WEDSTRIJD
24.03.21 | Kwalif. | Lia Karatancheva | Beatris Spasova | 6-4, 6-4 | W15 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Bulgaria
02.04.02, 22 Jaar
11503 $
02.04.02, 22 Jaar
11503 $
Lia Karatancheva vs. Beatris Spasova - onderlinge wedstrijden
24.03.21 | Kwalif. | Lia Karatancheva | Beatris Spasova | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | W15 Antalya | Clay |
Lia Karatancheva form & Beatris Spasova form
Lia Karatancheva - laatste wedstrijden
W35 Santo - Hard | ||||
11.03.24 1e ronde | vs. Katarina Jokic | 2-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
W35 Santo - Hard | ||||
07.03.24 3e ronde | vs. Lea Ma | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.03.24 2e ronde | vs. Jana Kolodynska | 6-75, 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | |
05.03.24 1e ronde | vs. Elysia Bolton | 7-63, 7-5 | wedstrijd detail | |
W35 Spring - Hard | ||||
27.02.24 Kwalif. | vs. Allura Zamarripa | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alexis Nguyen | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W50 Mexico - Hard | ||||
19.02.24 Kwalif. | vs. Thaisa Grana Pedretti | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W35 Wesley - Clay | ||||
10.02.24 Halve finale | vs. Sophie Chang | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
09.02.24 Kwartfinale | vs. Panna Bartha | 6-4, 5-2, Panna Bartha - scratch | wedstrijd detail | |
08.02.24 2e ronde | vs. Katrina Scott | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Grace Min | 2-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W75+H Vero - Clay | ||||
23.01.24 Kwalif. | vs. Irina Ramialison | - | wedstrijd detail | |
22.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Carolina Quevedo | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Naples - Clay | ||||
16.01.24 1e ronde | vs. Varvara Lepchenko | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W35 Naples - Clay | ||||
09.01.24 1e ronde | vs. Tiphanie Lemaitre | 6-3, 6-79, 4-6 | wedstrijd detail | |
W80 Tyler - Hard | ||||
24.10.23 1e ronde | vs. Abigail Rencheli | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W80 Macon - Hard | ||||
16.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Akasha Urhobo | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W40 Kursumlijska - Clay | ||||
26.09.23 1e ronde | vs. Francesca Curmi | 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.09.23 Kwalif. | vs. Pia Lovric | 1-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
24.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Andrea Obradovic | 6-1, Andrea Obradovic - scratch | wedstrijd detail | |
W40 Pazardzhik - Clay | ||||
22.09.23 Kwartfinale | vs. Cristina Dinu | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
21.09.23 2e ronde | vs. Lois Boisson | 7-5, 7-64 | wedstrijd detail | |
19.09.23 1e ronde | vs. Suzan Lamens | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.09.23 Kwalif. | vs. Luca Udvardy | Luca Udvardy - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Defne Cirpanli | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Varna - Clay | ||||
12.09.23 1e ronde | vs. Chantal Sauvant | 6-4, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Prerov - Clay | ||||
21.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Vendula Valdmannova | 6-3, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Vrnjacka - Clay | ||||
15.08.23 1e ronde | vs. Laura Hietaranta | 2-6, 0-4, - Lia Karatancheva - scratch | wedstrijd detail | |
W100 Maspalomas - Clay | ||||
10.08.23 2e ronde | vs. Suzan Lamens | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
08.08.23 1e ronde | vs. Martha Matoula | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail |
Beatris Spasova - laatste wedstrijden
W15 Fort - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde | vs. Antonia Schmidt | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Madrid - Hard | ||||
11.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Elena Milovanovic | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Annenheim - Clay | ||||
28.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Franziska Sziedat | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Bodrum - Clay | ||||
15.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Ureke | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Alaminos - Clay | ||||
04.05.23 2e ronde | vs. Natalia Szabanin | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.05.23 1e ronde | vs. Verena Gantschnig | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Istanbul - Clay | ||||
24.04.23 Kwalif. | vs. Ekaterina Maklakova | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jasmina Stoppel | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
09.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ruien Zhang | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
16.12.22 2e ronde | vs. Amarissa Kiara Toth | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.12.22 1e ronde | vs. Mariana Drazic | 5-7, 6-4, 2-0, Mariana Drazic - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
06.12.22 1e ronde | vs. Ilay Yoruk | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
30.11.22 1e ronde | vs. Chiara Fornasieri | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
16.11.22 1e ronde | vs. Julia Terziyska | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.11.22 Kwalif. | vs. Daria Shalamanova | 1-6, 6-3, 10-4 | wedstrijd detail | |
14.11.22 2e ronde van de kwal. | vs. Kate Zueva | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
08.11.22 1e ronde | vs. Michaela Laki | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
02.11.22 1e ronde | vs. Patricia Grigoras | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Sozopol - Hard | ||||
17.10.22 Kwalif. | vs. Doga Turkmen | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Lidiia Rasskovskaia | 3-6, 7-5, 10-5 | wedstrijd detail | |
W25 Sozopol - Hard | ||||
09.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Sozopol - Hard | ||||
02.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Alice Rame | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Varna - Clay | ||||
13.09.22 1e ronde | vs. Elizara Yaneva | 0-3, - Beatris Spasova - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Almaty - Clay | ||||
31.08.22 1e ronde | vs. Tamara Curovic | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Vigo - Hard | ||||
22.08.22 2e ronde van de kwal. | vs. Julieta Honrubia Andrino | 6-2, 5-7, 0-10 | wedstrijd detail | |
W25 Brasov - Clay | ||||
10.08.22 1e ronde | vs. Linda Sevcikova | 5-7, 7-5, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
26.07.22 1e ronde | vs. Camilla Gennaro | 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
19.07.22 1e ronde | vs. Emma Tothova | 1-6, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
12.07.22 1e ronde | vs. Elina Zakharova | 1-6, 7-5, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
07.07.22 2e ronde | vs. Lara Pfeifer | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail |