WEDSTRIJD
28.05.21 | Kwartfinale | Lena Papadakis | Julia Kimmelmann | 6-1, 6-0 | W15 Heraklion | Clay |
STATISTIEKEN
Lena Papadakis | Julia Kimmelmann | |
1e Service % | 36/45 (80%) | 26/32 (81%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 25/36 (69%) | 5/26 (19%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 7/9 (78%) | 4/6 (67%) |
Benutte Breakpoints | 5/9 (56%) | 0/2 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 23/32 (72%) | 13/45 (29%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 55/77 (71%) | 22/77 (29%) |
Dubbele fouten | ||
Aces | 2 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Lena Papadakis | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Julia Kimmelmann | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Lena Papadakis | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Julia Kimmelmann | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Lena Papadakis | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-1 | Julia Kimmelmann | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Lena Papadakis | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Julia Kimmelmann | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Lena Papadakis | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Julia Kimmelmann | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Lena Papadakis | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-0 | Julia Kimmelmann | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Lena Papadakis | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-0 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Lena Papadakis vs. Julia Kimmelmann - onderlinge wedstrijden
28.05.21 | Kwartfinale | Lena Papadakis | Julia Kimmelmann | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | W15 Heraklion | Clay |
21.05.21 | Kwartfinale | Lena Papadakis | Julia Kimmelmann | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | W15 Heraklion | Clay |
Lena Papadakis form & Julia Kimmelmann form
Lena Papadakis - laatste wedstrijden
W50 Macon - I. hard | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Anastasia Tikhonova | 7-5, 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Nina Radovanovic | 6-4, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.02.24 Kwalif. | vs. Veronika Podrez | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Thessy Ntondele Zinga | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W75 Altenkirchen - Carpet | ||||
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Angelina Wirges | 6-2, 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
W50 Indore - Hard | ||||
31.01.24 1e ronde | vs. Naiktha Bains | 6-4, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.01.24 Kwalif. | vs. Elena Jamshidi | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Purvika Jain | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W50 Pune - Hard | ||||
22.01.24 Kwalif. | vs. Anouk Koevermans | 2-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sameeksha Shroff | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W50 Bengaluru - Hard | ||||
18.01.24 2e ronde | vs. Darja Semenistaja | 6-75, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.01.24 1e ronde | vs. Amandine Hesse | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.01.24 Kwalif. | vs. Rina Saigo | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Vaishnavi Adkar | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Nairobi - Clay | ||||
23.12.23 Finale | vs. Angella Okutoyi | 3-6, 6-1, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.12.23 Halve finale | vs. Fanny Ostlund | 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.12.23 Kwartfinale | vs. Emma Lene | 4-6, 7-63, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.12.23 2e ronde | vs. Jia-Jing Lu | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.12.23 1e ronde | vs. Anastasiya Kuparev | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Nairobi - Clay | ||||
11.12.23 1e ronde | vs. Emeline Dartron | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
08.11.23 1e ronde | vs. Pemra Ozgen | 5-7, 7-5, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Anastasia Abbagnato | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Hamburg - Clay | ||||
22.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Budapest - Clay | ||||
15.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Siskova | 6-2, 6-76, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Amstelveen - Clay | ||||
11.07.23 1e ronde | vs. Lea Boskovic | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Klosters - Clay | ||||
07.07.23 Kwartfinale | vs. Kristina Dmitruk | 6-3, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.07.23 2e ronde | vs. Nicole Khirin | 7-64, 5-7, 6-0 | wedstrijd detail | |
04.07.23 1e ronde | vs. Fiona Ganz | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Bad Homburg - Grass | ||||
26.06.23 1e ronde | vs. Leylah Annie Fernandez | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.06.23 Kwalif. | vs. Maryna Zanevska | 6-75, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail |
Julia Kimmelmann - laatste wedstrijden
W15 Heraklion - Clay | ||||
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Katerina Petrova | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
01.12.21 1e ronde | vs. Nicole Khirin | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
25.11.21 2e ronde | vs. Nicole Fossa Huergo | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.11.21 1e ronde | vs. Zoi Spyrou | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
18.11.21 2e ronde | vs. Oana Gavrila | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.11.21 1e ronde | vs. Sofia Rocchetti | 6-0, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
14.11.21 Finale | vs. Martha Matoula | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
13.11.21 Halve finale | vs. Sofia Rocchetti | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
12.11.21 Kwartfinale | vs. Eleni Christofi | 6-4, 5-7, 7-65 | wedstrijd detail | |
11.11.21 2e ronde | vs. Hwiwon Wi | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
09.11.21 1e ronde | vs. Anja Petkovic | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
03.11.21 1e ronde | vs. Anna Gabric | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Wanfercee - Clay | ||||
26.08.21 2e ronde | vs. Adriana Rajkovic | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.08.21 1e ronde | vs. Sabastiani Leon | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Don - Carpet | ||||
21.07.21 2e ronde | vs. Maria Dolores Lopez Martinez | 6-4, 6-75, 1-6 | wedstrijd detail | |
20.07.21 1e ronde | vs. Anna Popescu | 5-7, 6-2, 3-0, Anna Popescu - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
10.06.21 2e ronde | vs. Jessie Aney | - Julia Kimmelmann - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
09.06.21 1e ronde | vs. Maria Sara Popa | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
02.06.21 1e ronde | vs. Tina Nadine Smith | 4-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
28.05.21 Kwartfinale | vs. Lena Papadakis | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
27.05.21 2e ronde | vs. Antonia Schmidt | 6-71, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
26.05.21 1e ronde | vs. Tereza Mihalikova | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.05.21 Kwalif. | vs. Isabella Harvison | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
24.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Anna Novratidou | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
21.05.21 Kwartfinale | vs. Lena Papadakis | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.05.21 2e ronde | vs. Adelina Krueger | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
18.05.21 1e ronde | vs. Michaela Bayerlova | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Jerusalem - Hard | ||||
10.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Liam Oved | 6-3, 6-72, 7-10 | wedstrijd detail | |
W15 Ramat - Hard | ||||
04.05.21 Kwalif. | vs. Anna Ozerova | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. May Baranes (2005) | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail |