WEDSTRIJD
23.08.21 | 1e ronde van de kwal. | Lena Papadakis | Ema Bolebruchova | 6-1, 6-0 | W25 Braunschweig | Clay |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Slovakia
25.02.03, 21 Jaar
25.02.03, 21 Jaar
Lena Papadakis vs. Ema Bolebruchova - onderlinge wedstrijden
23.08.21 | 1e ronde van de kwal. | Lena Papadakis | Ema Bolebruchova | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | W25 Braunschweig | Clay |
Lena Papadakis form & Ema Bolebruchova form
Lena Papadakis - laatste wedstrijden
W50 Macon - I. hard | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Anastasia Tikhonova | 7-5, 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Nina Radovanovic | 6-4, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.02.24 Kwalif. | vs. Veronika Podrez | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Thessy Ntondele Zinga | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W75 Altenkirchen - Carpet | ||||
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Angelina Wirges | 6-2, 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
W50 Indore - Hard | ||||
31.01.24 1e ronde | vs. Naiktha Bains | 6-4, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.01.24 Kwalif. | vs. Elena Jamshidi | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Purvika Jain | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W50 Pune - Hard | ||||
22.01.24 Kwalif. | vs. Anouk Koevermans | 2-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sameeksha Shroff | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W50 Bengaluru - Hard | ||||
18.01.24 2e ronde | vs. Darja Semenistaja | 6-75, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.01.24 1e ronde | vs. Amandine Hesse | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.01.24 Kwalif. | vs. Rina Saigo | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Vaishnavi Adkar | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Nairobi - Clay | ||||
23.12.23 Finale | vs. Angella Okutoyi | 3-6, 6-1, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.12.23 Halve finale | vs. Fanny Ostlund | 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.12.23 Kwartfinale | vs. Emma Lene | 4-6, 7-63, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.12.23 2e ronde | vs. Jia-Jing Lu | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.12.23 1e ronde | vs. Anastasiya Kuparev | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Nairobi - Clay | ||||
11.12.23 1e ronde | vs. Emeline Dartron | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
08.11.23 1e ronde | vs. Pemra Ozgen | 5-7, 7-5, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Anastasia Abbagnato | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Hamburg - Clay | ||||
22.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Budapest - Clay | ||||
15.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Siskova | 6-2, 6-76, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Amstelveen - Clay | ||||
11.07.23 1e ronde | vs. Lea Boskovic | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Klosters - Clay | ||||
07.07.23 Kwartfinale | vs. Kristina Dmitruk | 6-3, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.07.23 2e ronde | vs. Nicole Khirin | 7-64, 5-7, 6-0 | wedstrijd detail | |
04.07.23 1e ronde | vs. Fiona Ganz | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Bad Homburg - Grass | ||||
26.06.23 1e ronde | vs. Leylah Annie Fernandez | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.06.23 Kwalif. | vs. Maryna Zanevska | 6-75, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail |
Ema Bolebruchova - laatste wedstrijden
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jovana Grujic | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Bydgoszcz - Clay | ||||
21.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Salma Drugdova | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Vitalija Leonovaite | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Vienna - Clay | ||||
28.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Romana Cisovska | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Mogyorod - Clay | ||||
15.08.22 Kwalif. | vs. Ingrid Vojcinakova | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Radom - Clay | ||||
08.08.22 2e ronde van de kwal. | vs. Adela Moravcova | 7-610, 3-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
07.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Aleksandra Buczynska | 7-5, 2-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
W60 Montreux - Clay | ||||
06.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Eden Silva | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Braunschweig - Clay | ||||
23.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Lena Papadakis | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W60 Grodzisk - Clay | ||||
25.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Nikola Breckova | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W100 Contrexeville - Clay | ||||
04.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Estelle Cascino | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Otocec - Clay | ||||
30.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Noka Juric | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sibenik - Clay | ||||
22.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Nelly Knezkova | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sibenik - Clay | ||||
16.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Denisa Hindova | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Prague - Clay | ||||
06.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Katerina Filip | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
10.03.20 2e ronde van de kwal. | vs. Anna Klasen | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.03.20 1e ronde van de kwal. | vs. Adelina Krueger | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
11.12.19 1e ronde | vs. Oleksandra Oliynykova | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
01.12.19 1e ronde van de kwal. | vs. Alina Mukhortova | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Szekesfehervar - Clay | ||||
09.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Tina Cvetkovic | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Prague - Clay | ||||
01.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Ines Ibbou | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Bytom - Clay | ||||
23.07.19 Kwalif. | vs. Daria Kuczer | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Juliane Triebe | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60+H Stare - Clay | ||||
17.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Kamilla Rakhimova | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Banja - Clay | ||||
03.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Iva Zelic | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Hua Hin - Hard | ||||
04.12.18 1e ronde | vs. Jessie Aney | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
02.12.18 Kwalif. | vs. Chie Kezuka | 4-6, 7-61, 7-66 | wedstrijd detail | |
01.12.18 2e ronde van de kwal. | vs. Angelina Graovac | 6-2, 4-0, Angelina Graovac - scratch | wedstrijd detail | |
Antalya - Clay | ||||
11.11.18 1e ronde van de kwal. | vs. Reka Farbas | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Brno - Clay | ||||
23.09.18 1e ronde van de kwal. | vs. Daria Kuczer | 6-3, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail |