | vs. Nigina Abduraimova | 7-66, 2-6, 1-2, - Jesika Maleckova - scratch | wedstrijd detail | |
28.11.23 Kwalif. | vs. Merel Hoedt | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
27.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nadiya Kolb | 6-0, 7-5 | wedstrijd detail | |
W60 Bratislava - I. hard | ||||
01.11.23 2e ronde | vs. Lea Boskovic | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Emma Tothova | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Budapest - Clay | ||||
15.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Berfu Cengiz | 6-3, 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Klosters - Clay | ||||
07.07.23 Kwartfinale | vs. Lara Schmidt | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.07.23 2e ronde | vs. Julie Struplova | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.07.23 1e ronde | vs. Berta Bonardi | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W100 Ilkley - Grass | ||||
19.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Harmony Tan | 4-6, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
's-Hertogenbosch - Grass | ||||
10.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sachia Vickery | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Poertschach - Clay | ||||
07.06.23 2e ronde | vs. Kathinka Von Deichmann | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.06.23 1e ronde | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 7-63, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Annenheim - Clay | ||||
03.06.23 Finale | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
02.06.23 Halve finale | vs. Valeriya Strakhova | 1-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
01.06.23 Kwartfinale | vs. Lara Michel | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
31.05.23 2e ronde | vs. Lucija Ciric Bagaric | 4-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
30.05.23 1e ronde | vs. Ines Faltinger | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Strasbourg - Clay | ||||
20.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Su-Wei Hsieh | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Oeiras - Clay | ||||
27.04.23 2e ronde | vs. Elsa Jacquemot | 6-3, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.04.23 1e ronde | vs. Ekaterina Yashina | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
24.04.23 Kwalif. | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail |