WEDSTRIJD
18.05.13 | 1e ronde van de kwal. | Lenka Jurikova | Chanel Simmonds | 6-4, 4-6, 6-3 | Strasbourg | Clay |
STATISTIEKEN
Lenka Jurikova | Chanel Simmonds | |
1e Service % | 41/85 (48%) | 75/118 (64%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 25/41 (61%) | 40/75 (53%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 22/44 (50%) | 20/43 (47%) |
Benutte Breakpoints | 7/23 (30%) | 6/8 (75%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 58/118 (49%) | 38/85 (45%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 105/203 (52%) | 98/203 (48%) |
Dubbele fouten | 6 | 6 |
Aces | 5 | 2 |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Lenka Jurikova vs. Chanel Simmonds - onderlinge wedstrijden
18.05.13 | 1e ronde van de kwal. | Lenka Jurikova | Chanel Simmonds | 6-4, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | Strasbourg | Clay |
Lenka Jurikova form & Chanel Simmonds form
Lenka Jurikova - laatste wedstrijden
W15 Oran - Clay | ||||
18.05.22 2e ronde | vs. Lexie Stevens | 5-7, - Lenka Jurikova - scratch | wedstrijd detail | |
Vienna - Clay | ||||
20.07.18 Halve finale | vs. Marta Lesniak | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.07.18 Kwartfinale | vs. Veronika Vlkovska | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.07.18 2e ronde | vs. Silvia Njiric | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
16.07.18 1e ronde | vs. Astrid Wanja Brune Olsen | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
Prerov - Clay | ||||
11.06.18 1e ronde | vs. Karolina Kubanova | 0-6, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
Koksijde - Clay | ||||
08.08.17 1e ronde | vs. Albina Khabibulina | 6-3, 2-6, 1-3, - Lenka Jurikova - scratch | wedstrijd detail | |
Bad Saulgau - Clay | ||||
04.08.17 Kwartfinale | vs. Chiara Scholl | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
03.08.17 2e ronde | vs. Jule Niemeier | 4-6, 7-66, 6-2 | wedstrijd detail | |
02.08.17 1e ronde | vs. Anastasiya Vasylyeva | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
31.07.17 1e ronde van de kwal. | vs. Franziska Kommer | 6-0, 3-0, Franziska Kommer - scratch | wedstrijd detail | |
31.07.17 Kwalif. | vs. Alina Silich | 4-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Aschaffenburg - Clay | ||||
19.07.17 1e ronde | vs. Lisa Matviyenko | 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
Budapest - Clay | ||||
10.07.17 1e ronde van de kwal. | vs. Reka Farbas | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
10.07.17 2e ronde van de kwal. | vs. Nina Potocnik | 5-7, 1-2, - Lenka Jurikova - scratch | wedstrijd detail | |
Torun - Clay | ||||
01.07.17 Kwartfinale | vs. Sarah-Rebecca Sekulic | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
01.07.17 Halve finale | vs. Miriam Kolodziejova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
30.06.17 2e ronde | vs. Joana Eidukonyte | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.06.17 1e ronde | vs. Sofia Shapatava | 6-1, 1-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
Lenzerheide - Clay | ||||
22.06.17 2e ronde | vs. Julia Grabher | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.06.17 1e ronde | vs. Tena Lukas | 6-3, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
Prerov - Clay | ||||
17.06.17 Finale | vs. Miriam Kolodziejova | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.06.17 Halve finale | vs. Aneta Kladivova | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.06.17 Kwartfinale | vs. Vendula Zovincova | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
14.06.17 2e ronde | vs. Katerina Vankova | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
13.06.17 1e ronde | vs. Natalie Novotna | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
Stare Splavy - Clay | ||||
09.06.17 Kwartfinale | vs. Vera Lapko | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.06.17 2e ronde | vs. Melanie Stokke | 6-2, 6-73, 7-5 | wedstrijd detail | |
06.06.17 1e ronde | vs. Tereza Mihalikova | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Trnava - Clay | ||||
15.05.17 2e ronde van de kwal. | vs. Pia Konig | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail |
Chanel Simmonds - laatste wedstrijden
W15 San - Hard | ||||
18.06.23 Finale | vs. Sara Daavettila | 6-73, 5-7 | wedstrijd detail | |
17.06.23 Halve finale | vs. Kate Fakih | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.06.23 Kwartfinale | vs. Katherine Hui | 6-1, 4-6, 7-69 | wedstrijd detail | |
15.06.23 2e ronde | vs. Megan Mccray | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.06.23 1e ronde | vs. Anita Sahdiieva | 6-0, 3-0, Anita Sahdiieva - scratch | wedstrijd detail | |
13.06.23 Kwalif. | vs. Samantha Horwood | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yinglak Jittakoat | 7-65, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Rancho - Hard | ||||
01.06.23 2e ronde | vs. Haley Giavara | 6-4, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
31.05.23 1e ronde | vs. Isabella Chhiv | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
30.05.23 Kwalif. | vs. Bianca Molnar | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
29.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alessandra Crump | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Johannesburg - Hard | ||||
23.09.21 2e ronde | vs. Alina Charaeva | 2-6, - Chanel Simmonds - scratch | wedstrijd detail | |
21.09.21 1e ronde | vs. Chihiro Muramatsu | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Johannesburg - Hard | ||||
16.09.21 2e ronde | vs. Matilda Mutavdzic | 7-64, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.09.21 1e ronde | vs. Amina Anshba | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Potchefstroom - Hard | ||||
20.02.21 Halve finale | vs. Carol Zhao | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.02.21 Kwartfinale | vs. Jesika Maleckova | 7-5, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.02.21 2e ronde | vs. Eden Silva | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.02.21 1e ronde | vs. Gabriela Ce | 6-4, 3-6, 7-64 | wedstrijd detail | |
W25 Potchefstroom - Hard | ||||
09.02.21 1e ronde | vs. Eva Guerrero Alvarez | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
15.01.21 Kwartfinale | vs. Anastasia Nefedova | 4-6, 6-710 | wedstrijd detail | |
14.01.21 2e ronde | vs. Elina Avanesyan | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.01.21 1e ronde | vs. Marion Viertler | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
08.01.21 Kwartfinale | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 6-4, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
07.01.21 2e ronde | vs. Elena Grekul | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.01.21 1e ronde | vs. Aya El Aouni | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
06.11.20 Kwartfinale | vs. Jessie Aney | 3-6, 6-4, 5-7 | wedstrijd detail | |
05.11.20 2e ronde | vs. Anastasia Nefedova | 4-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
04.11.20 1e ronde | vs. Ksenia Laskutova | 6-3, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
30.10.20 Kwartfinale | vs. Romana Cisovska | 6-75, 6-4, 6-77 | wedstrijd detail |