WEDSTRIJD
01.11.21 | 1e ronde van de kwal. | Lia Karatancheva | Alexandra Osborne | 7-63, 7-67 | W25 Orlando | Clay |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Lia Karatancheva vs. Alexandra Osborne - onderlinge wedstrijden
01.11.21 | 1e ronde van de kwal. | Lia Karatancheva | Alexandra Osborne | 7-63, 7-67 | wedstrijd detail | W25 Orlando | Clay |
Lia Karatancheva form & Alexandra Osborne form
Lia Karatancheva - laatste wedstrijden
W35 Santo - Hard | ||||
11.03.24 1e ronde | vs. Katarina Jokic | 2-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
W35 Santo - Hard | ||||
07.03.24 3e ronde | vs. Lea Ma | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.03.24 2e ronde | vs. Jana Kolodynska | 6-75, 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | |
05.03.24 1e ronde | vs. Elysia Bolton | 7-63, 7-5 | wedstrijd detail | |
W35 Spring - Hard | ||||
27.02.24 Kwalif. | vs. Allura Zamarripa | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alexis Nguyen | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W50 Mexico - Hard | ||||
19.02.24 Kwalif. | vs. Thaisa Grana Pedretti | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W35 Wesley - Clay | ||||
10.02.24 Halve finale | vs. Sophie Chang | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
09.02.24 Kwartfinale | vs. Panna Bartha | 6-4, 5-2, Panna Bartha - scratch | wedstrijd detail | |
08.02.24 2e ronde | vs. Katrina Scott | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Grace Min | 2-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W75+H Vero - Clay | ||||
23.01.24 Kwalif. | vs. Irina Ramialison | - | wedstrijd detail | |
22.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Carolina Quevedo | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Naples - Clay | ||||
16.01.24 1e ronde | vs. Varvara Lepchenko | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W35 Naples - Clay | ||||
09.01.24 1e ronde | vs. Tiphanie Lemaitre | 6-3, 6-79, 4-6 | wedstrijd detail | |
W80 Tyler - Hard | ||||
24.10.23 1e ronde | vs. Abigail Rencheli | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W80 Macon - Hard | ||||
16.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Akasha Urhobo | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W40 Kursumlijska - Clay | ||||
26.09.23 1e ronde | vs. Francesca Curmi | 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.09.23 Kwalif. | vs. Pia Lovric | 1-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
24.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Andrea Obradovic | 6-1, Andrea Obradovic - scratch | wedstrijd detail | |
W40 Pazardzhik - Clay | ||||
22.09.23 Kwartfinale | vs. Cristina Dinu | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
21.09.23 2e ronde | vs. Lois Boisson | 7-5, 7-64 | wedstrijd detail | |
19.09.23 1e ronde | vs. Suzan Lamens | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.09.23 Kwalif. | vs. Luca Udvardy | Luca Udvardy - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Defne Cirpanli | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Varna - Clay | ||||
12.09.23 1e ronde | vs. Chantal Sauvant | 6-4, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Prerov - Clay | ||||
21.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Vendula Valdmannova | 6-3, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Vrnjacka - Clay | ||||
15.08.23 1e ronde | vs. Laura Hietaranta | 2-6, 0-4, - Lia Karatancheva - scratch | wedstrijd detail | |
W100 Maspalomas - Clay | ||||
10.08.23 2e ronde | vs. Suzan Lamens | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
08.08.23 1e ronde | vs. Martha Matoula | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail |
Alexandra Osborne - laatste wedstrijden
W50 Pretoria - Hard | ||||
28.02.24 2e ronde | vs. Hanne Vandewinkel | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Paris Corley | 6-76, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.02.24 Kwalif. | vs. Lorena Schaedel | 6-1, 5-7, 6-1 | wedstrijd detail | |
W50 Pretoria - Hard | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Isabella Shinikova | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
19.02.24 Kwalif. | vs. Isabella Basson | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Relebogile Sereo | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W75 Burnie - Hard | ||||
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Kaitlin Quevedo | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W75 Burnie - Hard | ||||
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mio Mushika | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Adelaide - Hard | ||||
06.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Pavlyuchenkova | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W80 Tyler - Hard | ||||
24.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lucia Peyre | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W40 Oldenzaal - Clay | ||||
28.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Amelie Van Impe | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Aldershot - Hard | ||||
14.08.23 Kwalif. | vs. Andre Lukosiute | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Annabelle Davis | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W40 Porto - Hard | ||||
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Chelsea Fontenel | 6-74, 7-5, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Rome - Clay | ||||
10.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Julia Terziyska | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Perigueux - Clay | ||||
26.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lucie Pawlak | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W100 Ilkley - Grass | ||||
19.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Zhuoxuan Bai | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W100 Surbiton - Grass | ||||
04.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yanina Wickmayer | 1-6, - Alexandra Osborne - scratch | wedstrijd detail | |
W60 Naples - Clay | ||||
09.05.23 Kwalif. | vs. Haley Giavara | 2-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ena Koike | 6-2, 7-64 | wedstrijd detail | |
W100 Bonita - Clay | ||||
01.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Olivia Tjandramulia | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Charlottesville - Clay | ||||
24.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Grace Min | 7-66, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W100 Charleston - Clay | ||||
17.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Olivia Tjandramulia | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Boca - Clay | ||||
11.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Hiroko Kuwata | 7-5, 0-3, - Alexandra Osborne - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Jackson - Clay | ||||
04.04.23 Kwalif. | vs. Ena Koike | 7-64, 0-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
W60 Canberra - Clay | ||||
21.03.23 1e ronde | vs. Yuki Naito | 6-2, 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.03.23 Kwalif. | vs. Erina Hayashi | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jelena Cvijanovic | 6-1, 6-74, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Canberra - Clay | ||||
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Elena Micic | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Swan - Grass | ||||
28.02.23 1e ronde | vs. Ya-Yi Yang | 6-1, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail |