WEDSTRIJD
01.09.21 | 1e ronde | Lea Tholey | Sabastiani Leon | 6-4, 7-5 | W15 Aix | Clay |
STATISTIEKEN
Lea Tholey | Sabastiani Leon | |
1e Service % | 34/67 (51%) | 66/89 (74%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 26/34 (76%) | 33/66 (50%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 13/33 (39%) | 8/23 (35%) |
Benutte Breakpoints | 6/19 (32%) | 4/6 (67%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 48/89 (54%) | 28/67 (42%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 87/156 (56%) | 69/156 (44%) |
Dubbele fouten | 8 | 3 |
Aces | 2 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Lea Tholey | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Sabastiani Leon | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Lea Tholey | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-2 | Sabastiani Leon | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Lea Tholey | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-2 | Sabastiani Leon | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Lea Tholey | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-3 | Sabastiani Leon | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Lea Tholey | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-4 | Sabastiani Leon | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Lea Tholey | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
0-1 | Sabastiani Leon | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Lea Tholey | 0-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-3 | Sabastiani Leon | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Lea Tholey | 1-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-3 | Sabastiani Leon | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Lea Tholey | 2-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-4 | Sabastiani Leon | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Lea Tholey | 3-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-5 | Sabastiani Leon | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Lea Tholey | 5-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-5 | Sabastiani Leon | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
7-5 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Lea Tholey vs. Sabastiani Leon - onderlinge wedstrijden
01.09.21 | 1e ronde | Lea Tholey | Sabastiani Leon | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | W15 Aix | Clay |
Lea Tholey form & Sabastiani Leon form
Lea Tholey - laatste wedstrijden
W15 Duffel - Clay | ||||
20.08.22 Halve finale | vs. Vicky Van De Peer | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.08.22 Kwartfinale | vs. Amelie Van Impe | 6-2, 4-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
18.08.22 2e ronde | vs. Berta Bonardi | 6-3, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
17.08.22 1e ronde | vs. Lea Ribourdouille | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Les - Hard | ||||
18.07.22 Kwalif. | vs. Maya Bordereau | 2-3, - Lea Tholey - scratch | wedstrijd detail | |
17.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Agnese Zapelli | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Montpellier - Clay | ||||
29.06.22 1e ronde | vs. Mirra Andreeva | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.06.22 Kwalif. | vs. Alice Rame | 5-7, 7-62, 7-10 | wedstrijd detail | |
26.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Oceane Babel | 2-6, 7-65, 10-8 | wedstrijd detail | |
W25 Perigueux - Clay | ||||
20.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Laura Galdano | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
20.06.22 Kwalif. | vs. Jade Bornay | 4-6, 6-0, 8-10 | wedstrijd detail | |
W25 Denain - Clay | ||||
14.06.22 Kwalif. | vs. Jasmijn Gimbrere | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Diana Martynov | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Biarritz - Clay | ||||
06.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Amandine Monnot | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Marrakech - Clay | ||||
23.03.22 1e ronde | vs. Melania Delai | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.03.22 Kwalif. | vs. Victoria Gomez | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
21.03.22 2e ronde van de kwal. | vs. Phillippa Preugschat | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Marrakech - Clay | ||||
17.03.22 2e ronde | vs. Mirra Andreeva | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.03.22 1e ronde | vs. Naima Karamoko | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.03.22 Kwalif. | vs. Mia Mack | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
13.03.22 2e ronde van de kwal. | vs. Elisa Patta | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Joue - I. hard | ||||
27.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Audrey Albie | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Macon - I. hard | ||||
20.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Olga Helmi | 1-6, 6-4, 9-11 | wedstrijd detail | |
W60 Grenoble - I. hard | ||||
06.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Estelle Cascino | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W80 Poitiers - I. hard | ||||
24.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Karman Kaur Thandi | 1-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
W25+H Cherbourg - I. hard | ||||
04.10.21 Kwalif. | vs. Martyna Kubka | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Dijon - Clay | ||||
16.09.21 Kwartfinale | vs. Amarissa Kiara Toth | 6-77, 6-73 | wedstrijd detail | |
15.09.21 2e ronde | vs. Jenifer Anger | 6-72, 7-66, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.09.21 1e ronde | vs. Lucie Wargnier | 6-1, 2-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Saint - Clay | ||||
06.09.21 Kwalif. | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail |
Sabastiani Leon - laatste wedstrijden
W50 Sao - Clay | ||||
25.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Lilian Poling | 5-7, 7-65, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Campinas - Clay | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Berta Bonardi | 6-4, 5-7, - Sabastiani Leon - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Sao - Clay | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Jazmin Ortenzi | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W60 Gold - Hard | ||||
27.11.23 Kwalif. | vs. Melisa Ercan | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jessy Rompies | 6-4, 1-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Brisbane - Hard | ||||
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tahlia Kokkinis | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Toronto - I. hard | ||||
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Savanna Ly | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W60 Saguenay - I. hard | ||||
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Scarlett Nicholson | 2-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Rancho - Hard | ||||
10.10.23 Kwalif. | vs. Kimmi Hance | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Julia Ronney | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Redding - Hard | ||||
02.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Monika Ekstrand | - Sabastiani Leon - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
W60 Templeton - Hard | ||||
25.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ganna Poznikhirenko | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Berkeley - Hard | ||||
19.09.23 Kwalif. | vs. Marine Partaud | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ana Grubor | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Lima - Clay | ||||
26.08.23 Halve finale | vs. Sylvie Zund | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.08.23 Kwartfinale | vs. Leticia Garcia Vidal | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
24.08.23 2e ronde | vs. Juliana Rodriguez | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.08.23 1e ronde | vs. Rebecca Fiedler | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W40 Arequipa - Clay | ||||
17.08.23 2e ronde | vs. Miriana Tona | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.08.23 1e ronde | vs. Anastasia Iamachkine | 2-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W100 Granby - Hard | ||||
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Louise Kwong | 7-63, 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Lakewood - Hard | ||||
13.07.23 2e ronde | vs. Rinon Okuwaki | 4-6, 0-1, - Sabastiani Leon - scratch | wedstrijd detail | |
12.07.23 1e ronde | vs. Marika Jones | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Clay | ||||
28.06.23 2e ronde | vs. Carlota Martinez Cirez | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.06.23 1e ronde | vs. Marian Gomez Pezuela Cano | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Clay | ||||
20.06.23 1e ronde | vs. Ani Vangelova | 2-6, 6-1, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Sumter - Hard | ||||
13.06.23 Kwalif. | vs. Mary Stoiana | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Epiphany Turner | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Recife - Clay | ||||
28.05.23 Finale | vs. Jazmin Ortenzi | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
27.05.23 Halve finale | vs. Julia Konishi Camargo Silva | 7-67, 6-1 | wedstrijd detail |