WEDSTRIJD
06.02.23 | Kwalif. | Lily Fairclough | Alexandra Osborne | 7-63, 3-6, 10-1 | W25 Burnie | Hard |
STATISTIEKEN
Lily Fairclough | Alexandra Osborne | |
1e Service % | 65/93 (70%) | 53/74 (72%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 44/65 (68%) | 38/53 (72%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 14/28 (50%) | 7/21 (33%) |
Benutte Breakpoints | 1/1 (100%) | 2/7 (29%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 29/74 (39%) | 35/93 (38%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 87/167 (52%) | 80/167 (48%) |
Dubbele fouten | 2 | 5 |
Aces | 0 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Alexandra Osborne | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Lily Fairclough | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-1 | Alexandra Osborne | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Lily Fairclough | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-2 | Alexandra Osborne | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Lily Fairclough | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-3 | Alexandra Osborne | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Lily Fairclough | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-4 | Alexandra Osborne | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Lily Fairclough | 5-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-5 | Alexandra Osborne | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Lily Fairclough | 6-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
6-6 | Alexandra Osborne | |
0-0, 1-0, 2-0, 2-1, 3-1, 4-1, 5-1, 5-2, 5-3, 6-3 | ||
7-63 |
2 | ||
0-0 | Alexandra Osborne | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
1-0 | Alexandra Osborne | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Lily Fairclough | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-1 | Alexandra Osborne | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Lily Fairclough | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-3 | Alexandra Osborne | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Lily Fairclough | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-4 | Alexandra Osborne | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Lily Fairclough | 3-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-6 |
3 | ||
0-0 | Alexandra Osborne | |
0-0, 1-0, 2-0, 3-0, 4-0, 5-0, 6-0, 7-0, 8-0, 9-0, 9-1 | ||
10-1 |
Australia
29.09.05, 18 Jaar
10867 $
29.09.05, 18 Jaar
10867 $
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Lily Fairclough vs. Alexandra Osborne - onderlinge wedstrijden
06.02.23 | Kwalif. | Lily Fairclough | Alexandra Osborne | 7-63, 3-6, 10-1 | wedstrijd detail | W25 Burnie | Hard |
Lily Fairclough form & Alexandra Osborne form
Lily Fairclough - laatste wedstrijden
W60 Gold - Hard | ||||
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Fangzhou Liu | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Brisbane - Hard | ||||
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mio Mushika | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Sydney - Hard | ||||
30.10.23 Kwalif. | vs. Yui Chikaraishi | 3-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Smriti Bhasin | 4-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Playford - Hard | ||||
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Hikaru Sato | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Cairns - Hard | ||||
11.10.23 1e ronde | vs. Chihiro Muramatsu | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Cairns - Hard | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Alana Parnaby | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
03.10.23 Kwalif. | vs. Roisin Gilheany | 6-3, 3-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
02.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Xiangruyi Ji | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Perth - Hard | ||||
20.09.23 2e ronde | vs. Naho Sato | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.09.23 1e ronde | vs. Jelena Cvijanovic | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Perth - Hard | ||||
13.09.23 2e ronde | vs. Melisa Ercan | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.09.23 1e ronde | vs. Natsuho Arakawa | 6-76, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Caloundra - Hard | ||||
02.08.23 1e ronde | vs. Melisa Ercan | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Caloundra - Hard | ||||
28.07.23 2e ronde | vs. Ashleigh Simes | 6-4, 1-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
26.07.23 1e ronde | vs. Alicia Smith | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
22.06.23 2e ronde | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 2-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
21.06.23 1e ronde | vs. Carola Cavelli | 4-6, 6-1, 7-64 | wedstrijd detail | |
W15 Norges - Hard | ||||
13.06.23 1e ronde | vs. Tamara Barad Itzhaki | 6-3, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
26.04.23 1e ronde | vs. Eliessa Vanlangendonck | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
19.04.23 1e ronde | vs. Julia Stamatova | 6-75, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Swan - Grass | ||||
22.02.23 1e ronde | vs. Arina Rodionova | 1-6, 7-65, 6-73 | wedstrijd detail | |
21.02.23 Kwalif. | vs. Amelia Zylberman | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ella Simmons | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Burnie - Hard | ||||
08.02.23 1e ronde | vs. Arina Rodionova | 6-77, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.02.23 Kwalif. | vs. Alexandra Osborne | 7-63, 3-6, 10-1 | wedstrijd detail | |
W60 Burnie - Hard | ||||
30.01.23 Kwalif. | vs. Renata Jamrichova | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Australian Open - Hard | ||||
24.01.23 2e ronde | vs. Ranah Akua Stoiber | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
22.01.23 1e ronde | vs. Naomi Xu | 6-3, 1-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Hobart - Hard | ||||
07.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Panna Udvardy | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail |
Alexandra Osborne - laatste wedstrijden
W50 Pretoria - Hard | ||||
28.02.24 2e ronde | vs. Hanne Vandewinkel | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Paris Corley | 6-76, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.02.24 Kwalif. | vs. Lorena Schaedel | 6-1, 5-7, 6-1 | wedstrijd detail | |
W50 Pretoria - Hard | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Isabella Shinikova | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
19.02.24 Kwalif. | vs. Isabella Basson | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Relebogile Sereo | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W75 Burnie - Hard | ||||
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Kaitlin Quevedo | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W75 Burnie - Hard | ||||
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mio Mushika | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Adelaide - Hard | ||||
06.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Pavlyuchenkova | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W80 Tyler - Hard | ||||
24.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lucia Peyre | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W40 Oldenzaal - Clay | ||||
28.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Amelie Van Impe | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Aldershot - Hard | ||||
14.08.23 Kwalif. | vs. Andre Lukosiute | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Annabelle Davis | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W40 Porto - Hard | ||||
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Chelsea Fontenel | 6-74, 7-5, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Rome - Clay | ||||
10.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Julia Terziyska | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Perigueux - Clay | ||||
26.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lucie Pawlak | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W100 Ilkley - Grass | ||||
19.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Zhuoxuan Bai | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W100 Surbiton - Grass | ||||
04.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yanina Wickmayer | 1-6, - Alexandra Osborne - scratch | wedstrijd detail | |
W60 Naples - Clay | ||||
09.05.23 Kwalif. | vs. Haley Giavara | 2-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ena Koike | 6-2, 7-64 | wedstrijd detail | |
W100 Bonita - Clay | ||||
01.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Olivia Tjandramulia | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Charlottesville - Clay | ||||
24.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Grace Min | 7-66, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W100 Charleston - Clay | ||||
17.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Olivia Tjandramulia | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Boca - Clay | ||||
11.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Hiroko Kuwata | 7-5, 0-3, - Alexandra Osborne - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Jackson - Clay | ||||
04.04.23 Kwalif. | vs. Ena Koike | 7-64, 0-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
W60 Canberra - Clay | ||||
21.03.23 1e ronde | vs. Yuki Naito | 6-2, 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.03.23 Kwalif. | vs. Erina Hayashi | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jelena Cvijanovic | 6-1, 6-74, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Canberra - Clay | ||||
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Elena Micic | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Swan - Grass | ||||
28.02.23 1e ronde | vs. Ya-Yi Yang | 6-1, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail |