WEDSTRIJD
11.11.20 | 1e ronde | Lea Boskovic | Noel Saidenova | 6-2, 6-2 | W15 Sharm | Hard |
STATISTIEKEN
Lea Boskovic | Noel Saidenova | |
1e Service % | 37/49 (76%) | 19/54 (35%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 29/37 (78%) | 13/19 (68%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 4/12 (33%) | 12/35 (34%) |
Benutte Breakpoints | 5/10 (50%) | 1/2 (50%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 29/54 (54%) | 16/49 (33%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 62/103 (60%) | 41/103 (40%) |
Dubbele fouten | 3 | 11 |
Aces | 1 | 0 |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Lea Boskovic vs. Noel Saidenova - onderlinge wedstrijden
11.11.20 | 1e ronde | Lea Boskovic | Noel Saidenova | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | W15 Sharm | Hard |
Lea Boskovic form & Noel Saidenova form
Lea Boskovic - laatste wedstrijden
W35 Terrassa - Clay | ||||
25.03.24 1e ronde | vs. Daniela Vismane | 6-73, 6-73 | wedstrijd detail | |
W35 Helsinki - I. hard | ||||
02.03.24 Halve finale | vs. Dejana Radanovic | 5-7, 6-73 | wedstrijd detail | |
01.03.24 Kwartfinale | vs. Kristina Mladenovic | 3-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Carolina Kuhl | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Martyna Kubka | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
W50 Roehampton - I. hard | ||||
16.02.24 Kwartfinale | vs. Nikola Bartunkova | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Suzan Lamens | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
13.02.24 1e ronde | vs. Maileen Nuudi | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
W50 Edgbaston - I. hard | ||||
08.02.24 Kwartfinale | vs. Magali Kempen | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
07.02.24 2e ronde | vs. Lara Salden | 4-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Jasmijn Gimbrere | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Dayana Yastremska | 3-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
Canberra - Hard | ||||
01.01.24 Kwalif. | vs. Katherine Sebov | 5-7, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Tikhonova | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Angers - I. hard | ||||
06.12.23 2e ronde | vs. Cristina Bucsa | 3-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
04.12.23 1e ronde | vs. Harmony Tan | 1-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Lousada - I. hard | ||||
30.11.23 2e ronde | vs. Vlada Ekshibarova | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Lousada - I. hard | ||||
25.11.23 Halve finale | vs. Robin Anderson | 6-2, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.11.23 Kwartfinale | vs. Antonia Ruzic | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Katie Swan | Katie Swan - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Elizabet Hamaliy | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Funchal - Hard | ||||
19.11.23 Finale | vs. Dominika Salkova | 6-4, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.11.23 Halve finale | vs. Xinyu Gao | 6-3, 1-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
17.11.23 Kwartfinale | vs. Harmony Tan | 3-6, 6-4, 7-67 | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Nefisa Berberovic | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.11.23 1e ronde | vs. Elizabet Hamaliy | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Bratislava - I. hard | ||||
03.11.23 Halve finale | vs. Ella Seidel | 6-76, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
02.11.23 Kwartfinale | vs. Jule Niemeier | 6-1, 6-73, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.11.23 2e ronde | vs. Jesika Maleckova | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail |
Noel Saidenova - laatste wedstrijden
W25 Orlando - Hard | ||||
23.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kennedy Shaffer | 3-6, 6-1, 10-12 | wedstrijd detail | |
W25 Boca - Clay | ||||
17.01.23 Kwalif. | vs. Haley Giavara | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Isabella Aguiar | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Champaign - Hard | ||||
09.11.22 2e ronde | vs. Fangran Tian | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.11.22 1e ronde | vs. Maya Joint | 6-3, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Fort - Hard | ||||
19.10.22 1e ronde | vs. Carson Branstine | 7-5, 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.10.22 Kwalif. | vs. Malaika Rapolu | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
17.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Najah Dawson | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Florence - Hard | ||||
10.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Victoria Hu | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Austin - Hard | ||||
29.09.22 2e ronde | vs. Yuki Naito | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.09.22 1e ronde | vs. Victoria Rodriguez | 3-6, 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
27.09.22 Kwalif. | vs. Charlotte Chavatipon | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
26.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Eugenie Christine Ngo Gwodog | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Lubbock - Hard | ||||
22.09.22 2e ronde | vs. Mccartney Kessler | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.09.22 1e ronde | vs. Lisa-Marie Rioux | 4-6, 7-61, 7-65 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
26.08.22 Kwartfinale | vs. Victoria Rodriguez | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.08.22 1e ronde | vs. Yuliana Monroy | 3-6, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
25.08.22 2e ronde | vs. Lola Marandel | 6-2, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
16.08.22 1e ronde | vs. Camila Romero | 4-6, 6-4, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
22.07.22 Kwartfinale | vs. Victoria Rodriguez | 6-2, 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
21.07.22 2e ronde | vs. Esther Vyrlan | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.07.22 1e ronde | vs. Ana Karen Guadiana Campos | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
15.07.22 Kwartfinale | vs. Melany Solange Krywoj | 6-4, 5-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.07.22 2e ronde | vs. Esther Vyrlan | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.07.22 1e ronde | vs. Maria Camila Torres Murcia | 6-3, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Daytona - Clay | ||||
02.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Deniza Marcinkevica | 6-1, 4-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
W15 Kazan - I. hard | ||||
23.11.21 1e ronde | vs. Ekaterina Nikiforova | 6-4, 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Karaganda - I. hard | ||||
27.10.21 1e ronde | vs. Ekaterina Kazionova | 1-3, - Noel Saidenova - scratch | wedstrijd detail | |
26.10.21 Kwalif. | vs. Iuliia Nikitina | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
25.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Aglaya Fedorova | 7-65, 7-63 | wedstrijd detail |