INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Lena Papadakis vs. Adriana Reami - onderlinge wedstrijden
25.05.23 | 2e ronde | Lena Papadakis | Adriana Reami | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | W25 Warmbad | Clay |
Lena Papadakis form & Adriana Reami form
Lena Papadakis - laatste wedstrijden
W50 Macon - I. hard | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Anastasia Tikhonova | 7-5, 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Nina Radovanovic | 6-4, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.02.24 Kwalif. | vs. Veronika Podrez | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Thessy Ntondele Zinga | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W75 Altenkirchen - Carpet | ||||
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Angelina Wirges | 6-2, 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
W50 Indore - Hard | ||||
31.01.24 1e ronde | vs. Naiktha Bains | 6-4, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.01.24 Kwalif. | vs. Elena Jamshidi | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Purvika Jain | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W50 Pune - Hard | ||||
22.01.24 Kwalif. | vs. Anouk Koevermans | 2-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sameeksha Shroff | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W50 Bengaluru - Hard | ||||
18.01.24 2e ronde | vs. Darja Semenistaja | 6-75, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.01.24 1e ronde | vs. Amandine Hesse | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.01.24 Kwalif. | vs. Rina Saigo | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Vaishnavi Adkar | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Nairobi - Clay | ||||
23.12.23 Finale | vs. Angella Okutoyi | 3-6, 6-1, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.12.23 Halve finale | vs. Fanny Ostlund | 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.12.23 Kwartfinale | vs. Emma Lene | 4-6, 7-63, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.12.23 2e ronde | vs. Jia-Jing Lu | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.12.23 1e ronde | vs. Anastasiya Kuparev | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Nairobi - Clay | ||||
11.12.23 1e ronde | vs. Emeline Dartron | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
08.11.23 1e ronde | vs. Pemra Ozgen | 5-7, 7-5, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Anastasia Abbagnato | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Hamburg - Clay | ||||
22.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Budapest - Clay | ||||
15.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Siskova | 6-2, 6-76, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Amstelveen - Clay | ||||
11.07.23 1e ronde | vs. Lea Boskovic | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Klosters - Clay | ||||
07.07.23 Kwartfinale | vs. Kristina Dmitruk | 6-3, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.07.23 2e ronde | vs. Nicole Khirin | 7-64, 5-7, 6-0 | wedstrijd detail | |
04.07.23 1e ronde | vs. Fiona Ganz | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Bad Homburg - Grass | ||||
26.06.23 1e ronde | vs. Leylah Annie Fernandez | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.06.23 Kwalif. | vs. Maryna Zanevska | 6-75, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail |
Adriana Reami - laatste wedstrijden
W35 Santo - Hard | ||||
11.03.24 1e ronde | vs. Lea Ma | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W35 Santo - Hard | ||||
05.03.24 1e ronde | vs. Hiroko Kuwata | 3-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.03.24 Kwalif. | vs. Maria Tatarnikova | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W50 Morelia - Hard | ||||
14.02.24 2e ronde | vs. Irene Burillo Escorihuela | 6-74, 5-7 | wedstrijd detail | |
13.02.24 1e ronde | vs. Stacey Fung | 6-3, 1-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
12.02.24 Kwalif. | vs. Gabriela Ce | 7-63, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Navarro Oliva | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W100 Irapuato - Hard | ||||
08.02.24 2e ronde | vs. Whitney Osuigwe | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Ann Li | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
05.02.24 Kwalif. | vs. Jessica Failla | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Daria Lodikova | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W75+H Vero - Clay | ||||
23.01.24 Kwalif. | vs. Gabriela Lee | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
22.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Tiphanie Lemaitre | 6-3, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Naples - Clay | ||||
16.01.24 Kwalif. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-78, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Camilla Bossi | 6-3, 6-71, 10-7 | wedstrijd detail | |
W35 Naples - Clay | ||||
10.01.24 1e ronde | vs. Allura Zamarripa | 2-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
09.01.24 Kwalif. | vs. Carolyn Ansari | 0-6, 6-2, 10-7 | wedstrijd detail | |
08.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Dia Evtimova | 5-7, 6-4, 10-4 | wedstrijd detail | |
W100 Valencia - Clay | ||||
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Oana Gavrila | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Nules - Clay | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Angela Fita Boluda | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.11.23 1e ronde | vs. Enola Chiesa | 6-4, 2-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Castellon - Clay | ||||
07.11.23 1e ronde | vs. Mavie Osterreicher | 6-71, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Villena - Hard | ||||
28.10.23 Finale | vs. Anastasia Abbagnato | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.10.23 Halve finale | vs. Ella Haavisto | 5-7, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.10.23 Kwartfinale | vs. Antonia Schmidt | 6-73, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.10.23 2e ronde | vs. Laura Boehner | 6-0, 4-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
24.10.23 1e ronde | vs. Aleksandra Julia Zuchanska | 1-6, 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Seville - Clay | ||||
09.10.23 Kwalif. | vs. Maria Garcia Cid | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
08.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ana Martinez Vaquero | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Baza - Hard | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Olivia Gadecki | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail |