WEDSTRIJD
24.08.21 | Kwalif. | Lilly Elida Haseth | Doroteja Joksovic | 7-5, 6-2 | W15 Wanfercee | Clay |
STATISTIEKEN
Lilly Elida Haseth | Doroteja Joksovic | |
1e Service % | 44/68 (65%) | 47/81 (58%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 24/44 (55%) | 24/47 (51%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 12/24 (50%) | 13/34 (38%) |
Benutte Breakpoints | 7/22 (32%) | 4/10 (40%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 44/81 (54%) | 32/68 (47%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 80/149 (54%) | 69/149 (46%) |
Dubbele fouten | 2 | 2 |
Aces | 2 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Lilly Elida Haseth | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Doroteja Joksovic | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Lilly Elida Haseth | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Doroteja Joksovic | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Lilly Elida Haseth | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-2 | Doroteja Joksovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Lilly Elida Haseth | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-3 | Doroteja Joksovic | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Lilly Elida Haseth | 4-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-5 | Doroteja Joksovic | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
7-5 |
2 | ||
0-0 | Doroteja Joksovic | |
0-0, 40-40, A-40[BP], 0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 0-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
1-0 | Doroteja Joksovic | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Lilly Elida Haseth | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-2 | Doroteja Joksovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Lilly Elida Haseth | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-2 | Doroteja Joksovic | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Lilly Elida Haseth | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-2 | Doroteja Joksovic | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-2 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Serbia
24.06.00, 23 Jaar
24.06.00, 23 Jaar
Lilly Elida Haseth vs. Doroteja Joksovic - onderlinge wedstrijden
24.08.21 | Kwalif. | Lilly Elida Haseth | Doroteja Joksovic | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | W15 Wanfercee | Clay |
Lilly Elida Haseth form & Doroteja Joksovic form
Lilly Elida Haseth - laatste wedstrijden
W100 Maspalomas - Clay | ||||
07.08.23 Kwalif. | vs. Anastasia Zolotareva | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anika Jaskova | 2-1, Anika Jaskova - scratch | wedstrijd detail | |
W40 Porto - Hard | ||||
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tenika Mcgiffin | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Montpellier - Clay | ||||
03.07.23 Kwalif. | vs. Lucie Nguyen Tan | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Juliette Mazzoni | 6-3, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Perigueux - Clay | ||||
26.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jana Rovira Alier | 6-3, 3-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
W40 Ystad - Clay | ||||
19.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Verena Meliss | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Ricany - Clay | ||||
11.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anika Jaskova | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Istanbul - Clay | ||||
24.04.23 Kwalif. | vs. Denislava Glushkova | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
23.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Defne Ursan | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
Billie Jean - Clay | ||||
15.04.23 | vs. Beatrise Zeltina | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Gonesse - Clay | ||||
14.03.23 1e ronde | vs. Antonia Schmidt | 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Andrezieux - I. hard | ||||
23.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Matilda Mutavdzic | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
W80 Madrid - Clay | ||||
14.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Nuria Brancaccio | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
08.11.22 1e ronde | vs. Ksenia Laskutova | 6-76, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Collonge - Clay | ||||
29.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Klasen | - | wedstrijd detail | |
W60 San - Clay | ||||
10.08.22 2e ronde | vs. Irene Burillo Escorihuela | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
09.08.22 1e ronde | vs. Xiomara Estevez Grillo | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
08.08.22 Kwalif. | vs. Lidia Moreno Arias | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
07.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Marian Gomez Pezuela Cano | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 San - Clay | ||||
03.08.22 2e ronde | vs. Angela Fita Boluda | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.08.22 1e ronde | vs. Himari Sato | 7-5, 7-65 | wedstrijd detail | |
01.08.22 Kwalif. | vs. Ariadna Briones Ginesta | 7-65, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Kottingbrunn - Clay | ||||
26.07.22 1e ronde | vs. Eleni Christofi | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Perugia - Clay | ||||
18.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Daria Lopatetskaya | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Liepaja - Clay | ||||
11.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Martina Colmegna | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Montpellier - Clay | ||||
26.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ioana Loredana Rosca | 0-6, 6-2, 7-10 | wedstrijd detail | |
W15 Alkmaar - Clay | ||||
21.06.22 1e ronde | vs. Julia Middendorf | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Denain - Clay | ||||
15.06.22 1e ronde | vs. Katharina Hobgarski | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.06.22 Kwalif. | vs. Gabriella Da Silva Fick | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail |
Doroteja Joksovic - laatste wedstrijden
W15 Kazan - I. hard | ||||
14.10.21 2e ronde | vs. Elena Pridankina | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.10.21 1e ronde | vs. Ksenia Kolesnikova | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Montreux - Clay | ||||
06.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Fiona Ganz | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Wanfercee - Clay | ||||
24.08.21 Kwalif. | vs. Lilly Elida Haseth | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.08.21 2e ronde van de kwal. | vs. Annika Barth | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Laure Line Monnoyer | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Vrnjacka - Clay | ||||
18.08.21 1e ronde | vs. Carolina Meligeni Alves | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Prokuplje - Clay | ||||
27.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Kristina Milenkovic | 2-6, 0-3, - Doroteja Joksovic - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Banja - Clay | ||||
01.06.21 Kwalif. | vs. Yvonna Zuffova | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
31.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Senka Deletic | 5-7, 6-0, 10-7 | wedstrijd detail | |
W15 Sibenik - Clay | ||||
22.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Denise Hrdinkova | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Potchefstroom - Hard | ||||
15.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Beatriz Haddad Maia | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Potchefstroom - Hard | ||||
08.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Naomi Broady | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
24.09.20 1e ronde | vs. Bojana Marinkovic | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
23.09.20 1e ronde | vs. Draginja Vukovic | 6-77, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.09.20 1e ronde | vs. Cemre Anil | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.09.20 1e ronde | vs. Anita Wagner | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.09.20 1e ronde | vs. Ani Vangelova | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
11.09.20 1e ronde | vs. Jana Bojovic | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
09.09.20 1e ronde | vs. Vlada Ekshibarova | 6-2, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.09.20 1e ronde | vs. Laura Radakovic | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
03.09.20 1e ronde | vs. Mariana Drazic | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.09.20 1e ronde | vs. Ipek Oz | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
31.07.20 1e ronde | vs. Isabella Shinikova | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.07.20 1e ronde | vs. Tamara Curovic | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.07.20 1e ronde | vs. Dea Herdzelas | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.07.20 1e ronde | vs. Mihaela Djakovic | 4-6, 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.07.20 1e ronde | vs. Basak Eraydin | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.07.20 1e ronde | vs. Mariana Drazic | 4-6, 7-65, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.07.20 1e ronde | vs. Lina Gjorcheska | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail |