WEDSTRIJD
14.03.23 | Kwalif. | Liel Marlies Rothensteiner | Nicole Gadient | 6-1, 7-5 | W15 Monastir | Hard |
STATISTIEKEN
Austria
25.01.05, 19 Jaar
25.01.05, 19 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Switzerland
07.08.98, 25 Jaar
28926 $
07.08.98, 25 Jaar
28926 $
Liel Marlies Rothensteiner vs. Nicole Gadient - onderlinge wedstrijden
14.03.23 | Kwalif. | Liel Marlies Rothensteiner | Nicole Gadient | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | W15 Monastir | Hard |
Liel Marlies Rothensteiner form & Nicole Gadient form
Liel Marlies Rothensteiner - laatste wedstrijden
W15 Sharm - Hard | ||||
25.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Ioana Zvonaru | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Grete Gull | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Kseniya Yersh | 6-0, 4-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Tess Sugnaux | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
27.02.24 Kwalif. | vs. Melania Delai | 7-62, 6-0 | wedstrijd detail | |
26.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Himadri Kashyap | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Arabella Koller | 7-5, 3-6, 2-10 | wedstrijd detail | |
19.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Marija Semenistaja | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
13.02.24 Kwalif. | vs. Tilwith Di Girolami | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Alexandra Iordache | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
12.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Solymar Colling | 6-1, 2-6, 10-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ida Clement | 6-3, 4-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
30.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Piangerelli | 6-3, 4-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sarah Ben Aba | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
12.10.23 2e ronde | vs. Zeel Desai | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.10.23 1e ronde | vs. Marente Sijbesma | 6-4, 0-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.10.23 Kwalif. | vs. Gala Arangio | 6-0, 7-5 | wedstrijd detail | |
09.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Lara Charles | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
03.10.23 Kwalif. | vs. Sofia Camila Rojas | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
02.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Lucrezia Piana | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Vienna - Clay | ||||
04.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Aurora Zantedeschi | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
30.08.23 1e ronde | vs. Liisa Varul | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.08.23 Kwalif. | vs. Luisa Hrda | 4-6, 6-3, 9-11 | wedstrijd detail | |
28.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Katie Dyson | 6-73, 6-3, 10-7 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
21.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Keira Blackbeard | 6-4, 1-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
W25 Poertschach - Clay | ||||
04.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Stella Horacek | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Warmbad - Clay | ||||
22.05.23 Kwalif. | vs. Fiona Ganz | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
21.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Katarina Sopkova | 2-6, 6-3, 12-10 | wedstrijd detail | |
21.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Sylvie Zund | 2-6, 3-1, Sylvie Zund - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Poertschach - Clay | ||||
09.05.23 1e ronde | vs. Carolina Kuhl | 6-3, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail |
Nicole Gadient - laatste wedstrijden
W25 Monastir - Hard | ||||
04.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Sebastianna Scilipoti | 4-6, 6-0, 6-10 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
30.11.23 2e ronde | vs. Julia Adams | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Olga Golas | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.11.23 Kwalif. | vs. Annelin Bakker | 1-6, 6-4, 10-7 | wedstrijd detail | |
27.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Romane Longueville | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
24.11.23 Kwartfinale | vs. Karolina Kozakova | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Marie Villet | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Carola Cavelli | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
21.11.23 Kwalif. | vs. Lea Bathellier | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Tasnim Ismail | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Nasbypark - I. hard | ||||
31.10.23 Kwalif. | vs. Phillippa Preugschat | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
30.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Stephanie Nylander Altelius | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Loule - Hard | ||||
24.10.23 Kwalif. | vs. Ines Murta | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Teresa Franco Dias | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Faro - Hard | ||||
15.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Selina Atay | 6-2, 1-6, 9-11 | wedstrijd detail | |
W15 Sibenik - Clay | ||||
05.10.23 2e ronde | vs. Denisa Hindova | 2-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Adela Polakovicova | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Dijon - Clay | ||||
13.09.23 2e ronde | vs. Fiona Ganz | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
12.09.23 1e ronde | vs. Agustina Chlpac | 6-2, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Haren - Clay | ||||
05.09.23 1e ronde | vs. Britt Du Pree | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Collonge - Clay | ||||
29.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mio Mushika | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Wanfercee - Clay | ||||
22.08.23 Kwalif. | vs. Klara Veldman | 7-66, 2-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
21.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Lena Thomas Iglesias | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Duffel - Clay | ||||
14.08.23 Kwalif. | vs. Veronika Podrez | 2-6, 6-2, 4-10 | wedstrijd detail | |
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lisa Claeys | 1-6, 7-5, 10-5 | wedstrijd detail | |
W15 Eindhoven - Clay | ||||
31.07.23 Kwalif. | vs. Ekaterina Kuznetsova | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Min Chae Kim | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Horb - Clay | ||||
25.07.23 Kwalif. | vs. Evialina Laskevich | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Stella Jurina | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Darmstadt - Clay | ||||
17.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Evialina Laskevich | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail |