WEDSTRIJD
21.07.21 | 2e ronde | Lina Gjorcheska | Eva Lys | 6-4, 3-6, 6-3 | W25 Telavi | Clay |
STATISTIEKEN
Lina Gjorcheska | Eva Lys | |
1e Service % | 47/86 (55%) | 61/95 (64%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 31/47 (66%) | 33/61 (54%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 16/39 (41%) | 16/34 (47%) |
Benutte Breakpoints | 7/11 (64%) | 6/11 (55%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 46/95 (48%) | 39/86 (45%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 93/181 (51%) | 88/181 (49%) |
Dubbele fouten | 7 | 9 |
Aces | 5 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Lina Gjorcheska | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Eva Lys | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Lina Gjorcheska | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-2 | Eva Lys | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Lina Gjorcheska | 1-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-3 | Eva Lys | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Lina Gjorcheska | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-3 | Eva Lys | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Lina Gjorcheska | 4-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-4 | Eva Lys | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Lina Gjorcheska | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Eva Lys | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Lina Gjorcheska | 0-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-3 | Eva Lys | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Lina Gjorcheska | 1-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-4 | Eva Lys | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Lina Gjorcheska | 2-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-5 | Eva Lys | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Lina Gjorcheska | 3-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-6 |
3 | ||
0-0 | Eva Lys | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Lina Gjorcheska | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-2 | Eva Lys | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Lina Gjorcheska | 1-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-2 | Eva Lys | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Lina Gjorcheska | 2-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-3 | Eva Lys | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Lina Gjorcheska | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-3 | Eva Lys | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Lina Gjorcheska vs. Eva Lys - onderlinge wedstrijden
08.06.22 | 2e ronde | Lina Gjorcheska | Eva Lys | 0-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | W60 Poertschach | Clay |
21.07.21 | 2e ronde | Lina Gjorcheska | Eva Lys | 6-4, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | W25 Telavi | Clay |
Lina Gjorcheska form & Eva Lys form
Lina Gjorcheska - laatste wedstrijden
W35 Alaminos - Clay | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Deborah Chiesa | 6-2, 0-6, 0-3, - Lina Gjorcheska - scratch | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Irene Burillo Escorihuela | 5-7, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Alaminos - Clay | ||||
17.03.24 Finale | vs. Lucija Ciric Bagaric | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.03.24 Halve finale | vs. Nuria Brancaccio | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.03.24 Kwartfinale | vs. Ksenia Zaytseva | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Matilde Paoletti | 6-3, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Maria Siopacha | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W50 Trnava - I. hard | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Alexandra Eala | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Urszula Radwanska | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
15.02.24 1e ronde | vs. Alexandra Shubladze | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
10.02.24 Kwartfinale | vs. Tara Wurth | 3-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.02.24 2e ronde | vs. Amarissa Kiara Toth | 4-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Madelief Hageman | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Katarzyna Kawa | 5-7, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
W100 Valencia - Clay | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Mia Ristic | 6-75, 6-74 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
11.11.23 Halve finale | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-78, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.11.23 Kwartfinale | vs. Cristina Dinu | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
09.11.23 2e ronde | vs. Andrea Lazaro Garcia | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
08.11.23 1e ronde | vs. Anna Gabric | 2-6, 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
03.11.23 Kwartfinale | vs. Sinja Kraus | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Sofia Rocchetti | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Alexandra Cadantu | 6-74, 6-1, 2-0, Alexandra Cadantu - scratch | wedstrijd detail | |
W40 Kursumlijska - Clay | ||||
01.10.23 Finale | vs. Antonia Ruzic | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
30.09.23 Halve finale | vs. Dominika Salkova | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
29.09.23 Kwartfinale | vs. Lois Boisson | 7-5, 7-63 | wedstrijd detail | |
28.09.23 3e ronde | vs. Mia Ristic | 3-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.09.23 2e ronde | vs. Reka-Luca Jani | 6-75, 6-4, 7-63 | wedstrijd detail | |
W40 Skopje - Clay | ||||
16.09.23 Halve finale | vs. Iva Primorac | 4-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
15.09.23 Kwartfinale | vs. Sada Nahimana | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
14.09.23 3e ronde | vs. Rina Saigo | 6-73, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail |
Eva Lys - laatste wedstrijden
Antalya - Clay | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Olga Danilovic | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W75 Ricany - I. hard | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Antonia Ruzic | - Eva Lys - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Valeria Savinykh | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Dubai - Hard | ||||
17.02.24 Kwalif. | vs. Clara Burel | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
16.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jaqueline Cristian | 3-6, 7-63, 6-2 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
12.01.24 Kwalif. | vs. Leolia Jeanjean | 6-2, 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Irina Maria Bara | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Veronika Erjavec | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Canberra - Hard | ||||
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ella Seidel | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Billie Jean - I. hard | ||||
09.11.23 Rubber 1 | vs. Martina Trevisan | 6-76, 1-6 | wedstrijd detail | |
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
21.10.23 Halve finale | vs. Tamara Korpatsch | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.10.23 Kwartfinale | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Jaqueline Cristian | 2-6, 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Sorana Cirstea | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Seoul - Hard | ||||
12.10.23 2e ronde | vs. Marie Bouzkova | 1-6, - Eva Lys - scratch | wedstrijd detail | |
10.10.23 1e ronde | vs. Anna Schmiedlova | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Beijing - Hard | ||||
01.10.23 1e ronde | vs. Jelena Ostapenko | 6-2, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.09.23 Kwalif. | vs. Cristina Bucsa | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
29.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Leylah Annie Fernandez | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
31.08.23 2e ronde | vs. Lucia Bronzetti | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.08.23 1e ronde | vs. Robin Montgomery | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
26.08.23 Kwalif. | vs. Mccartney Kessler | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
25.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
23.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Coco Vandeweghe | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
Kozerki - Hard | ||||
10.08.23 Kwartfinale | vs. Greetje Minnen | 0-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
09.08.23 2e ronde | vs. Katarina Zavatska | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
08.08.23 1e ronde | vs. Weronika Ewald | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Barcelona - Hard | ||||
03.08.23 2e ronde | vs. Alexandra Eala | 6-4, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
01.08.23 1e ronde | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 4-6, 7-5, 7-65 | wedstrijd detail | |
Hamburg - Clay | ||||
27.07.23 Kwartfinale | vs. Arantxa Rus | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail |