WEDSTRIJD
05.04.21 | 2e ronde van de kwal. | Lilly Elida Haseth | Bojana Klincov | 6-1, 7-5 | W15 Monastir | Hard |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Lilly Elida Haseth vs. Bojana Klincov - onderlinge wedstrijden
05.04.21 | 2e ronde van de kwal. | Lilly Elida Haseth | Bojana Klincov | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | W15 Monastir | Hard |
Lilly Elida Haseth form & Bojana Klincov form
Lilly Elida Haseth - laatste wedstrijden
W100 Maspalomas - Clay | ||||
07.08.23 Kwalif. | vs. Anastasia Zolotareva | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anika Jaskova | 2-1, Anika Jaskova - scratch | wedstrijd detail | |
W40 Porto - Hard | ||||
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tenika Mcgiffin | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Montpellier - Clay | ||||
03.07.23 Kwalif. | vs. Lucie Nguyen Tan | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Juliette Mazzoni | 6-3, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Perigueux - Clay | ||||
26.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jana Rovira Alier | 6-3, 3-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
W40 Ystad - Clay | ||||
19.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Verena Meliss | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Ricany - Clay | ||||
11.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anika Jaskova | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Istanbul - Clay | ||||
24.04.23 Kwalif. | vs. Denislava Glushkova | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
23.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Defne Ursan | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
Billie Jean - Clay | ||||
15.04.23 | vs. Beatrise Zeltina | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Gonesse - Clay | ||||
14.03.23 1e ronde | vs. Antonia Schmidt | 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Andrezieux - I. hard | ||||
23.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Matilda Mutavdzic | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
W80 Madrid - Clay | ||||
14.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Nuria Brancaccio | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
08.11.22 1e ronde | vs. Ksenia Laskutova | 6-76, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Collonge - Clay | ||||
29.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Klasen | - | wedstrijd detail | |
W60 San - Clay | ||||
10.08.22 2e ronde | vs. Irene Burillo Escorihuela | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
09.08.22 1e ronde | vs. Xiomara Estevez Grillo | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
08.08.22 Kwalif. | vs. Lidia Moreno Arias | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
07.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Marian Gomez Pezuela Cano | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 San - Clay | ||||
03.08.22 2e ronde | vs. Angela Fita Boluda | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.08.22 1e ronde | vs. Himari Sato | 7-5, 7-65 | wedstrijd detail | |
01.08.22 Kwalif. | vs. Ariadna Briones Ginesta | 7-65, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Kottingbrunn - Clay | ||||
26.07.22 1e ronde | vs. Eleni Christofi | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Perugia - Clay | ||||
18.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Daria Lopatetskaya | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Liepaja - Clay | ||||
11.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Martina Colmegna | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Montpellier - Clay | ||||
26.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ioana Loredana Rosca | 0-6, 6-2, 7-10 | wedstrijd detail | |
W15 Alkmaar - Clay | ||||
21.06.22 1e ronde | vs. Julia Middendorf | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Denain - Clay | ||||
15.06.22 1e ronde | vs. Katharina Hobgarski | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.06.22 Kwalif. | vs. Gabriella Da Silva Fick | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail |
Bojana Klincov - laatste wedstrijden
W25 Solarino - Carpet | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Anna Siskova | 6-2, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
13.11.23 Kwalif. | vs. Alessandra Xibilia | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
06.11.23 Kwalif. | vs. Arianna Zucchini | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Viola Santapaola | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Sibenik - Clay | ||||
05.10.23 2e ronde | vs. Mathilde Ngijol-Carre | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Vittoria Modesti | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Dijon - Clay | ||||
14.09.23 Kwartfinale | vs. Lucie Nguyen Tan | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.09.23 2e ronde | vs. Xenia Bandurowska | 6-4, 0-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
12.09.23 1e ronde | vs. Savine Erler | 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
W60 Montreux - Clay | ||||
04.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jenny Duerst | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Chiasso - Clay | ||||
10.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jana Fett | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
05.03.23 Finale | vs. Hanne Vandewinkel | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
04.03.23 Halve finale | vs. Fiona Ganz | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
03.03.23 Kwartfinale | vs. Oleksandra Oliynykova | 2-6, 6-2, 7-61 | wedstrijd detail | |
02.03.23 2e ronde | vs. Raquel Caballero Chica | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.03.23 1e ronde | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Grenoble - I. hard | ||||
05.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marie Villet | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Oberpullendorf - I. hard | ||||
02.12.22 Kwartfinale | vs. Victoria Kan | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
01.12.22 2e ronde | vs. Timea Jaruskova | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
30.11.22 1e ronde | vs. Ela Platenikova | 3-6, 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Bratislava - I. hard | ||||
15.11.22 1e ronde | vs. Rebecca Sramkova | 6-0, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.11.22 Kwalif. | vs. Weronika Baszak | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Timea Jaruskova | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Trnava - I. hard | ||||
26.10.22 1e ronde | vs. Barbora Palicova | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
25.10.22 Kwalif. | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Martina Smolenova | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Trnava - I. hard | ||||
11.10.22 Kwalif. | vs. Stephanie Wagner | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Alisa Oktiabreva | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Trnava - I. hard | ||||
04.10.22 Kwalif. | vs. Arlinda Rushiti | 6-73, 7-5, 4-10 | wedstrijd detail | |
03.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Nina Vargova | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail |