WEDSTRIJD
19.01.22 | 1e ronde | Lena Papadakis | Maria Eduarda Lages | 6-0, 6-0 | W25 Florianopolis | Hard |
STATISTIEKEN
Lena Papadakis | Maria Eduarda Lages | |
1e Service % | 21/28 (75%) | 22/35 (63%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 17/21 (81%) | 6/22 (27%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 7/7 (100%) | 3/13 (23%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 26/35 (74%) | 4/28 (14%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 50/63 (79%) | 13/63 (21%) |
Dubbele fouten | 0 | 4 |
Aces | 1 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Lena Papadakis | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Maria Eduarda Lages | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Lena Papadakis | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Maria Eduarda Lages | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Lena Papadakis | 4-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-0 | Maria Eduarda Lages | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-0 |
2 | ||
Lena Papadakis | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Maria Eduarda Lages | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Lena Papadakis | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Maria Eduarda Lages | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Lena Papadakis | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-0 | Maria Eduarda Lages | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-0 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Brazil
07.07.04, 19 Jaar
07.07.04, 19 Jaar
Lena Papadakis vs. Maria Eduarda Lages - onderlinge wedstrijden
19.01.22 | 1e ronde | Lena Papadakis | Maria Eduarda Lages | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | W25 Florianopolis | Hard |
Lena Papadakis form & Maria Eduarda Lages form
Lena Papadakis - laatste wedstrijden
W50 Macon - I. hard | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Anastasia Tikhonova | 7-5, 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Nina Radovanovic | 6-4, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.02.24 Kwalif. | vs. Veronika Podrez | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Thessy Ntondele Zinga | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W75 Altenkirchen - Carpet | ||||
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Angelina Wirges | 6-2, 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
W50 Indore - Hard | ||||
31.01.24 1e ronde | vs. Naiktha Bains | 6-4, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.01.24 Kwalif. | vs. Elena Jamshidi | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Purvika Jain | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W50 Pune - Hard | ||||
22.01.24 Kwalif. | vs. Anouk Koevermans | 2-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sameeksha Shroff | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W50 Bengaluru - Hard | ||||
18.01.24 2e ronde | vs. Darja Semenistaja | 6-75, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.01.24 1e ronde | vs. Amandine Hesse | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.01.24 Kwalif. | vs. Rina Saigo | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Vaishnavi Adkar | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Nairobi - Clay | ||||
23.12.23 Finale | vs. Angella Okutoyi | 3-6, 6-1, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.12.23 Halve finale | vs. Fanny Ostlund | 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.12.23 Kwartfinale | vs. Emma Lene | 4-6, 7-63, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.12.23 2e ronde | vs. Jia-Jing Lu | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.12.23 1e ronde | vs. Anastasiya Kuparev | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Nairobi - Clay | ||||
11.12.23 1e ronde | vs. Emeline Dartron | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
08.11.23 1e ronde | vs. Pemra Ozgen | 5-7, 7-5, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Anastasia Abbagnato | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Hamburg - Clay | ||||
22.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Budapest - Clay | ||||
15.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Siskova | 6-2, 6-76, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Amstelveen - Clay | ||||
11.07.23 1e ronde | vs. Lea Boskovic | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Klosters - Clay | ||||
07.07.23 Kwartfinale | vs. Kristina Dmitruk | 6-3, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.07.23 2e ronde | vs. Nicole Khirin | 7-64, 5-7, 6-0 | wedstrijd detail | |
04.07.23 1e ronde | vs. Fiona Ganz | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Bad Homburg - Grass | ||||
26.06.23 1e ronde | vs. Leylah Annie Fernandez | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.06.23 Kwalif. | vs. Maryna Zanevska | 6-75, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail |
Maria Eduarda Lages - laatste wedstrijden
W15 Campinas - Clay | ||||
19.03.24 Kwalif. | vs. Victoria Bosio | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Paula Pittigliani | 6-76, 6-2, 11-9 | wedstrijd detail | |
W15 Sao - Clay | ||||
12.03.24 Kwalif. | vs. Jimar Gerald Gonzalez | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
11.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Carolina Garcia | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Cordoba - Clay | ||||
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Fernanda Rain Contreras | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tucuman - Clay | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Julia Konishi Camargo Silva | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.02.24 Kwalif. | vs. Camila Rodero | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
26.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Melina Maria Maruca | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Mogi - Clay | ||||
06.12.23 1e ronde | vs. Sylvie Zund | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.12.23 Kwalif. | vs. Isidora Cereso | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Cordoba - Clay | ||||
21.11.23 Kwalif. | vs. Maria Victoria Burstein | 6-74, 6-2, 5-10 | wedstrijd detail | |
21.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Maria Juana Larreteguy | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Buenos - Clay | ||||
13.11.23 Kwalif. | vs. Livia Rodrigues Daud | 5-7, 6-3, 2-10 | wedstrijd detail | |
13.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Aida Oviedo | 5-7, 6-4, 12-10 | wedstrijd detail | |
W25 Mendoza - Clay | ||||
02.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Serena Pereyra Giubbani | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Martina Sofia Sfilio | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Lima - Clay | ||||
23.08.23 1e ronde | vs. Ana Sofia Sanchez | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
21.08.23 Kwalif. | vs. Lucia Gabriela Serrano | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Sao - Clay | ||||
25.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Marina Bulbarella | 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Piracicaba - Clay | ||||
19.04.22 Kwalif. | vs. Natalia Alves De Lima | 6-2, 5-7, 8-10 | wedstrijd detail | |
18.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Pietra Sanches Ferreira | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Florianopolis - Hard | ||||
23.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Laetitia Pulchartova | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Florianopolis - Hard | ||||
19.01.22 1e ronde | vs. Lena Papadakis | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Blumenau - Clay | ||||
10.01.22 Kwalif. | vs. Paola Ueno Dalmonico | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
09.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Beatriz Dias Monma Onishi | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Curitiba - Clay | ||||
01.12.21 1e ronde | vs. Olivia Carneiro | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Brasilia - Clay | ||||
21.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Aparecida - Clay | ||||
10.11.21 1e ronde | vs. Panna Udvardy | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.11.21 Kwalif. | vs. Mariana Borges | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
07.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Giulia Pereira De Aguiar | 6-1, 4-6, 10-3 | wedstrijd detail |