WEDSTRIJD
20.02.23 | 2e ronde van de kwal. | Liel Marlies Rothensteiner | Sara Lanca | 6-3, 6-2 | W15 Monastir | Hard |
STATISTIEKEN
Austria
25.01.05, 19 Jaar
25.01.05, 19 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Liel Marlies Rothensteiner vs. Sara Lanca - onderlinge wedstrijden
20.02.23 | 2e ronde van de kwal. | Liel Marlies Rothensteiner | Sara Lanca | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | W15 Monastir | Hard |
Liel Marlies Rothensteiner form & Sara Lanca form
Liel Marlies Rothensteiner - laatste wedstrijden
W15 Sharm - Hard | ||||
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Kseniya Yersh | 6-0, 4-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Tess Sugnaux | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
27.02.24 Kwalif. | vs. Melania Delai | 7-62, 6-0 | wedstrijd detail | |
26.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Himadri Kashyap | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
19.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Marija Semenistaja | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Arabella Koller | 7-5, 3-6, 2-10 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
13.02.24 Kwalif. | vs. Tilwith Di Girolami | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Alexandra Iordache | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
12.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Solymar Colling | 6-1, 2-6, 10-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ida Clement | 6-3, 4-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
30.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Piangerelli | 6-3, 4-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sarah Ben Aba | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
12.10.23 2e ronde | vs. Zeel Desai | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.10.23 1e ronde | vs. Marente Sijbesma | 6-4, 0-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.10.23 Kwalif. | vs. Gala Arangio | 6-0, 7-5 | wedstrijd detail | |
09.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Lara Charles | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
03.10.23 Kwalif. | vs. Sofia Camila Rojas | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
02.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Lucrezia Piana | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Vienna - Clay | ||||
04.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Aurora Zantedeschi | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
30.08.23 1e ronde | vs. Liisa Varul | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.08.23 Kwalif. | vs. Luisa Hrda | 4-6, 6-3, 9-11 | wedstrijd detail | |
28.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Katie Dyson | 6-73, 6-3, 10-7 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
21.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Keira Blackbeard | 6-4, 1-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
W25 Poertschach - Clay | ||||
04.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Stella Horacek | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Warmbad - Clay | ||||
22.05.23 Kwalif. | vs. Fiona Ganz | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
21.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Katarina Sopkova | 2-6, 6-3, 12-10 | wedstrijd detail | |
21.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Sylvie Zund | 2-6, 3-1, Sylvie Zund - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Poertschach - Clay | ||||
09.05.23 1e ronde | vs. Carolina Kuhl | 6-3, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
28.03.23 1e ronde | vs. Elena Milovanovic | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
19.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ferdaous Bahri | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail |
Sara Lanca - laatste wedstrijden
W15 Monastir - Hard | ||||
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Dilana Rsovac | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Sapfo Sakellaridi | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Louna Zoppas | 5-7, 6-3, 7-10 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
12.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Tess Sugnaux | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Isabella Maria Serban | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W50 Porto - I. hard | ||||
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Radka Zelnickova | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W75+H Porto - I. hard | ||||
21.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nefisa Berberovic | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
04.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 1-6, 0-3, - Sara Lanca - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
29.11.23 1e ronde | vs. Anja Wildgruber | 6-4, 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.11.23 Kwalif. | vs. Katharina Spieth | 6-2, 1-0, Katharina Spieth - scratch | wedstrijd detail | |
27.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Vasilissa Kupriyanova | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
21.11.23 Kwalif. | vs. Aurora Urso | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Stella Remander | 6-0, 2-1, Stella Remander - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Julita Saner | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.11.23 1e ronde | vs. Lucia Cassidy | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Loule - Hard | ||||
24.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Sofia Snitko | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Faro - Hard | ||||
16.10.23 Kwalif. | vs. Gyeong Seo Lee | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
15.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Miroslava Medvedeva | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Quinta - Hard | ||||
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kathleen Kanev | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W40 Lisbon - Clay | ||||
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yasmine Mansouri | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60+H Caldas - Hard | ||||
20.09.23 1e ronde | vs. Timea Babos | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Leiria - Hard | ||||
13.09.23 1e ronde | vs. Francisca Jorge | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
09.09.23 Halve finale | vs. Lara Pfeifer | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.09.23 Kwartfinale | vs. Nelise Verster | 3-6, 6-5, Nelise Verster - scratch | wedstrijd detail | |
07.09.23 2e ronde | vs. Maria Vittoria Viviani | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
05.09.23 1e ronde | vs. Hanna Bougouffa | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
31.08.23 2e ronde | vs. Sandra Samir | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.08.23 1e ronde | vs. Shria Atturu | 6-3, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W40 Porto - Hard | ||||
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Paris Corley | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Corroios - Hard | ||||
09.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Garcia | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail |