INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Lena-Marie Hofmann vs. Marie Benoit - onderlinge wedstrijden
14.04.14 | Kwartfinale | Lena-Marie Hofmann | Marie Benoit | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | Heraklion | Hard |
05.08.13 | 1e ronde | Lena-Marie Hofmann | Marie Benoit | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | Koksijde | Clay |
Lena-Marie Hofmann form & Marie Benoit form
Lena-Marie Hofmann - laatste wedstrijden
Ismaning - Carpet | ||||
19.10.16 1e ronde | vs. Tess Sugnaux | 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
Porto - Clay | ||||
06.10.16 2e ronde | vs. Alicia Herrero Linana | - | wedstrijd detail | |
05.10.16 1e ronde | vs. Claudia Gaspar | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
03.10.16 Kwalif. | vs. Raquel Mateus | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
03.10.16 1e ronde van de kwal. | vs. Jenny Duerst | 6-3, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
Nuernberg - Clay | ||||
26.08.16 Halve finale | vs. Jade Suvrijn | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.08.16 Kwartfinale | vs. Chiara Grimm | 4-6, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
24.08.16 2e ronde | vs. Natalie Proese | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
23.08.16 1e ronde | vs. Nora Niedmers | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
Leipzig - Clay | ||||
15.08.16 1e ronde van de kwal. | vs. Antonia Walser | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
15.08.16 2e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Zarycka | 6-3, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Antalya - Hard | ||||
02.06.16 2e ronde | vs. Lou Brouleau | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
01.06.16 1e ronde | vs. Sandra Ortevall | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
30.05.16 Kwalif. | vs. Yasmine Ince | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
Braunschweig - Clay | ||||
24.08.15 2e ronde van de kwal. | vs. Courtney Collins | - | wedstrijd detail | |
Breda - Clay | ||||
23.06.14 1e ronde | vs. Andrea Koch-Benvenuto | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Lenzerheide - Clay | ||||
16.06.14 2e ronde | vs. Karin Kennel | 0-6, 6-1, 5-7 | wedstrijd detail | |
16.06.14 1e ronde | vs. Tereza Martincova | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Madrid - Clay | ||||
02.06.14 Kwartfinale | vs. Lucia Cervera-Vazquez | 3-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
02.06.14 2e ronde | vs. Estela Perez-Somarriba | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
02.06.14 1e ronde | vs. Lisa Bastianello | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Moscow - Clay | ||||
26.05.14 1e ronde | vs. Marina Shamayko | 3-6, 6-1, 3-6 | wedstrijd detail | |
Prague - Clay | ||||
12.05.14 1e ronde van de kwal. | vs. Giulia Gatto-Monticone | 6-3, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Tunis - Clay | ||||
05.05.14 Kwalif. | vs. Vanda Lukacs | 4-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
Wiesbaden - Clay | ||||
28.04.14 1e ronde van de kwal. | vs. Janina Toljan | 4-6, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.04.14 Kwalif. | vs. Valentyna Ivakhnenko | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Chiasso - Clay | ||||
21.04.14 1e ronde | vs. Arantxa Rus | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Heraklion - Hard | ||||
14.04.14 2e ronde | vs. Francesca Palmigiano | 6-1, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.04.14 Halve finale | vs. Pernilla Mendesova | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.04.14 Kwartfinale | vs. Marie Benoit | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail |
Marie Benoit - laatste wedstrijden
W35 Santa - Clay | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Alice Rame | 6-76, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.03.24 1e ronde | vs. Astrid Lew Yan Foon | Astrid Lew Yan Foon - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
W35 Hammamet - Clay | ||||
24.02.24 Halve finale | vs. Francesca Jones | 6-75, 2-4, - Marie Benoit - scratch | wedstrijd detail | |
24.02.24 Kwartfinale | vs. Carlota Martinez Cirez | 4-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
23.02.24 2e ronde | vs. Chantal Sauvant | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
22.02.24 1e ronde | vs. Emma Lene | 1-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Hammamet - Clay | ||||
18.02.24 Finale | vs. Lucija Ciric Bagaric | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
17.02.24 Halve finale | vs. Dalila Spiteri | 7-5, 2-0, Dalila Spiteri - scratch | wedstrijd detail | |
16.02.24 Kwartfinale | vs. Andrea Lazaro Garcia | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Astrid Lew Yan Foon | 6-73, 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Chantal Sauvant | 6-0, 1-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
W75+H Vero - Clay | ||||
25.01.24 2e ronde | vs. Maria Lourdes Carle | 6-74, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Hanna Chang | 6-3, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Naples - Clay | ||||
21.01.24 Finale | vs. Leonie Kung | 6-4, 1-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.01.24 Halve finale | vs. Jessica Pieri | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
19.01.24 Kwartfinale | vs. Madison Sieg | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.01.24 2e ronde | vs. Allura Zamarripa | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
17.01.24 1e ronde | vs. Tiphanie Lemaitre | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Naples - Clay | ||||
12.01.24 Kwartfinale | vs. Allie Kiick | 6-0, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde | vs. Vivian Wolff | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
10.01.24 1e ronde | vs. Leonie Kung | 6-3, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Funchal - Hard | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Anastasia Kovaleva | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Sunderland - I. hard | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Julia Middendorf | 2-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Glasgow - I. hard | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Emily Appleton | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25+H Cherbourg - I. hard | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Alice Rame | 6-4, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W40 Kursumlijska - Clay | ||||
29.09.23 Kwartfinale | vs. Daniela Vismane | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.09.23 3e ronde | vs. Dea Herdzelas | 6-3, 3-0, Dea Herdzelas - scratch | wedstrijd detail | |
27.09.23 2e ronde | vs. Sada Nahimana | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Slobozia - Clay | ||||
19.09.23 1e ronde | vs. Oana Gavrila | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Bucharest - Clay | ||||
14.09.23 2e ronde | vs. Anna Bondar | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail |