WEDSTRIJD
01.12.20 | 1e ronde | Lina Gjorcheska | Daria Kruzhkova | 6-2, 6-0 | W15 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
Lina Gjorcheska | Daria Kruzhkova | |
1e Service % | 22/37 (59%) | 32/47 (68%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 16/22 (73%) | 15/32 (47%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 12/15 (80%) | 4/15 (27%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 28/47 (60%) | 9/37 (24%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 56/84 (67%) | 28/84 (33%) |
Dubbele fouten | 2 | 1 |
Aces | 1 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Lina Gjorcheska | 0-0 | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Daria Kruzhkova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Lina Gjorcheska | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Daria Kruzhkova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Lina Gjorcheska | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-2 | Daria Kruzhkova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Lina Gjorcheska | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-2 | Daria Kruzhkova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Lina Gjorcheska | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Daria Kruzhkova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Lina Gjorcheska | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-0 | Daria Kruzhkova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Lina Gjorcheska | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-0 | Daria Kruzhkova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-0 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Lina Gjorcheska vs. Daria Kruzhkova - onderlinge wedstrijden
01.12.20 | 1e ronde | Lina Gjorcheska | Daria Kruzhkova | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | W15 Antalya | Clay |
25.10.18 | Kwartfinale | Lina Gjorcheska | Daria Kruzhkova | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | Istanbul | I. hard |
Lina Gjorcheska form & Daria Kruzhkova form
Lina Gjorcheska - laatste wedstrijden
W35 Alaminos - Clay | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Deborah Chiesa | 6-2, 0-6, 0-3, - Lina Gjorcheska - scratch | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Irene Burillo Escorihuela | 5-7, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Alaminos - Clay | ||||
17.03.24 Finale | vs. Lucija Ciric Bagaric | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.03.24 Halve finale | vs. Nuria Brancaccio | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.03.24 Kwartfinale | vs. Ksenia Zaytseva | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Matilde Paoletti | 6-3, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Maria Siopacha | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W50 Trnava - I. hard | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Alexandra Eala | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Urszula Radwanska | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
15.02.24 1e ronde | vs. Alexandra Shubladze | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
10.02.24 Kwartfinale | vs. Tara Wurth | 3-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.02.24 2e ronde | vs. Amarissa Kiara Toth | 4-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Madelief Hageman | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Katarzyna Kawa | 5-7, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
W100 Valencia - Clay | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Mia Ristic | 6-75, 6-74 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
11.11.23 Halve finale | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-78, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.11.23 Kwartfinale | vs. Cristina Dinu | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
09.11.23 2e ronde | vs. Andrea Lazaro Garcia | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
08.11.23 1e ronde | vs. Anna Gabric | 2-6, 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
03.11.23 Kwartfinale | vs. Sinja Kraus | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Sofia Rocchetti | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Alexandra Cadantu | 6-74, 6-1, 2-0, Alexandra Cadantu - scratch | wedstrijd detail | |
W40 Kursumlijska - Clay | ||||
01.10.23 Finale | vs. Antonia Ruzic | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
30.09.23 Halve finale | vs. Dominika Salkova | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
29.09.23 Kwartfinale | vs. Lois Boisson | 7-5, 7-63 | wedstrijd detail | |
28.09.23 3e ronde | vs. Mia Ristic | 3-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.09.23 2e ronde | vs. Reka-Luca Jani | 6-75, 6-4, 7-63 | wedstrijd detail | |
W40 Skopje - Clay | ||||
16.09.23 Halve finale | vs. Iva Primorac | 4-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
15.09.23 Kwartfinale | vs. Sada Nahimana | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
14.09.23 3e ronde | vs. Rina Saigo | 6-73, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail |
Daria Kruzhkova - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
17.05.23 1e ronde | vs. Amelie Van Impe | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
16.05.23 Kwalif. | vs. Ipek Sakiroglu | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
15.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Nikol Mishieva | 6-1, 1-0, Nikol Mishieva - scratch | wedstrijd detail | |
14.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ivana Gombitova | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Zagreb - Clay | ||||
07.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Arina Rodionova | - Daria Kruzhkova - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
W25 Antalya - Clay | ||||
05.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Elena Milovanovic | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kazan - I. hard | ||||
18.01.22 1e ronde | vs. Dana Shakirova | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kazan - I. hard | ||||
25.11.21 2e ronde | vs. Anastasiya Poplavska | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.11.21 1e ronde | vs. Daria Zelinskaya | 7-69, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
19.10.21 1e ronde | vs. Amarissa Kiara Toth | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Moscow - Clay | ||||
21.07.21 1e ronde | vs. Elizaveta Morozova | 5-7, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Moscow - I. hard | ||||
24.02.21 1e ronde | vs. Valeriya Yushchenko | 6-2, 4-6, 0-2, - Daria Kruzhkova - scratch | wedstrijd detail | |
23.02.21 Kwalif. | vs. Julia Avdeeva | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Victoria Mikhaylova | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
09.12.20 1e ronde | vs. Ioana Zvonaru | 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
01.12.20 1e ronde | vs. Lina Gjorcheska | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kazan - I. hard | ||||
12.03.20 2e ronde | vs. Polina Bakhmutkina | 4-6, 6-2, 6-74 | wedstrijd detail | |
11.03.20 1e ronde | vs. Anastasiya Apalikhina | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Moscow - I. hard | ||||
26.02.20 1e ronde | vs. Kamilla Rakhimova | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
25.02.20 Kwalif. | vs. Natela Dzalamidze | 7-65, 6-1 | wedstrijd detail | |
24.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Mikhaylova | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Kazan - I. hard | ||||
23.01.20 2e ronde | vs. Olga Doroshina | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.01.20 1e ronde | vs. Vlada Koval | 6-76, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Hard | ||||
18.12.19 1e ronde | vs. Sakura Hosogi | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Hard | ||||
16.12.19 Kwartfinale | vs. Georgia Andreea Craciun | 3-6, 6-3, 13-11 | wedstrijd detail | |
15.12.19 2e ronde | vs. Ekaterina Reyngold | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
12.12.19 1e ronde | vs. Katarina Kozarov | 7-5, 5-7, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Milovice - I. hard | ||||
26.11.19 1e ronde | vs. Linda Noskova | 5-7, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Hard | ||||
03.11.19 Finale | vs. Mariia Tkacheva | 7-5, 5-7, 7-61 | wedstrijd detail | |
02.11.19 Halve finale | vs. Noa Liauw A Fong | 6-1, 2-0, Noa Liauw A Fong - scratch | wedstrijd detail |