Lidiia Rasskovskaia vs. Marija Semenistaja 31.07.2023

Lidiia Rasskovskaia vs. Marija Semenistaja 31.07.2023 - W15 Tbilisi - confrontatie

WEDSTRIJD

31.07.231e ronde van de kwal.Lidiia Rasskovskaia Marija Semenistaja 6-2, 7-5 Georgia W15 Tbilisi Hard

STATISTIEKEN

7-5

Lidiia Rasskovskaia
Russia
21.07.04, 19 Jaar







Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Latvia
16.09.02, 21 Jaar







Marija Semenistaja
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden

Lidiia Rasskovskaia vs. Marija Semenistaja - onderlinge wedstrijden

31.07.231e ronde van de kwal.Lidiia RasskovskaiaMarija Semenistaja6-2, 7-5 wedstrijd detailGeorgia W15 Tbilisi Hard

Lidiia Rasskovskaia form & Marija Semenistaja form

Lidiia Rasskovskaia - laatste wedstrijden

Turkey W15 Antalya - Clay
21.11.23
Kwalif.
vs. Rikke De Koning3-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
20.11.23
2e ronde van de kwal.
vs. Elene Buchukuri6-3, 6-0 overwinningwedstrijd detail
19.11.23
1e ronde van de kwal.
vs. Jelena Ristic6-3, 7-67 overwinningwedstrijd detail
Turkey W15 Antalya - Clay
15.11.23
1e ronde
vs. Giorgia Pinto3-6, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
14.11.23
2e ronde van de kwal.
vs. Daria Shubina6-2, 6-2 overwinningwedstrijd detail
14.11.23
Kwalif.
vs. Koharu Niimi6-2, 7-65 overwinningwedstrijd detail
12.11.23
1e ronde van de kwal.
vs. Melis Ayda Uyar6-2, 6-2 overwinningwedstrijd detail
Azerbaijan W15 Baku - Hard
29.08.23
1e ronde
vs. Evgeniya Burdina6-4, 2-6, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
28.08.23
Kwalif.
vs. Adi Gavish6-1, 6-1 overwinningwedstrijd detail
27.08.23
1e ronde van de kwal.
vs. Diana Yakovleva6-3, 6-4 overwinningwedstrijd detail
Azerbaijan W15 Baku - Hard
24.08.23
2e ronde
vs. Polina Leykina3-6, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
23.08.23
1e ronde
vs. Arina Solomatina6-3, 6-1 overwinningwedstrijd detail
21.08.23
Kwalif.
vs. Selina Atay6-2, 2-6, 10-6 overwinningwedstrijd detail
Georgia W15 Tbilisi - Hard
08.08.23
1e ronde
vs. Rada Zolotareva6-3, 5-7, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
07.08.23
Kwalif.
vs. Mariam Makashvili6-0, 6-2 overwinningwedstrijd detail
06.08.23
1e ronde van de kwal.
vs. Reese Simunyu6-0, 6-1 overwinningwedstrijd detail
Georgia W15 Tbilisi - Hard
01.08.23
Kwalif.
vs. Victoria Mikhaylova6-4, 2-6, 4-10 nederlaagwedstrijd detail
31.07.23
1e ronde van de kwal.
vs. Marija Semenistaja6-2, 7-5 overwinningwedstrijd detail
Serbia W15 Kursumlijska - Clay
29.05.23
2e ronde van de kwal.
vs. Arina Bulatova3-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
Serbia W15 Kursumlijska - Clay
23.05.23
Kwalif.
vs. Ruien Zhang5-7, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
22.05.23
2e ronde van de kwal.
vs. Sofiia Suslova6-4, 6-0 overwinningwedstrijd detail
Egypt W15 Sharm - Hard
28.03.23
Kwalif.
vs. Sandy Marti4-6, 0-6 nederlaagwedstrijd detail
27.03.23
2e ronde van de kwal.
vs. Yajing Cao6-3, 6-3 overwinningwedstrijd detail
Egypt W15 Sharm - Hard
22.03.23
1e ronde
vs. Anastasiya Apalikhina4-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
21.03.23
Kwalif.
vs. Greta Medeghini6-4, 6-1 overwinningwedstrijd detail
20.03.23
2e ronde van de kwal.
vs. Nour Elbanna6-2, 6-2 overwinningwedstrijd detail
Egypt W15 Sharm - Hard
13.03.23
2e ronde van de kwal.
vs. Louise Kwong3-6, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
Egypt W15 Sharm - Hard
15.02.23
1e ronde
vs. Anca Alexia Todoni5-7, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
Egypt W15 Sharm - Hard
08.02.23
1e ronde
vs. Sara Milanese2-6, 6-71 nederlaagwedstrijd detail
07.02.23
Kwalif.
vs. Tania Munteanu6-4, 6-2 overwinningwedstrijd detail

Marija Semenistaja - laatste wedstrijden

Tunisia W15 Monastir - Hard
19.02.24
1e ronde van de kwal.
vs. Liel Marlies Rothensteiner5-7, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
Tunisia W15 Monastir - Hard
13.02.24
2e ronde van de kwal.
vs. Sandeepti Singh Rao4-6, 6-74 nederlaagwedstrijd detail
12.02.24
1e ronde van de kwal.
vs. Carla Fity5-1, Carla Fity - scratchoverwinningwedstrijd detail
Tunisia W15 Monastir - Hard
13.11.23
2e ronde van de kwal.
vs. Dilara Okur2-6, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
Tunisia W15 Monastir - Hard
08.11.23
1e ronde
vs. Emily Welker6-4, 0-6, 0-6 nederlaagwedstrijd detail
Tunisia W25 Monastir - Hard
31.10.23
1e ronde
vs. Sarah Iliev0-6, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
Austria W15 Bad - Clay
02.10.23
Kwalif.
vs. Irina Balus2-6, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
01.10.23
1e ronde van de kwal.
vs. Livia Keller6-2, 7-62 overwinningwedstrijd detail
Bulgaria W25 Varna - Clay
11.09.23
Kwalif.
vs. Nina Vargova4-6, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
10.09.23
1e ronde van de kwal.
vs. Diana Maria Mihail6-3, 6-2 overwinningwedstrijd detail
Azerbaijan W15 Baku - Hard
27.08.23
1e ronde van de kwal.
vs. Ulyana Hrabavets1-5, - Marija Semenistaja - scratchnederlaagwedstrijd detail
Azerbaijan W15 Baku - Hard
23.08.23
1e ronde
vs. Maria Toma0-6, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
21.08.23
Kwalif.
vs. Sofiia Nagornaia6-2, 6-3 overwinningwedstrijd detail
20.08.23
1e ronde van de kwal.
vs. Anna Jakovleva6-3, 6-3 overwinningwedstrijd detail
Georgia W15 Tbilisi - Hard
07.08.23
Kwalif.
vs. Tamari Gagoshidze6-74, 6-72 nederlaagwedstrijd detail
06.08.23
1e ronde van de kwal.
vs. Ketevan Jeladze6-3, 6-3 overwinningwedstrijd detail
Georgia W15 Tbilisi - Hard
31.07.23
1e ronde van de kwal.
vs. Lidiia Rasskovskaia2-6, 5-7 nederlaagwedstrijd detail
Slovenia W15 Kranjska - Clay
13.06.23
Kwalif.
vs. Margarita Ignatjeva0-6, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
12.06.23
1e ronde van de kwal.
vs. Liisa Varul6-1, 3-6, 10-6 overwinningwedstrijd detail
Austria W15 Poertschach - Clay
09.05.23
1e ronde
vs. Stefania Bojica3-6, 6-74 nederlaagwedstrijd detail
07.05.23
1e ronde van de kwal.
vs. Tasha Cacciato6-2, 7-5 overwinningwedstrijd detail
07.05.23
Kwalif.
vs. Ayline Esina Samardzic6-3, 6-0 overwinningwedstrijd detail
Greece W15 Heraklion - Clay
19.03.23
2e ronde van de kwal.
vs. Patricija Paukstyte1-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
Greece W15 Heraklion - Clay
13.03.23
2e ronde van de kwal.
vs. Naroa Aranzabal6-4, 2-6, 5-10 nederlaagwedstrijd detail
Greece W25 Heraklion - Clay
20.11.22
1e ronde van de kwal.
vs. Xenia Bandurowska4-6, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
Greece W25 Heraklion - Clay
14.11.22
2e ronde van de kwal.
vs. Jennifer Ruggeri4-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
13.11.22
1e ronde van de kwal.
vs. Anastasia Grechkina3-6, 6-1, 14-12 overwinningwedstrijd detail
Greece W15 Heraklion - Clay
09.11.22
1e ronde
vs. Silvia Ambrosio1-6, 0-6 nederlaagwedstrijd detail
Greece W15 Heraklion - Clay
01.11.22
Kwalif.
vs. Aaddi Gupta1-6, 6-74 nederlaagwedstrijd detail
31.10.22
2e ronde van de kwal.
vs. Anja Petkovic6-3, 6-1 overwinningwedstrijd detail
<