WEDSTRIJD
13.10.22 | 3e ronde | Lexie Stevens | Berta Bonardi | 7-5, 6-0 | W25 Tucuman | Clay |
STATISTIEKEN
Lexie Stevens | Berta Bonardi | |
1e Service % | 42/53 (79%) | 49/58 (84%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 27/42 (64%) | 19/49 (39%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 6/11 (55%) | 5/9 (56%) |
Benutte Breakpoints | 6/8 (75%) | 2/4 (50%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 34/58 (59%) | 20/53 (38%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 67/111 (60%) | 44/111 (40%) |
Dubbele fouten | 3 | 2 |
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
Lexie Stevens | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Berta Bonardi | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Lexie Stevens | 0-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-2 | Berta Bonardi | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Lexie Stevens | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-2 | Berta Bonardi | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Lexie Stevens | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-3 | Berta Bonardi | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Lexie Stevens | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-4 | Berta Bonardi | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Lexie Stevens | 5-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
6-5 | Berta Bonardi | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
7-5 |
2 | ||
Lexie Stevens | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Berta Bonardi | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Lexie Stevens | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-0 | Berta Bonardi | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Lexie Stevens | 4-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-0 | Berta Bonardi | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-0 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Lexie Stevens vs. Berta Bonardi - onderlinge wedstrijden
13.10.22 | 3e ronde | Lexie Stevens | Berta Bonardi | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | W25 Tucuman | Clay |
Lexie Stevens form & Berta Bonardi form
Lexie Stevens - laatste wedstrijden
W40 Skopje - Clay | ||||
13.09.23 2e ronde | vs. Justina Mikulskyte | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.09.23 1e ronde | vs. Magdalena Stoilkovska | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Montreux - Clay | ||||
05.09.23 Kwalif. | vs. Lois Boisson | 3-6, 7-5, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anja Wildgruber | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W40 Oldenzaal - Clay | ||||
31.08.23 2e ronde | vs. Anouk Koevermans | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.08.23 1e ronde | vs. Amelie Van Impe | 7-5, 7-62 | wedstrijd detail | |
W25 Malmo - Clay | ||||
23.08.23 2e ronde | vs. Ayla Aksu | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.08.23 1e ronde | vs. Emily Welker | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Bistrita - Clay | ||||
17.08.23 2e ronde | vs. Georgia Andreea Craciun | 6-4, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.08.23 1e ronde | vs. Gloria Ceschi | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
W100 Maspalomas - Clay | ||||
07.08.23 Kwalif. | vs. Daniela Seguel | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mihaela Djakovic | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Cordenons - Clay | ||||
01.08.23 1e ronde | vs. Georgia Pedone | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
31.07.23 Kwalif. | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
30.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sara Ziodato | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Olomouc - Clay | ||||
19.07.23 2e ronde | vs. Sapfo Sakellaridi | 1-6, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.07.23 1e ronde | vs. Sofia Rocchetti | 5-7, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Amstelveen - Clay | ||||
12.07.23 1e ronde | vs. Ylena In-Albon | 6-4, 6-75, 0-6 | wedstrijd detail | |
W40 The - Clay | ||||
05.07.23 1e ronde | vs. Nigina Abduraimova | 6-4, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Clay | ||||
29.06.23 3e ronde | vs. Solana Sierra | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.06.23 2e ronde | vs. Melany Solange Krywoj | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Clay | ||||
21.06.23 2e ronde | vs. Carolyn Ansari | 5-7, 0-1, - Lexie Stevens - scratch | wedstrijd detail | |
's-Hertogenbosch - Grass | ||||
10.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Carol Zhao | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Bodrum - Clay | ||||
16.05.23 Kwalif. | vs. Ayla Aksu | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
03.05.23 1e ronde | vs. Anastasia Abbagnato | 6-1, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Istanbul - Clay | ||||
28.04.23 2e ronde | vs. Darya Astakhova | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.04.23 1e ronde | vs. Ayla Aksu | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.04.23 Kwalif. | vs. Zumra Balkan | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
Billie Jean - Clay | ||||
10.04.23 Rubber 1 | vs. Diana Marcinkevica | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
W40 Anapoima - Clay | ||||
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Melany Solange Krywoj | 6-71, 2-6 | wedstrijd detail |
Berta Bonardi - laatste wedstrijden
W50 Sao - Clay | ||||
26.03.24 Kwalif. | vs. Katarina Jokic | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Bianca Mendonca Bernardes | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Campinas - Clay | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Michaela Bayerlova | 6-71, 6-73 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Sabastiani Leon | 4-6, 7-5, Sabastiani Leon - scratch | wedstrijd detail | |
W35 Santo - Hard | ||||
11.03.24 1e ronde | vs. Anna Maria Fedotova | 5-7, 1-4, - Berta Bonardi - scratch | wedstrijd detail | |
W35 Santo - Hard | ||||
04.03.24 Kwalif. | vs. Victoria Flores | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Erika Sandor-Zur | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Buenos - Clay | ||||
22.01.24 1e ronde | vs. Daniela Seguel | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Buenos - Clay | ||||
17.01.24 2e ronde | vs. Maria Sara Popa | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.01.24 1e ronde | vs. Sol Rabin | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Valencia - Clay | ||||
06.12.23 1e ronde | vs. Shuqian Xu | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Mendoza - Clay | ||||
05.10.23 2e ronde | vs. Nicole Fossa Huergo | 6-3, 4-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Maria Camila Torres Murcia | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Lujan - Clay | ||||
29.09.23 Kwartfinale | vs. Martina Capurro Taborda | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.09.23 2e ronde | vs. Amy Zhu | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.09.23 1e ronde | vs. Ana Candiotto | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Montreux - Clay | ||||
05.09.23 Kwalif. | vs. Laura Mair | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
04.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alina Granwehr | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Collonge - Clay | ||||
30.08.23 Kwalif. | vs. Dia Evtimova | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
30.08.23 1e ronde | vs. Ekaterina Maklakova | 4-6, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Reza Timmerman | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Verbier - Clay | ||||
24.08.23 2e ronde | vs. Federica Di Sarra | 6-76, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.08.23 1e ronde | vs. Sofia Costoulas | 5-7, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Erwitte - Clay | ||||
16.08.23 1e ronde | vs. Stephanie Wagner | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25+H Leipzig - Clay | ||||
08.08.23 Kwalif. | vs. Verena Meliss | 6-4, 4-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
07.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Caterina Odorizzi | 6-1, 7-65 | wedstrijd detail | |
W60 Hechingen - Clay | ||||
01.08.23 Kwalif. | vs. Silvia Ambrosio | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
31.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Emma Tothova | 6-73, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Horb - Clay | ||||
24.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Stephanie Wagner | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Darmstadt - Clay | ||||
17.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Zyryanova | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail |