WEDSTRIJD
15.11.20 | 1e ronde van de kwal. | Leyre Romero Gormaz | Guillermina Naya | 6-75, 7-5, 10-5 | W25 Las | Clay |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Leyre Romero Gormaz vs. Guillermina Naya - onderlinge wedstrijden
28.10.23 | 2e ronde | Guillermina Naya | Leyre Romero Gormaz | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | W25 Santa | Clay |
15.11.20 | 1e ronde van de kwal. | Leyre Romero Gormaz | Guillermina Naya | 6-75, 7-5, 10-5 | wedstrijd detail | W25 Las | Clay |
28.10.20 | 1e ronde | Guillermina Naya | Leyre Romero Gormaz | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | W15 Platja | Clay |
Leyre Romero Gormaz form & Guillermina Naya form
Leyre Romero Gormaz - laatste wedstrijden
Antalya - Clay | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
26.03.24 1e ronde | vs. Ada Kumru | 6-0, 7-5 | wedstrijd detail | |
25.03.24 Kwalif. | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 6-4, 6-71, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Lucija Ciric Bagaric | 2-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Santo - Hard | ||||
14.03.24 3e ronde | vs. Xinyu Gao | 4-6, 6-3, 5-7 | wedstrijd detail | |
13.03.24 2e ronde | vs. Susan Bandecchi | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Santo - Hard | ||||
09.03.24 Halve finale | vs. Victoria Rodriguez | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.03.24 Kwartfinale | vs. Maya Joint | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
07.03.24 3e ronde | vs. Carlota Martinez Cirez | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
06.03.24 2e ronde | vs. Alana Smith | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W75 Porto - I. hard | ||||
23.02.24 Kwartfinale | vs. Noma Akugue Noha | 4-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.02.24 2e ronde | vs. Daria Snigur | 6-4, 7-69 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Matilde Jorge | 6-4, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.02.24 Kwalif. | vs. Mariya Kostyuk | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W50 Roehampton - I. hard | ||||
13.02.24 1e ronde | vs. Hannah Klugman | 3-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
W50 Edgbaston - I. hard | ||||
08.02.24 Kwartfinale | vs. Barbora Palicova | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.02.24 2e ronde | vs. Yuriko Miyazaki | 4-6, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Gabia Paskauskas | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Sharm - Hard | ||||
02.02.24 Kwartfinale | vs. Hong Yi Cody Wong | 6-73, 6-75 | wedstrijd detail | |
01.02.24 2e ronde | vs. Adithya Karunaratne | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Karola Patricia Bejenaru | 4-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Monastir - Hard | ||||
27.01.24 Halve finale | vs. Carson Branstine | 4-6, 6-3, 5-7 | wedstrijd detail | |
26.01.24 Kwartfinale | vs. Anastasia Gasanova | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Federica Di Sarra | 7-62, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Elena-Teodora Cadar | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Uruguay - Clay | ||||
05.12.23 1e ronde | vs. Robin Montgomery | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
27.11.23 1e ronde | vs. Laura Pigossi | 4-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
W100 Valencia - Clay | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Viktoriya Tomova | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Valentini Grammatikopoulou | 6-4, 1-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
17.11.23 Kwartfinale | vs. Alexandra Cadantu | 6-4, 6-74, 3-6 | wedstrijd detail |
Guillermina Naya - laatste wedstrijden
Buenos Aires - Clay | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Valeriya Strakhova | 5-7, 7-5, 1-2, - Guillermina Naya - scratch | wedstrijd detail | |
Colina - Clay | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Yuliia Starodubtseva | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Sada Nahimana | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Anastasia Sukhotina | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
29.10.23 Finale | vs. Brenda Fruhvirtova | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.10.23 Halve finale | vs. Martina Colmegna | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
28.10.23 2e ronde | vs. Leyre Romero Gormaz | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.10.23 Kwartfinale | vs. Anna Turati | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.10.23 1e ronde | vs. Paola Lopez | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Seville - Clay | ||||
13.10.23 Halve finale | vs. Lois Boisson | 7-5, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.10.23 Kwartfinale | vs. Aneta Kladivova | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
11.10.23 2e ronde | vs. Isabella Shinikova | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.10.23 1e ronde | vs. Angela Fita Boluda | 3-0, Angela Fita Boluda - scratch | wedstrijd detail | |
09.10.23 Kwalif. | vs. Gyeong Seo Lee | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
08.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Laura Boehner | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Slobozia - Clay | ||||
20.09.23 1e ronde | vs. Ella Seidel | 7-66, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.09.23 Kwalif. | vs. Chiara Fornasieri | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
18.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Maria Theodora Stancescu | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Leiria - Hard | ||||
13.09.23 1e ronde | vs. Angelina Voloshchuk | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Zaragoza - Clay | ||||
09.09.23 Finale | vs. Solana Sierra | 6-4, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.09.23 Halve finale | vs. Ashley Lahey | 1-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
07.09.23 Kwartfinale | vs. Diletta Cherubini | 6-74, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.09.23 2e ronde | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 0-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.09.23 1e ronde | vs. Olga Saez Larra | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
Cleveland - Hard | ||||
19.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Magdalena Frech | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W40 Arequipa - Clay | ||||
17.08.23 2e ronde | vs. Jana Kolodynska | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.08.23 1e ronde | vs. Jaeda Daniel | 6-3, 6-74, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Junin - Clay | ||||
02.08.23 1e ronde | vs. Luciana Blatter | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Bragado - Clay | ||||
28.07.23 Kwartfinale | vs. Solana Sierra | 4-6, 7-5, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.07.23 2e ronde | vs. Lourdes Ayala | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail |