WEDSTRIJD
11.08.20 | 1e ronde | Leonie Kung | Aliona Bolsova | 6-4, 6-3 | Prague | Clay |
STATISTIEKEN
Leonie Kung | Aliona Bolsova | |
1e Service % | 46/63 (73%) | 36/56 (64%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 24/46 (52%) | 20/36 (56%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 12/17 (71%) | 7/20 (35%) |
Benutte Breakpoints | 5/8 (63%) | 3/5 (60%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 29/56 (52%) | 27/63 (43%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 65/119 (55%) | 54/119 (45%) |
Dubbele fouten | 1 | 3 |
Aces | 0 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Aliona Bolsova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Leonie Kung | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-1 | Aliona Bolsova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Leonie Kung | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-3 | Aliona Bolsova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Leonie Kung | 2-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-3 | Aliona Bolsova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Leonie Kung | 3-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-4 | Aliona Bolsova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Leonie Kung | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Aliona Bolsova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Leonie Kung | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Aliona Bolsova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Leonie Kung | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-1 | Aliona Bolsova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Leonie Kung | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-1 | Aliona Bolsova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Leonie Kung | 5-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-3 | Aliona Bolsova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Leonie Kung vs. Aliona Bolsova - onderlinge wedstrijden
11.08.20 | 1e ronde | Leonie Kung | Aliona Bolsova | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | Prague | Clay |
Leonie Kung form & Aliona Bolsova form
Leonie Kung - laatste wedstrijden
W35 Santa - Clay | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Eva Vedder | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.03.24 1e ronde | vs. Eleonora Alvisi | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Alaminos - Clay | ||||
19.03.24 Kwalif. | vs. Sebastianna Scilipoti | 4-6, 6-2, 10-12 | wedstrijd detail | |
W50 Trnava - I. hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Nigina Abduraimova | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.02.24 Kwalif. | vs. Nina Potocnik | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
26.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nikol Sevald | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Wesley - Clay | ||||
11.02.24 Finale | vs. Sophie Chang | 6-4, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.02.24 Halve finale | vs. Madison Sieg | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
09.02.24 Kwartfinale | vs. Katarina Kozarov | 6-1, 1-0, Katarina Kozarov - scratch | wedstrijd detail | |
08.02.24 2e ronde | vs. Cadence Brace | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Ana Paula Neffa De Los Rios | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W75+H Vero - Clay | ||||
25.01.24 2e ronde | vs. Gabriela Lee | 5-7, 6-71 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Grace Min | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Naples - Clay | ||||
21.01.24 Finale | vs. Marie Benoit | 4-6, 6-1, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.01.24 Halve finale | vs. Robin Montgomery | 6-3, 1-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
19.01.24 Kwartfinale | vs. Vivian Wolff | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.01.24 2e ronde | vs. Whitney Osuigwe | 6-3, 7-61 | wedstrijd detail | |
17.01.24 1e ronde | vs. Ekaterine Gorgodze | 4-6, 6-2, 7-64 | wedstrijd detail | |
W35 Naples - Clay | ||||
10.01.24 1e ronde | vs. Marie Benoit | 3-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
W100 Dubai - Hard | ||||
05.12.23 1e ronde | vs. Tena Lukas | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
04.12.23 Kwalif. | vs. Dimitra Pavlou | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Limassol - Hard | ||||
30.11.23 2e ronde | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Katy Dunne | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Limassol - Hard | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Anastasia Zakharova | 5-7, 6-2, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Julie Struplova | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Tena Lukas | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
31.10.23 Kwalif. | vs. Yaroslava Bartashevich | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
30.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Emma Slavikova | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
27.10.23 Kwartfinale | vs. Andreea Mitu | 5-7, 7-67, 5-7 | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Sinja Kraus | 1-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail |
Aliona Bolsova - laatste wedstrijden
Melbourne - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ysaline Bonaventure | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W100 Valencia - Clay | ||||
24.11.23 Kwartfinale | vs. Viktoriya Tomova | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Nika Radisic | 6-0, 3-0, Nika Radisic - scratch | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Kristina Mladenovic | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W100 Les - Hard | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Lina Glushko | 6-3, 6-76, 5-7 | wedstrijd detail | |
Monastir - Hard | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Mai Hontama | 6-4, 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Rouen - I. hard | ||||
12.10.23 2e ronde | vs. Fiona Ferro | 6-76, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.10.23 1e ronde | vs. Iryna Shymanovich | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Parma - Clay | ||||
20.09.23 2e ronde | vs. Katarzyna Kawa | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.09.23 1e ronde | vs. Dalila Spiteri | 6-1, 7-61 | wedstrijd detail | |
Ljubljana - Clay | ||||
13.09.23 2e ronde | vs. Lucija Ciric Bagaric | 6-4, 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
11.09.23 1e ronde | vs. Nina Potocnik | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Bari - Clay | ||||
07.09.23 2e ronde | vs. Zeynep Sonmez | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.09.23 1e ronde | vs. Camilla Rosatello | 3-6, 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
24.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ankita Raina | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Magali Kempen | 4-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Barranquilla - Hard | ||||
14.08.23 1e ronde | vs. Fiona Ferro | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Lausanne - Clay | ||||
24.07.23 1e ronde | vs. Anna Bondar | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Bastad - Clay | ||||
13.07.23 Kwartfinale | vs. Yulia Putintseva | 6-2, 6-72, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.07.23 2e ronde | vs. Polona Hercog | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.07.23 1e ronde | vs. Kateryna Baindl | 3-6, 7-5, 7-64 | wedstrijd detail | |
W60 Liepaja - Clay | ||||
06.07.23 3e ronde | vs. Dalila Spiteri | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.07.23 2e ronde | vs. Beatrise Zeltina | 6-3, 2-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
27.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sinja Kraus | 7-5, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W100 Ilkley - Grass | ||||
22.06.23 Kwartfinale | vs. Sonay Kartal | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.06.23 2e ronde | vs. Isabelle Lacy | 4-6, 7-5, 7-63 | wedstrijd detail | |
20.06.23 1e ronde | vs. Yuriko Miyazaki | 6-75, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
Valencia - Clay | ||||
13.06.23 1e ronde | vs. Panna Udvardy | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
01.06.23 2e ronde | vs. Anna Schmiedlova | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.05.23 1e ronde | vs. Kristina Kucova | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail |