WEDSTRIJD
26.10.22 | 1e ronde | Lexie Stevens | Laura D Arciniegas | 6-0, 6-1 | W25 Ibague | Clay |
STATISTIEKEN
Lexie Stevens | Laura D Arciniegas | |
1e Service % | 34/45 (76%) | 33/40 (83%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 25/34 (74%) | 12/33 (36%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 5/11 (45%) | 1/7 (14%) |
Benutte Breakpoints | 6/11 (55%) | 1/4 (25%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 27/40 (68%) | 15/45 (33%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 57/85 (67%) | 28/85 (33%) |
Dubbele fouten | 0 | 1 |
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
Lexie Stevens | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Laura D Arciniegas | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Lexie Stevens | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-0 | Laura D Arciniegas | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Lexie Stevens | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-0 | Laura D Arciniegas | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-0 |
2 | ||
Lexie Stevens | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Laura D Arciniegas | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Lexie Stevens | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-1 | Laura D Arciniegas | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Lexie Stevens | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-1 | Laura D Arciniegas | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Lexie Stevens | 5-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-1 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Lexie Stevens vs. Laura D Arciniegas - onderlinge wedstrijden
26.10.22 | 1e ronde | Lexie Stevens | Laura D Arciniegas | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | W25 Ibague | Clay |
Lexie Stevens form & Laura D Arciniegas form
Lexie Stevens - laatste wedstrijden
W40 Skopje - Clay | ||||
13.09.23 2e ronde | vs. Justina Mikulskyte | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.09.23 1e ronde | vs. Magdalena Stoilkovska | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Montreux - Clay | ||||
05.09.23 Kwalif. | vs. Lois Boisson | 3-6, 7-5, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anja Wildgruber | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W40 Oldenzaal - Clay | ||||
31.08.23 2e ronde | vs. Anouk Koevermans | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.08.23 1e ronde | vs. Amelie Van Impe | 7-5, 7-62 | wedstrijd detail | |
W25 Malmo - Clay | ||||
23.08.23 2e ronde | vs. Ayla Aksu | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.08.23 1e ronde | vs. Emily Welker | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Bistrita - Clay | ||||
17.08.23 2e ronde | vs. Georgia Andreea Craciun | 6-4, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.08.23 1e ronde | vs. Gloria Ceschi | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
W100 Maspalomas - Clay | ||||
07.08.23 Kwalif. | vs. Daniela Seguel | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mihaela Djakovic | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Cordenons - Clay | ||||
01.08.23 1e ronde | vs. Georgia Pedone | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
31.07.23 Kwalif. | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
30.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sara Ziodato | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Olomouc - Clay | ||||
19.07.23 2e ronde | vs. Sapfo Sakellaridi | 1-6, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.07.23 1e ronde | vs. Sofia Rocchetti | 5-7, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Amstelveen - Clay | ||||
12.07.23 1e ronde | vs. Ylena In-Albon | 6-4, 6-75, 0-6 | wedstrijd detail | |
W40 The - Clay | ||||
05.07.23 1e ronde | vs. Nigina Abduraimova | 6-4, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Clay | ||||
29.06.23 3e ronde | vs. Solana Sierra | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.06.23 2e ronde | vs. Melany Solange Krywoj | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Clay | ||||
21.06.23 2e ronde | vs. Carolyn Ansari | 5-7, 0-1, - Lexie Stevens - scratch | wedstrijd detail | |
's-Hertogenbosch - Grass | ||||
10.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Carol Zhao | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Bodrum - Clay | ||||
16.05.23 Kwalif. | vs. Ayla Aksu | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
03.05.23 1e ronde | vs. Anastasia Abbagnato | 6-1, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Istanbul - Clay | ||||
28.04.23 2e ronde | vs. Darya Astakhova | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.04.23 1e ronde | vs. Ayla Aksu | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.04.23 Kwalif. | vs. Zumra Balkan | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
Billie Jean - Clay | ||||
10.04.23 Rubber 1 | vs. Diana Marcinkevica | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
W40 Anapoima - Clay | ||||
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Melany Solange Krywoj | 6-71, 2-6 | wedstrijd detail |